Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

barçmancım evin tadilatı bitti. önce gözün aydın olsun. ee tabi güle güle kullanmayı allahım nasip etsin canım. iyi güzelde şimdi mobilyaya sıra geldi gibi geldi bana. yanlış mı diyorum.:roflol::roflol:
Sağol Betüşümopuyorumnanaktan

Yok mobilyalarımız güzel beyaz eşyayıda yeni yeniledik
Sırada diğer odalarında parke kaplanması var

Günaydın Baldan tatlı flaşçılarımopuyorumnanaktan

Sağol Betüşümopuyorumnanaktan

Yok mobilyalarımız güzel beyaz eşyayıda yeni yeniledik
Sırada diğer odalarında parke kaplanması var

Günaydın Baldan tatlı flaşçılarımopuyorumnanaktan

Günaydın şekercim iş bitermi hiç..
Bana bak sen şimdide edinden balayı filan istersn haaaaaaa ona göre :jeyyar: opuyorumnanaktan şöleeee uzakdoğu filan kaydirigubbakcemile5

günaydın flaşşşşş kısları
ya ne kadar mikemelsiniz hahahahahsırnaşık şey
966.jpg

Cnm Barçmn ımm..:1hug:evine bayıldım.Ne emek ne sevgi vardır onun her yerindea.s.
Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin inşallah:nazar::Saruboceq:

barçmancım bence bora bora adalarını iste. benim tek hayalim bu. 2 günde olsa oraya gidip görmek isterdim.opuyorumnanaktan

Günaydın şekercim iş bitermi hiç..
Bana bak sen şimdide edinden balayı filan istersn haaaaaaa ona göre :jeyyar: opuyorumnanaktan şöleeee uzakdoğu filan kaydirigubbakcemile5
[/QU

Muhahaha süper fikir valla:lepi:

Sen şansını bir zorla istersen bi bakmışsın gidiyon kaydirigubbakcemile3

Cnm Barçmn ımm..:1hug:evine bayıldım.Ne emek ne sevgi vardır onun her yerindea.s.

Canım sen valizi hazırla beraber gidek çay keyfi yapak ne güzel olur opuyorumnanaktan

barçmancım bence bora bora adalarını iste. benim tek hayalim bu. 2 günde olsa oraya gidip görmek isterdim.opuyorumnanaktan

demi ablacım hatta bizde gidelim rahat bırakmayalım onları sempatiksalakcinni opuyorumnanaktan

Sağol birtanecik çiçeğimŞenizyerimseniben

O zaman şöyle yapalım
Hep birlikte adalara gidip KK SÖRVAYVIR yapalım:lepi:

O zaman şöyle yapalım
Hep birlikte adalara gidip KK SÖRVAYVIR yapalım:lepi:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:anam siz beni hemen elersiniz. bende doğru dürüst keşvedemeden geri dönerim.:a015: yok bu fikir olmadı bence. fikirlere açığım. ucunda bora bora adası olacak tabii.:roflol::sm_cool::dilcikar::dilcikar:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:anam siz beni hemen elersiniz. bende doğru dürüst keşvedemeden geri dönerim.:a015: yok bu fikir olmadı bence. fikirlere açığım. ucunda bora bora adası olacak tabii.:roflol::sm_cool::dilcikar::dilcikar:
Yok elemeyiz korkma
Bizde eleme olmayacakopuyorumnanaktan

gece hiç uyumadım. benim kız akşam yemeğinden sonra arkadaşlarıyla biraz gezmeye gitmişti. akşam yemeğini biz 5-6 arası yemiştik. neyse bu gezerken acıkmış. dışarda birşeyler yemiş. geldikten sonra biraz oturduk ve gidip yattı. sabaha karşı anne ben zehirlendim galiba demez mi. öfff çok canım sıkıldı. hemen nane limon kaynattım. yoğurt verdim. biraz toparladı. eğer bulantısı devam etseydi galiba hastanede olacaktım.bu gençler dışarda yemeyi ne çok seviyorlar. evde yaptım. çok acıktınsa az sabret ve gel evinde ye. hem sağlıklı, hemde güvenli. şimdi uyuyor ama aklım onda. ara ara başına gidip kontrol ediyorum.

neyse canım ben kahvaltımı yapayım. kıza bakayım. eğer durumu iyiyse biraz daha yatayım. öpüyorum seni.opuyorumnanaktan

gece hiç uyumadım. benim kız akşam yemeğinden sonra arkadaşlarıyla biraz gezmeye gitmişti. akşam yemeğini biz 5-6 arası yemiştik. neyse bu gezerken acıkmış. dışarda birşeyler yemiş. geldikten sonra biraz oturduk ve gidip yattı. sabaha karşı anne ben zehirlendim galiba demez mi. öfff çok canım sıkıldı. hemen nane limon kaynattım. yoğurt verdim. biraz toparladı. eğer bulantısı devam etseydi galiba hastanede olacaktım.bu gençler dışarda yemeyi ne çok seviyorlar. evde yaptım. çok acıktınsa az sabret ve gel evinde ye. hem sağlıklı, hemde güvenli. şimdi uyuyor ama aklım onda. ara ara başına gidip kontrol ediyorum.
oFF CANIM BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN
Ne zor şey anne olmak
Kimbilir nasıl korkmuşsundur

neyse canım ben kahvaltımı yapayım. kıza bakayım. eğer durumu iyiyse biraz daha yatayım. öpüyorum seni.opuyorumnanaktan
Tamam canım Bende seni öperimŞeniz

barçmanım sağol. şimdi iyi çok şükür. ama çok halsiz düştü. az önce uyumuş. bende ses etmeden geziniyorum. anne olmak gerçekten çok zor. opuyorumnanaktan

Betüş abla çok geçmiş olsun dışarda yemenin sonucu herhalde bizlerde yiyioruz bazen çok güzel mamalar var ama insanın canı çekiyor bazen yiyip geliyoruz işte..

X