Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

bak bir tembel dedim egem çıldırmış hihihihiihihi arada kamçılamak iyi oluyor .
ankam iyiyim döndünmü kıbrıstan seni gezenti hatun seni bir tatile nasıllllll ihtiyacım var bi bilsenbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

vayyy kimler gelmiş kimlerrr ne haber kız nasılsın iyimisin okullardaaçıldı çocuklar nasıl iyimi bende çarşamba akşamı dönüyom istanbula gezelim demi yani birazcık sempatiksalakcinni Şeniz

esmerimin torunu gelmek üzere

Keyfim_yerinde__1c607.jpg

:emir_bebek::emir_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:
HAYIRLISIYLA GELSE GELMEDİ BÜGÜN ANNESİYLE KONUŞACAM VER ARTIK TORUNUMU DEYECEMMMsempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ankam iyiyim döndünmü kıbrıstan seni gezenti hatun seni bir tatile nasıllllll ihtiyacım var bi bilsenbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes: AH UHU BUDA KİM:uhm::uhm::uhm:
ŞEY ŞEYYYYYYY ÇIKARAMADIMMMM:roflol::roflol::roflol::roflol:

Şenizopuyorumnanaktan

Canımın içi sen daha yeni yazlıktan gelmedin mi..:KK1:bak daha tatile bile gitmeyenler var :gitme:

bizimm abajur katili canımmmm sempatiksalakcinni :lepi:

Yok canımcmm..artık daha hafif kolay temizlenen şeyleri tercih ediyorolumunekankayizsmile
Ben ona bol bol kuş tüyü yollayacağım..opuyorumnanaktanen azından hafif di mi amakaydirigubbakcemile3

Canımın içi sen daha yeni yazlıktan gelmedin mi..:KK1:bak daha tatile bile gitmeyenler var :gitme:

Yok canımcmm..artık daha hafif kolay temizlenen şeyleri tercih ediyorolumunekankayizsmile
Ben ona bol bol kuş tüyü yollayacağım..opuyorumnanaktanen azından hafif di mi amakaydirigubbakcemile3

Yok anacım kuş tüyü sinemi kesmezzz :mymeka:
Şöle sert bişeylr lazım ona :roflol: :roflol:
Şeniz Şeniz

Bugün benim doğum günüm şekerlerrrrrr :lepi: nice yıllarıma gireyim emiiiiii :nazar:
Birtanesi , nur tanesi, nar tanesi
Nice sağlıklı mutlu yıllara Biricik kızın edin ve bizimle beraberopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Sen nerelerdesin bakiiim:eek:klava:
egeme tembeldemen iyi olmuşyerimseniben
Flaşlarını çok beğendim:lepi:
Nede olsa eski ve tecrübeli flaşçıdır birtanesiŞeniz

Şeniz
mutlu yıllar canım

Uploaded with ImageShack.us

Çok teşekkürler arkadaşım sağolasın hep birlikte inşallah Şeniz

Birtanesi , nur tanesi, nar tanesi
Nice sağlıklı mutlu yıllara Biricik kızın edin ve bizimle beraberopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Sen nerelerdesin bakiiim:eek:klava:
egeme tembeldemen iyi olmuşyerimseniben
Flaşlarını çok beğendim:lepi:
Nede olsa eski ve tecrübeli flaşçıdır birtanesiŞeniz

Sağol lokumum benim çok teşekkürler ..
Hep birlikte olmak dileğimle

1212.JPG

ank ve edisi doğum gününü kutlarkene delikafadulden flaş flaşa yakalınrkene :KK1:

Son düzenleme:
Canmcmm..nice nice yıllaraopuyorumnanaktan
Yeni yaşın kutlu olsunŞeniz
Sağlık..mutluluk..bereket..bol flaşlar olsun inşallahkaydirigubbakcemile3​

Günaydın fıstıklar.
Malum, okul açıldı ve nette dolaşma sürem azaldı benim de. Uğrayamayışım bundandır.
Yazmasam da takipteyim ve çooook öpüyorum hepinizi...

X