Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Philemon sende yakalandın merak etme

47824377.jpg

Philemonun edisi :KK1: kaydirigubbakcemile3

36304114.jpg

ben edimi yanıma aldım kardaş aklinialirimsmile
yanımda dursunnnn kuzu kuzu kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3 bak ne kaaaa kibar kaydirigubbakcemile3

Günaydıın Harikasın Ankım yine döktürmüşsün
Şeniz
Sabah sabah gülümsettin yine beni
Ben pek uğrayamıyorum Tebriğe gelenler oluyor

uykusuzum kızlar. sebebi çileği ameliyat ettirdik. yavrum acı çekti. ama mecburdum. kısırlaştırmam gerekiyordu. yalnız dişi kedilerin ameliyatı çok zormuş. erkek kedilerinki bu kadar meşagatli değilmiş. uykusuzluktan gözüme kan oturmuş. sabah kızım farketti. hem uykusuzluk hemde üzüntüden olsa diyorum. resmen sezeryan oldu. ööööf çok zor. içim hala bir tuhaf. en zor günü atlattık. 5 gün çok dikkatli bakım istiyor. şimdi uyuduğu için bir bakınayım dedim. hepinizi öpüyorum. Şeniz

MERHABA DEMEYE GELDİM
FLAŞIN EN GÜZEL HANIMLARIIIIII
OZLEDİM AMA BU ARA pek giremiyommmm
TORUN OLDU KIZLARIM GELDİ EV İ,Ş MİSAFİR YOĞUNUM ANAM ÇOK İŞEDE GİTMİYORUM BENNNNN:) EV ZORMUŞŞŞ YADA BİZDEN GİTMİŞŞŞŞ EVDE KALMAKKKKKK:KK43:
EVDEYİM TATİL OLDUM ERKENDE GELİNE BAKYORUM---------------
FECEDE BAKTIM BARÇMAN ALLAH Bİ ÖMÜR MUTLU MESUT ETSİNNNNNN İNŞŞŞ
--------------------------------
TORUNUM İÇİN TEPRİKLERİNİZE TŞK EDERİM ARKADAŞLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

uykusuzum kızlar. sebebi çileği ameliyat ettirdik. yavrum acı çekti. ama mecburdum. kısırlaştırmam gerekiyordu. yalnız dişi kedilerin ameliyatı çok zormuş. erkek kedilerinki bu kadar meşagatli değilmiş. uykusuzluktan gözüme kan oturmuş. sabah kızım farketti. hem uykusuzluk hemde üzüntüden olsa diyorum. resmen sezeryan oldu. ööööf çok zor. içim hala bir tuhaf. en zor günü atlattık. 5 gün çok dikkatli bakım istiyor. şimdi uyuduğu için bir bakınayım dedim. hepinizi öpüyorum. Şeniz

OY OYgeçmiş olsun Çileğimize Ameliyat sonrası zordur bilirim
Ama insan çaresiz kalıp kısırlaştırmak zorunda kalıyor
Nazlıya Cicoşuda kısırlaştırdık biz Ama onlar erkek olduğu için kolay oldu
sende kendine dikkat et BetüşümŞeniz
MERHABA DEMEYE GELDİM
FLAŞIN EN GÜZEL HANIMLARIIIIII
OZLEDİM AMA BU ARA pek giremiyommmm
TORUN OLDU KIZLARIM GELDİ EV İ,Ş MİSAFİR YOĞUNUM ANAM ÇOK İŞEDE GİTMİYORUM BENNNNN:) EV ZORMUŞŞŞ YADA BİZDEN GİTMİŞŞŞŞ EVDE KALMAKKKKKK:KK43:
EVDEYİM TATİL OLDUM ERKENDE GELİNE BAKYORUM---------------
FECEDE BAKTIM BARÇMAN ALLAH Bİ ÖMÜR MUTLU MESUT ETSİNNNNNN İNŞŞŞ
--------------------------------
TORUNUM İÇİN TEPRİKLERİNİZE TŞK EDERİM ARKADAŞLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Sağolasın canım benim sanada kolay gelsin bebişi benim içinde koklaŞeniz

sağol barçmancım. çok zor günler geçirdim. nihayet çileğim biraz düzeldi. en azından su içiyor. azda olsa yemek yedi. salı akşamına kadar çok dikkat etmem gerekiyormuş. veterinerin dediği bu.
daha evde yavru erkek kedimizde var. onuda kısırlaştıracağız. dediklerine göre onunki kolaymış. ama benim dayanacak gücüm kalmadı gibi.
bu ara pek uğrayamıyorum. kendinize iyi bakın. :KK16:

Günaydın şekerlerrrrrrrrr :KK16:

günaydın birtanem:KK16::KK70:

sağol barçmancım. çok zor günler geçirdim. nihayet çileğim biraz düzeldi. en azından su içiyor. azda olsa yemek yedi. salı akşamına kadar çok dikkat etmem gerekiyormuş. veterinerin dediği bu.
daha evde yavru erkek kedimizde var. onuda kısırlaştıracağız. dediklerine göre onunki kolaymış. ama benim dayanacak gücüm kalmadı gibi.
bu ara pek uğrayamıyorum. kendinize iyi bakın. :KK16:

geçmiş olsun canım erkek kedinin kısırlaştırılması kolay korkma Siz zor olanı atlatmışsınız:KK16:

İyidir cnm ya..çok sıkıldım bu ara :KK34:
Dört gözle bayram tatilini bekliyorum :KK9:
Sende ne var ne yok:KK16: herkesler iyi mi :KK19:

Günaydın canımcım bende iyiyim saol bugün hastaneye gidecem meme ultrasonum çekilecek öğlenden sonraya randvum var.
Begüm gelecek bayrama onu bekliyoruz vize sınavları başlıyacak perşembe günü allah yardımcısı olsun onunda ilker nasıl iyimi :KK9:

X