Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

emrah.6-27-2007-8-51-12-pm-3harf.com.jpg

kendımı emrah moduna aldım...benım kımsem olmadıkı...benım evım arabam olmadıkı zaten egemde pasta vermedıkı.senağlamasenağlama

Araba benden olsun ama evi nerden bulursun bilemem artikin naniknanikkaydirigubbakcemile3

20081105_2_1225898913_3r9m.jpg

vah vah vah noldu sana böyle firtinank., ya egem bir baki ver hele, kizcagiz pasta istiyor senden kaydirigubbakcemile3laelaelaelaelae

sakın kımse bakmasın egemde pasta fılan vermesın ...fırtına hakettı sımdı duygu somurusu yapıyor....he ınandım emrah olmus...ıyı olmus...:teytey:kaydirigubbakcemile5

sakın kımse bakmasın egemde pasta fılan vermesın ...fırtına hakettı sımdı duygu somurusu yapıyor....he ınandım emrah olmus...ıyı olmus...:teytey:kaydirigubbakcemile5

ana bosunami aldim ben o arabayi simdi .... gamyoncuiremsu tüh gitti paracaiklar ... :nazar: kaydirigubbakcemile3
:nazar:lülülülülülü

271427makyaj.jpg

bugun hepınızı makyajsız hallerınızı ...acıga cıkarıcam...
ahanda gercek yuzlerınız....
yukardakı....dag cıcegı....ortadakı egem....en alttakı sahıs anlayan anladı zaten yorum yok...burda ne ısı var dersenız resmı bolemedım..ıtıraf becerıksızım ne yapıyım...

makyaj1.jpg

barçman ablacıgım....bır baska mucıze...

2008yaz-makyaj.jpg

buda benım ben makyajsız daha guzelım...oh oh havam olsun..

unluler_makyaj.jpg

buda ev hanımı..işten gucten..bakımsız ama makyaj super seksı yapmış..

oncesi_sonrasi_kalici_makyaj_9.jpg

buda fırtınanın kızı..ne yapsa etsede..olacagı bu..hiç bır sey duzeltemes onu..........

en güzel ben mışım gene :roflol:
barcman ablada fena deıl şöle böle
fırtına duymasın ama cok çirkın be

X