Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Tamam canım bekleriz Bu arada bana istediğin kadar bulaşabilirsin :KK1:

Mutlu bir hafta diliyorum baldan tatlı flaşçılarım:KK16:
Timam sekerim bunu sen istedin:KK35:

Bende sana en ballisindan en tatlisindan güzel bir hafta diliyorum:KK54:

FLASH FLASH FLAAAAAASSSSSSSSSSSHHHHHH
Barçman bilinmeyen bir nedenden dolayi arkadas cevresince dislandi :KK53:

$ördek-1.jpg

Flash flash flassssshhhhhhhhhhhhhhhhh... sanal anniskom mamafih yeni sac modeliyle trend oldu:KK9:
Anniskooo karpuz kafaya cikacak adin, vazgec su inadindanda eski sac modeline dön:KK52::KK52:

$karpus sac.jpg

Flash flash flaaaassssshhh.. elmalarin en yarimi olan yarimelma 'nin cocukluk resimleri sanal alemde büyük yanki yaratti:KK53: Cocuklugunda karpuzlarla olan yakinligi bugünlerde kulaktan kulaga konusulan dedikodular arasinda :KK9: :KK9: :KK9:

$86148_0.jpg

Timam sekerim bunu sen istedin:KK35:

Bende sana en ballisindan en tatlisindan güzel bir hafta diliyorum:KK54:

FLASH FLASH FLAAAAAASSSSSSSSSSSHHHHHH
Barçman bilinmeyen bir nedenden dolayi arkadas cevresince dislandi :KK53:

Eki Görüntüle 299334

HAHHAHAA çirkin ördek yavrusuyum ondan dışlandım

Flash flash flassssshhhhhhhhhhhhhhhhh... sanal anniskom mamafih yeni sac modeliyle trend oldu:KK9:
Anniskooo karpuz kafaya cikacak adin, vazgec su inadindanda eski sac modeline dön:KK52::KK52:

Eki Görüntüle 299336

Ay senin sanal annişkon aynı bizim çiçeğimizin kafasından desene:KK9:

Flash flash flaaaassssshhh.. elmalarin en yarimi olan yarimelma 'nin cocukluk resimleri sanal alemde büyük yanki yaratti:KK53: Cocuklugunda karpuzlarla olan yakinligi bugünlerde kulaktan kulaga konusulan dedikodular arasinda :KK9: :KK9: :KK9:

Eki Görüntüle 299341

karpuz görünce aklıma ilk gelen isim çiçeğim:KK53:

Flash flash flaaassssshhhhhhhhhh... :KK53: alinan son haberlere göre atractive aksam yemeginde kurufasulyeyi cok kacirmis, ve sonrasinda girdigi havuzda daha fazla kendini tutamayan atractive kendini havuzdayken rahat birakmis :KK9: Inanmiyorsaniz yakalandigi anin objektiflere nasil yansidigini kendi gözlerinizle görün:KK9::KK9:

$havuzlarda-gulduren-anlar-fotograf-havuz-komik-gulduren-an-982997.jpg

Umarim bana kizmazsin canim:KK17:

Flash flash flaaassssshhhhhhhhhh... :KK53: alinan son haberlere göre atractive aksam yemeginde kurufasulyeyi cok kacirmis, ve sonrasinda girdigi havuzda daha fazla kendini tutamayan atractive kendini havuzdayken rahat birakmis :KK9: Inanmiyorsaniz yakalandigi anin objektiflere nasil yansidigini kendi gözlerinizle görün:KK9::KK9:

Eki Görüntüle 299762

:KK9::KK9::KK9:yook canım kızmadım nerdende geliyor aklına böyle şeyler yaa:KK52:

Kizmamana sevindim canim:KK54:Konusmadigim kisilere saka yapmaya korkuyorum, sohbet ettigim sayili bir kac kisi var bende onlara takiliyorum ancak:KK17::KK9:

daha önce konuşmamışmıydık seninle mafinin topiğinde seninle konuşuyorduk diye hatırlıyorum ama demek ki yanıldım kız olsun şimdi konuşuyoruz işte:KK17::KK34:

Son düzenleme:
daha önce konuşmamışmıydık seninle mafinin topiğinde seninle konuşuyorduk diye hatırlıyorum ama demek ki yanıldım kız olsun şimdi konuşuyoruz işte:KK17::KK34:
Canim yanlis anlamisin beni:44:seninle bir kac kisiyle anniskomun topiginde konusmustuk, iste sizler disinda pek kimseyle konusamadim, bazilari cok havali, hic yenilere misafir perver degiller:KK19:

FLASH FLASH FLAAAAAASSSSSSHHHHHHHHHHHH... Böylesi ne görüldü nede duyuldu:KK53: sanal anniskom mamafih bekarliktan bikmis:KK53: Alinan haberlere göre ve objektiflerimize yansiyanlara göre kocasizlik basina vurmus olan anniskom kendine balondan koca yapmis:KK9:Inanmiyorsaniz kendi gözlerinizle görün:KK53::KK9::KK9:

$anniskomun kocasizlik basina vurduuu.JPG

Annisko noluyoooo:KK53: ayip olmuyormu yaaa böyle:KK17:

Eki Görüntüle 299762

Amannniiiiin Yanına çakmakla yaklaşmamak lazım Patlar mazallah:KK9:

FLASH FLASH FLAAAAAASSSSSSHHHHHHHHHHHH... Böylesi ne görüldü nede duyuldu:KK53: sanal anniskom mamafih bekarliktan bikmis:KK53: Alinan haberlere göre ve objektiflerimize yansiyanlara göre kocasizlik basina vurmus olan anniskom kendine balondan koca yapmis:KK9:Inanmiyorsaniz kendi gözlerinizle görün:KK53::KK9::KK9:

Eki Görüntüle 299800

sanal kocada bayağı yakışıklıymış:KK1::KK1:

Eki Görüntüle 299800

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ilginiz icin tsk'ler arkadaslar:87:
Her an yeni flash haberlerle karsinizda olabilirim:KK8:
Öpüyorum hepinizide en kocamanindan ve en bonuslusundan:KK54:
Güzel bir gün gecirmeniz dilegiyle:KK16:

Eki Görüntüle 299800

kızım böylesi ne görüldü ne duyuldu diyorsun da japonlar üretiyor
duygusal açlık için günde 3 öğün yapma koca hahaha :KK1::KK1::KK1:

Eki Görüntüle 299336
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
X