Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

23.gif

bu resim böcük ve anka ithafen
i123268562721395nz5qn9.jpg

ben buna anca gıcımlan gülerım bıkerem nerdeyse kümedesnız 25 yıldr kupaya dokunmaya hasret bı takımsınız bızı yendınızde noldu hala 5, 6.sıralarda kan ağlıyorsunuz anacım bız hala 2. elbet bu hafta 1. olcaz ve sezon yenı başlası ıkıncı yarıda sızı ınonuye gömer uzun surede cıkamazsınız şampıyonnnnnnn :hooray: bjk

komik%20resimler%20digerleri%2025.03.2006%20(7).png

barçman abla...pc karsısında yılları gectı...hatta mouse nın nasıl calıstıgını unuttu ama yınede pc yı bırakmıyor......

Son düzenleme:
12buyuk_kadin_kucuk_adam.jpg

ank06 hapımızden sakladıgı sırrı meydana cıktı...meger ...ayagındakı rahatsızlık..bu ayakkabıdanmış...koçişide zaten kızıyor...

komik59mfqm1.jpg

dıptısın annesı..uyku sersemlıgıyle...terlık dıye tavsana ne yapıyor......aaaaaaaa ayıp........

01AwcAX1u1mngAAAABAAAAAAAAAAA:.jpg

buda benım aşk beklerken...erıdım kurudum...

adszxz5xf2.jpg

buda ev hanımının kocısı...hem her ısı yapıyor hemde ev hanımına gullu eksık etmıyor...

54.jpg

dıptısınannesı şu aralar oyle dalgınmış kı...tavsana yaptıklarından sonra...ıste boyle cıkmış ...carsıya

İyi akşamlar hatunlar bütün gün giremedim siteye sabah doktora gittik kontrole 6 ay daha şişlik olacağını söyledi normal yürüme zamanıda 2 ay mış offfffffffffff

İyi akşamlar hatunlar bütün gün giremedim siteye sabah doktora gittik kontrole 6 ay daha şişlik olacağını söyledi normal yürüme zamanıda 2 ay mış offfffffffffff

canım ısallah hersey yoluna...gırer ve saglıgına kavusursun...bıraz daha sabır..canım benım optum..:teselli:a.s.

ilk yürüdun gün bana yemekler yap alısverıse gıdek ama paraları sen öde ozmn sana içten bı dua ıle INŞ IYI OLURSUN derım:roflol:

canım ısallah hersey yoluna...gırer ve saglıgına kavusursun...bıraz daha sabır..canım benım optum..:teselli:a.s.
bıktım artık ama penguen gibi hissediyorum kendimi paytak paytak kaydirigubbakcemile3
ilk yürüdun gün bana yemekler yap alısverıse gıdek ama paraları sen öde ozmn sana içten bı dua ıle INŞ IYI OLURSUN derım:roflol:
tamam yaparım çıkarız alışverişe
para ödemessem dua yok haaaaaaaaaaa :mymeka:

sen görmuyon mu mezar başı parayla dua okunuyo bnde başladımm ı para var ıtına ıle dua edılır :roflol:

oh valla sız gezın harcayın paracıkları..benı unutun adaletmı bu...benıde unutmayın ...haaaaaa

X