Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

MERHABALARRRRRRRRRRRRRRRRR
ARKADAŞLARRRRRRR
FLAŞIN EN GÜZEL KADINLARIIII
GECMİŞ KANDİLİNİZ MUBAREK OLSUNNNEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
HAFTANIZ ŞEN OLSUNNNNNNN HEPİNİZE SAĞLIK DİLERİMMMM:KK71::KK71::KK71::KK71:

Hem kandiliniz hem sevgililer gününüz geçte olsa kutlu olsun. Her gününüz sevgi dolu geçsin. Öpüyorum hepinizi

Sağol canım bende seni çok öpüyorum:KK16:

piştt kızlar nerelerdesiniz amma tembel oldunuz siz bakıyım:82::82::82::82:

Doğru valla bu aralar çok tembeliz
ARKADAŞLARRRRRRR

:KK16::KK16:Bende sana sağlık dilerim şekerciğim

ARKADAŞLARRRRRRR

seninde canım sende iyicene elini ayağını çektin cancan:82::82:

Sağol canım bende seni çok öpüyorum:KK16:

Doğru valla bu aralar çok tembeliz

:KK16::KK16:Bende sana sağlık dilerim şekerciğim

günaydın ablam benim bak ne güzelde kabul ediyorsun:KK69::KK69::KK69:

bu arada hepinize günaydın görüşürüz:KK68::KK68:

Günaydınnnnnn kızlarrrrr mutlu sabahalarrrrrr :KK16: :KK16: resim yüklemede sorun var yaaaaaa hiç bi şekilde kopyalamıyor imageden ....

Sinemmmm bu cumartesi bahçelievlerde forum AVM de bulışma varmış gidebilirim belkigelirmisin sende

Oyyyyyy çiceğim keşke sende gelebilsen yine ne kadar güzel olurdu :KK19: :KK19:

kıyamam bensana canımıniçi :KK5:

sen geliyorsan gelirim canım:)
ankam o zaman ayarlamaları yapalım kadıköyde buluşalım yada yarın ben seni arar konuşuruz canım:)

Çok belli değil zaten gideceğim nasıl gidildiğini tam olarak öğreneyim gerçi yazdım da havaalanı tarafında herhalde çokta uzak yaaa

Çok belli değil zaten gideceğim nasıl gidildiğini tam olarak öğreneyim gerçi yazdım da havaalanı tarafında herhalde çokta uzak yaaa

bahçelievler nere havaalanı nere bahçelievlerse orayı biliyorum.evlenmeden önce orda oturuyordum:)gerçi benimde pek tadım yok sezenle uğraşıyorum sabaha kadar uyuyamadım.çocuk büyütmek ne zor iş ya allah aklıma mukayyet olsun:KK51::KK51:bu arada herkese günaydın güzel ve sorunsuz bir gün dileğiyle:KK51::KK51:

bahçelievler nere havaalanı nere bahçelievlerse orayı biliyorum.evlenmeden önce orda oturuyordum:)gerçi benimde pek tadım yok sezenle uğraşıyorum sabaha kadar uyuyamadım.çocuk büyütmek ne zor iş ya allah aklıma mukayyet olsun:KK51::KK51:bu arada herkese günaydın güzel ve sorunsuz bir gün dileğiyle:KK51::KK51:

gidemem ben herhalde çok uzak gözümde büyüyor resmen yazdım topiğide tam olarak neresi diye cevap yazmışlar ama karışık geldi bana hayrola sezene ne oldu hasta filan değildir inşallah..

Selam kızlaarrrr ne haber nasılsınz :KK3: :KK16:

gidemem ben herhalde çok uzak gözümde büyüyor resmen yazdım topiğide tam olarak neresi diye cevap yazmışlar ama karışık geldi bana hayrola sezene ne oldu hasta filan değildir inşallah..

Selam kızlaarrrr ne haber nasılsınz :KK3: :KK16:

burdan yazmıyım bir ara telefon açar anlatırım.bilmiyorum belki de ben evham yapıyorum annelik :KK59::KK59:işte:KK59::KK59:

bu ara hastalıklarla boğuşup duruyorum. allahtan ben sağlamım. önce eşim. şimdide oğluşun dişi. öff evden kaçmak istiyorum. bana sessiz ve kafa dinleyeceğim bir tatil lazım. isyanlardayım kızlar.

iyigeceler25.gif

kıyamam bensana canımıniçi :KK5:

sen geliyorsan gelirim canım:)
ankam o zaman ayarlamaları yapalım kadıköyde buluşalım yada yarın ben seni arar konuşuruz canım:)

Canımcıklarım..:KK16:ah ben sizin yerinizde olacam..kim tutar beni..aynı şehirde :KK66::KK70:

bu ara hastalıklarla boğuşup duruyorum. allahtan ben sağlamım. önce eşim. şimdide oğluşun dişi. öff evden kaçmak istiyorum. bana sessiz ve kafa dinleyeceğim bir tatil lazım. isyanlardayım kızlar.

iyigeceler25.gif

Geçmiş olsun ablacım:KK71:dikkat etmek lazım..kaç ablası kaç:KK16: şöyle Ankara ya doğru bencede :KK61:

X