Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

ya kıslar ben geldım ...sel ac su geyıgıde...bızde kurtulalım sende be yavfuuuuuuuuuuu

ok açcem ama biraz daha ustruplu olması lazım. başlık ne olsun diye düşünüyıorum

Mavice ve kocası yaşlanınca böyle dans edeceklermiş :lepi:

17bkv1zmto2et1mc6.gif

Mavice ve kocası yaşlanınca böyle dans edeceklermiş :lepi:

17bkv1zmto2et1mc6.gif

ayyyy nekadar güzel keşke inşallah o yaşları görürüz.... pek bir duygusalım bugün dokunsalar senağlama sinirlerim bozuldu ben artık hep buradayım üzüdüm bugün biraz kk da yaaa ne kadar dengesizleştim ben böleeeesenağlama senağlama senağlama

hayırdır canım ne oldu herşeyi takma kafana

Cicekler059.jpg

ayyyy nekadar güzel keşke inşallah o yaşları görürüz.... pek bir duygusalım bugün dokunsalar senağlama sinirlerim bozuldu ben artık hep buradayım üzüdüm bugün biraz kk da yaaa ne kadar dengesizleştim ben böleeeesenağlama senağlama senağlama

ne oldu ya neden üzgünsün öyle takma kafana diyecem ama anlıyorum seni kaydirigubbakcemile3

mavice bende pek bi duygusalım bugünn dokunsam aglarımmmm :senağlama: :senağlama:

kızlar hayırdır neler oluyor hayat kısa takmayın kafanıza

hayırdır canım ne oldu herşeyi takma kafana

Cicekler059.jpg

ne oldu ya neden üzgünsün öyle takma kafana diyecem ama anlıyorum seni kaydirigubbakcemile3

mavice bende pek bi duygusalım bugünn dokunsam aglarımmmm :senağlama: :senağlama:

kızlar hayırdır neler oluyor hayat kısa takmayın kafanıza

çok saolun fıstıklarım şimdi bira daha iyiyim ankam sana ayrıca Şeniz evet egem hayat kısa ama sıkıntılarda sahici keşke dediğin gibi takmasam hiç birşeyi canım ya papatyam sana ne oldu bidenem gel beraber ağlayalım senağlama senağlama senağlama öfff topiğin içine ettik yani bu tokat gendüme:mymeka:

amann hadi takmayalımmmm senağlama
sel in topiğinee gelinn
özenmiş bezenmiş acmış cancagızım

gözekin çamaşırları rahat durmayıp hıdırınınkileri taciz ediyormuş:roflol::roflol::roflol:
polkdv2.jpg

bakmıyon adama abla tabi zayıflar. anca kendin süslenmeyi biliyon

Flash flash ben bu akşam yokum kızlar izmire gidiyoruz düğün var bir kaç gün yokum aranızda özleyin beni anacım by by :eek:

X