Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

ve aramıza yeni katılan en taze flashçı kedijikmirmirmirmir
süslenmeyi sevmediğini doğallığı sevdiğini söylüyor ve her zaman rahat spor giyinirmişmiş :nazar:

kopyaci-liseli-kiz_621200725101PM.jpg

barcman lisede oglanlara yaranmak icin kopya cektiriyormus..

evet kopya çekmede üstüme yoktur benimhihoyyyt

barçmanımız ve edisi nasıl hayretle bakıyorkaydirigubbakcemile3

şu elimin burnuma kaçma huyundan bir vazgeçebilsemkaydirigubbakcemile3

barçmanın minik sincabı annecine çiçek veriyo:asigim:

oyy benim küçük sincabım nasılda özledim bugün onun doğum günü ilk defa bizden ayrı kutlayacak sincabım:çok üzgünüm:

sardunya neler ettinde attalara gittin seni özleyeceğim çabuk dööööönŞeniz

kim bunlar sarduş ben çıkaramadım
mapusluk olmuşsun canım
bir an önce biter inşallah tatlım bekliyoruz:1hug::1hug:

Dünde kısa bi süre girdi çıktı.:çok üzgünüm:Şartlı tahliyemiydi ne kaydirigubbakcemile3 gene girmiş Sarduşum..:çok üzgünüm::nazar:

hapis_tutuklu_.jpg

ideal_koca.jpg

flaş flaş flaş...sardunya mapusa düşmüş............artık salıvermeyı beklerken...böyle ..olucak...o güzelım sekslıgı ...bu hale gelıcek....vah vah...töh töhhhhhhh

:roflol::roflol::roflol::roflol:

ArtePassion001_2.gif

sardunyanın mapustakı ılk gunlerı..-tatlicadiarzu-..yavas yavas kuru kadın olıcek........delikafaduldenfisfisfis....

hapis_tutuklu_.jpg

ideal_koca.jpg

flaş flaş flaş...sardunya mapusa düşmüş............artık salıvermeyı beklerken...böyle ..olucak...o güzelım sekslıgı ...bu hale gelıcek....vah vah...töh töhhhhhhh

:roflol::roflol::roflol::roflol:

kefalet kabul ederlermi acep ne dersiniz????????????:lepi::lepi::lepi::lepi:

ee kızlar ne zaman sarduşu ziyarete gidiyoruz ben zeytinyağlı dolmaları sardım 1 tepside börek yaptım
gitmişken 1 geceyi onun yanında geçirelim okey oynar dedikodu yaparız ne dersiniz

ee kızlar ne zaman sarduşu ziyarete gidiyoruz ben zeytinyağlı dolmaları sardım 1 tepside börek yaptım
gitmişken 1 geceyi onun yanında geçirelim okey oynar dedikodu yaparız ne dersiniz

tamam ablacıgım gıdelım....bana UYAR...bende temız iç çamasırı alayım...don kulot atlet neyım.....:jeyyar:
ihtiyaçı vardır.....:roflol::roflol:

hay allah. banada sobe demiş. bende onu aramaya buralara gelmiştim. maphuslara düşmüş tüh.
hemde kedijikle beraber.

5474_4763_20092008_6.jpg

sarduşuuuuummmm temzi çarşaflarda bendennnnn ........ hadi çayıda ben demliyem barim ne zaman gidiyokkaydirigubbakcemile3

firsladynin kocişi balayında aklı başına gelmiş firstladyden kaçarken:roflol:
steveirwinslastmoments.gif

X