Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Evet cnm..kesinilikle anca yeter.Benimkisi mümkünse en büyük harflerden kalın vede italik olsun kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
Öpüyorum flaşçılarım..opuyorumnanaktaniyiki varsınız olumunekankayizsmile

Başa seni mi yazıyoz şimdi çiceğim :lepi: hemen everek o zaman seni opuyorumnanaktan hemde en kalınından ve italik olanından hihoyyyt

59f.gif

selam kızlar. ben hala oğluştan fırsat bulamıyorum. ama bugün tamirciyle konuşmaya gidecek. 400 kağıt sıkışmış gibi. inşallah yarıya indirirler. yoksa tüketici derneğine şikayet edeceğiz. çünkü tamir ederlerken kasanın vida deliklerini kırmışlar.bu durumda laptop kullanılamayacak durumda. kendi hatalarını örtbas etmeye kalkıyorlar. insanlar ne kadar riyakar olmuş. bakalım hatalarını kabullenecekler mi bilemiyoruz. bunu yapanda servis üstelik. laptopu daha 2 sene önce almıştık üstelik. garantisi dolmasaydı sorun olmayacaktı. şimdi hatalarını inkar edip duruyorlar. bu yüzden çocuğumun morali çok bozuk. bende ses etmiyorum. benim pc ile işlerini yapıyor. ben zamansızda olsa uğramaya çabalayacağım.opuyorumnanaktan

Günaydın hanımlar...

Cumanız mbarek olsun ..

Betüş abla inşallah hemen tamir olur laptonuz yaptıkları hatanın faturasını çıkarıyorlar birde..

Çocuğun biri babasına sormuş;

Biz nasıl olduk?
Baba cevap vermiş;
Maymunlardan türeye türeye biz olduk..
Çocuk babasına pek güvenmeyip annesine gidip sormuş..
Anne biraz düşündükten sonra cevap vermiş;
Allah, Adem baba ile Havva annemizi yaratmış, nesilden nesile biz olmuşuz..
Ama anne, babam dedi ki maymunlardan türeye türeye biz olduk..
Anne cevap verir;
O babanın sülalesi.. Beni ilgilendirmez..:sm_cool: :roflol::roflol::roflol:

Çocuğun biri babasına sormuş;

Biz nasıl olduk?
Baba cevap vermiş;
Maymunlardan türeye türeye biz olduk..
Çocuk babasına pek güvenmeyip annesine gidip sormuş..
Anne biraz düşündükten sonra cevap vermiş;
Allah, Adem baba ile Havva annemizi yaratmış, nesilden nesile biz olmuşuz..
Ama anne, babam dedi ki maymunlardan türeye türeye biz olduk..
Anne cevap verir;
O babanın sülalesi.. Beni ilgilendirmez..:sm_cool: :roflol::roflol::roflol:

Doğru be çiceğim güzel bir tespit sempatiksalakcinni :roflol: :roflol:

günaydın herkeseee
günaydın evinizee
arkadaşlar iyisinzdir inşş
hani derler ya gezdiğin şurda kalsın ne yedin içdin yazıyorum canlarımmm
gazi antepte tanıdıkta kaldık marşta ve urfada otelde .....
sağ selim gidip geldik çarşamba akşamı yola çıktıkk dört gün güzel sıçak bi tatil olduuu
gezmek istiyen arkadaşlara tavsiye ederimmm çok sıçak yalnız şibir şibir ter su ama deydii gizemli ortamlar tarihi eser balıklı gol urfanın çiğer durum,
gaziantipin baklavası ve patlacan kepap,
maraşın dondurması ,
biriçikde kuzu kepap herranda ciğköfte ve çiğer ,ve bi okadar güzel tarihi yerleriiii harikaydııı ama bunları yerine su ve karbuz yiyorduk terden sırıksıklam olyordukkk alışık değiliz ya sıçak ortamaaa,,
ve inannırmısınız biz korkarak çıktık yola CADIARZUhiç bi sakıncası yok yollar çok güzel ve tahlikesiz hiç bi yoklama yoktu hiç bi jandarmaya rastlamdık yani o kadar kontroluuuu biz tem yolu kulanmadık başka yerlerede kolay gidelimmm yinede hiç bi terslik yok arkadaşlarrr hiç sıkıntı yaşamdıkkk
arkadşlar geleçek yılda nasip ederse mardin ne gideceyizzz türkiyemin her yeri bi inciiii
gidip denizde zaman gecirekcesiniz benim fikrimmm bu yerleri gezmenizz, çok tatlı insanları var yardım sever konuk sever ben sevdim iyide geldiii bize HAZRETİ İBRAHİMİN yaşdığı yeri görmek suyunda içmek balıkılarını yemlemek bizede nasip oldu ALLAHIN izniylee
gecmişi okumadım hepinizi yürekten sevgilerimi yollayorummmm
kırşehirden selam larrrr dostlarrr.....

Son düzenleme:
günaydın 3 günlük Ören kaçamağını sonunda yapabildik
Bu kısa tatil bana çok iyi geldi
Hepinizi Çok özledim kızlarŞeniz

günaydın herkeseee
günaydın evinizee
arkadaşlar iyisinzdir inşş
hani derler ya gezdiğin şurda kalsın ne yedin içdin yazıyorum canlarımmm
gazi antepte tanıdıkta kaldık marşta ve urfada otelde .....
sağ selim gidip geldik çarşamba akşamı yola çıktıkk dört gün güzel sıçak bi tatil olduuu
gezmek istiyen arkadaşlara tavsiye ederimmm çok sıçak yalnız şibir şibir ter su ama deydii gizemli ortamlar tarihi eser balıklı gol urfanın çiğer durum,
gaziantipin baklavası ve patlacan kepap,
maraşın dondurması ,
biriçikde kuzu kepap herranda ciğköfte ve çiğer ,ve bi okadar güzel tarihi yerleriiii harikaydııı ama bunları yerine su ve karbuz yiyorduk terden sırıksıklam olyordukkk alışık değiliz ya sıçak ortamaaa,,
ve inannırmısınız biz korkarak çıktık yola CADIARZUhiç bi sakıncası yok yollar çok güzel ve tahlikesiz hiç bi yoklama yoktu hiç bi jandarmaya rastlamdık yani o kadar kontroluuuu biz tem yolu kulanmadık başka yerlerede kolay gidelimmm yinede hiç bi terslik yok arkadaşlarrr hiç sıkıntı yaşamdıkkk
arkadşlar geleçek yılda nasip ederse mardin ne gideceyizzz türkiyemin her yeri bi inciiii
gidip denizde zaman gecirekcesiniz benim fikrimmm bu yerleri gezmenizz, çok tatlı insanları var yardım sever konuk sever ben sevdim iyide geldiii bize HAZRETİ İBRAHİMİN yaşdığı yeri görmek suyunda içmek balıkılarını yemlemek bizede nasip oldu ALLAHIN izniylee
gecmişi okumadım hepinizi yürekten sevgilerimi yollayorummmm
kırşehirden selam larrrr dostlarrr.....

Günaydın gülhancım ohhh ne iyi yapmışsın oraları gidip gördün ne mutlu sana bnede çok istiyorum görmeyi inşallah banada kısmet olur opuyorumnanaktan

günaydın 3 günlük Ören kaçamağını sonunda yapabildik
Bu kısa tatil bana çok iyi geldi
Hepinizi Çok özledim kızlarŞeniz

Günaydın lokumum iyi yapmışsınız wallaha dinlenmişsindir biraz darısı bizlere inşallah opuyorumnanaktan

flaş flaş kızlarının verdiği yaz partisinden bir görüntü

Bizede yakışır yani flaş hatunları olarak :lepi:

Günaydın betüş ablacım hallettinizmi pc işini opuyorumnanaktan

GünaydııınŞeniz

Günaydın gülhancım ohhh ne iyi yapmışsın oraları gidip gördün ne mutlu sana bnede çok istiyorum görmeyi inşallah banada kısmet olur opuyorumnanaktan

Günaydın lokumum iyi yapmışsınız wallaha dinlenmişsindir biraz darısı bizlere inşallah opuyorumnanaktan

Bizede yakışır yani flaş hatunları olarak :lepi:

Günaydın betüş ablacım hallettinizmi pc işini opuyorumnanaktan

Günaydın fıstığım
Gerçekten iyi oldu biraz dinlenebildimŞeniz

X