Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

tamam ank anladık en güzel göbiş sende var...bana habire özelden göbiş fotolarını gönderip beni taciz etme...ne yapayım senin göbişin en güzeli...biri ank ı durdursun:dilcikar:

Barçman'nın sakladığı dövmeleri nihayet görebildik
iccamasiriresimleridovm.jpg

ciplak.jpg

sarduş........arabasıyla nereye gıdıyor bılmem ama sankı...bır sey unutmuş nedersınız kızlarrrrrrrr

156_s.jpg

efsun ve kaprıs..........fanatık hayranlıkları hat safhada...macın ortasında sahaya dalmışlar...........

ciplak.jpg

sarduş........arabasıyla nereye gıdıyor bılmem ama sankı...bır sey unutmuş nedersınız kızlarrrrrrrr

hiç bişi unutmadım canım:mymeka:indirimden alışveriş yapmaya gidiyordum...hava sıcaktı giy çıkar fena oluyorum diye free takıldım o gün:nazar: nolmuş yane üstüne çaput koyanlar benden daha giyinik mi oluyorlar...göbişler ortada memişler açıkta...fermuarlar inik...donlar dışarda:dilcikar:

mavice maviyi hayli hayli abartmış:1shok: :1shok: :1shok: delikafadulden

brilliantovui.jpg
http://pixdaus.com/single.php?id=8161
ben bu resmi hatırlıyommm heeee maviyi çok sefiyommmmmm
barçman, kapris, duygu çıkmazı, mavice, dağ çiçeği, egem, merakliii, fırtınanın kızı ve ben KK kızları olarak objektif karşısına geçtik:nazar:

üst sırada ortada ki düz saçlı sarışın benim:nazar:

sol arkadaki esmer afet benim maviş gözlünün yanındakiiiiiii
287_2.jpg

mavıce hayırdır neye sastın kaldın........

sen koşuyordun bebişim ama üst taraf üşümezmi öle aaaaaaa yazık zatürre felan olacak sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

X