Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Allah korusun her zor doğum yapanda olacak diye birşey yokŞeniz

Düştünüz tabi Betüşümle size neler neler yapacağız:roflol:
Üff hemen dönünce sonucıu yaz tamammı ben merak ederim senii
Yarın akşama yemeğe misafirim var ama mutlaka uğrarım burayadaŞeniz

tamam canım inşallah bir aksilik çıkmaz yine
hemen vermezler sonucu zaten

dua032.gif

günaydın
evinize işinize haytınıza günaydınnnn

handanın sen iyi olda biz sidikli olsak ne yazar yırtık primalar leydimmmm
:2::2:mafoldumben
bize yaz bilyorsun ben telimi çaldırdım yeni numara almak istemiyorum yeni telefon almak için bekliyorum haberdar ederim telefon aldığımdaaa
barçman ALLAH kabul etsin güzel düşünçe bende cumartesi pazar burda okullar var kalan kısları alaçam her hafta sonu yapyorum ben bunu ALLAH kabul etsinnn hepimizn iftardayıza gelin bi bakımmmm neler var orda güzel hoş yemeklerrr benim topikkkk
1152.jpg

tamam canım inşallah bir aksilik çıkmaz yine
hemen vermezler sonucu zaten

Canım akşam misafirlerim için yemek hazırlıyorum
Bir ara verip koştum ama dönmemişsin daha

Günaydın Betüşüm

günaydın
evinize işinize haytınıza günaydınnnn

handanın sen iyi olda biz sidikli olsak ne yazar yırtık primalar leydimmmm
:2::2:mafoldumben
bize yaz bilyorsun ben telimi çaldırdım yeni numara almak istemiyorum yeni telefon almak için bekliyorum haberdar ederim telefon aldığımdaaa
barçman ALLAH kabul etsin güzel düşünçe bende cumartesi pazar burda okullar var kalan kısları alaçam her hafta sonu yapyorum ben bunu ALLAH kabul etsinnn hepimizn iftardayıza gelin bi bakımmmm neler var orda güzel hoş yemeklerrr benim topikkkk
1152.jpg

Sağol canımŞeniz
Şu topiğin linkini koyda gelelim

Şekerler ne haber dün sabah gittim çektirdim sonunda pazaetesi öğleden sonra sonucu alacam diğer tahlillerde var onlrı bekliyorum hepsini alıp doktora gösterecem bakalım ne diyecek site ağır bide bazı yerere hemen cevzpla gidiyor bazende takılıp kalıyor resmen .
Herkes iyiddir umarım dün akşam zaten girmedim siteye balkonda oturduk hep kızla beraber eylülün 18 de gidiyoruz kısmetse kıbrısa dün biletleride aldık bakalım

Şekerler ne haber dün sabah gittim çektirdim sonunda pazaetesi öğleden sonra sonucu alacam diğer tahlillerde var onlrı bekliyorum hepsini alıp doktora gösterecem bakalım ne diyecek site ağır bide bazı yerere hemen cevzpla gidiyor bazende takılıp kalıyor resmen .
Herkes iyiddir umarım dün akşam zaten girmedim siteye balkonda oturduk hep kızla beraber eylülün 18 de gidiyoruz kısmetse kıbrısa dün biletleride aldık bakalım
Canımgeldinmi merak ettik seni
Demek pazartesi belli olacak
Hayırlısıyla iyi sonuçlar alırsın inşallah:1hug:

Canımgeldinmi merak ettik seni
Demek pazartesi belli olacak
Hayırlısıyla iyi sonuçlar alırsın inşallah:1hug:

Geldim canım benim pazartesi belli olacak işte inşallah ya bende merak ediyom sonuçları bakalım ne çıkacak hayırlı cumalar olsun sanada..opuyorumnanaktan

Günaydın betüş ablacım hayırlı cumalar olsun opuyorumnanaktan

X