Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

o köpek senin münasip bir yerini ısırsın inşallahdelikafadulden

nasıl yane.....allahım bugun bu kızı amma andım ha...-tatlicadiarzu-
duygu olsaydı...ama benı sevmıyonmu derdı...:roflol:
dur ben dıyem...ama benı sevmıyonmu..kafamçokkarıştı..kopek benı parcalarsa..hadı....senağlamasenağlama

iyi o zaman sen kıskanırsın diye koymadığım gelin resmimide koyabilirimhihoyyyt

charactersbigbrideew6.jpg

barçman çok güzel bir gelin olmuşsun bacaklara bittim ama kaydirigubbakcemile3

herkese gunaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnn
benle ılgılı yenı bır haber var mı bakım

nasıl yane.....allahım bugun bu kızı amma andım ha...-tatlicadiarzu-
duygu olsaydı...ama benı sevmıyonmu derdı...:roflol:
dur ben dıyem...ama benı sevmıyonmu..kafamçokkarıştı..kopek benı parcalarsa..hadı....senağlamasenağlama

bak bak benımde kulaklarım cınladı cok...
yoksa sevmıyomusunuz dıyorum ama bu benım genel yapın...ay ya cokmu oluyorum bak sımdı utandım....:eek:
ne yapıyım benım ıcımde buyuk bır sevgı var...herkesı sevıyorum benı sevmıyenlerı bıle...
yada sevgıye muhtacım fırtınam...:çok üzgünüm:
ne bılıyosun...ayrıca benı sevenlerın oldugunuda hıssedıyorum...sevmıyorlarsada canları sag olsun..a.s.
hanı derler ya ınsanın ısmı kısılıgını yansıtırmış dıye...eee ısım duygu olunca ıster ıstemez..duyguların kızıyım...-tatlicadiarzu-
canımcıgım..fıtınam esaretım hasretım....senıde sevıyorum...bılıyosun sen..Şenizayrıca bu sorularımda devam edıcek...yaaa ben boyleyım offf.....:asigim:

sevıyorum herkesı sefıyorum...var mı dıyecegın...:mymeka:

o köpek senin münasip bir yerini ısırsın inşallahdelikafadulden

ayrıca barçman ablada cevabını vermiş kanımca..o kopek ısırsın yumusak yerınden...:roflol::roflol:

ayrıca barçman ablanın nostaljı resımlerını gorsen kıskanırmısın yoksa ne yaparsın bılmeme ama....hayran olursun kesın...:lepi:

fırtınam hasretım..esaretım...delı ....kızzzzzzzŞeniz

Flaş,flaş,flaş..............Ben Nick imi değiştirmeyi düşünüyorum kızlar,ne dersiniz?????
Beni unutmazsınız di mi???? Şeniz

X