Fiziki olarak değil ama kalben başkasına aşık eş den boşanmalımı

Konuyu açan hanımın 3. Çocuk yapmasını yanlış buldum.. Evet o konuda haklısınız ama bu kadar da sert yorumlar yapmasak diyorum.. Aldatan adamla aynı evde yaşanmaz evet o da doğru ama şimdi bu kadın ne yapsın 3 küçük çocukla? Boşansa kaldırabilecek mi çocuklarla yalnız bir yaşamı zira ona destek olacak kimse olmayacak yanında.. Bana kalırsa biraz sabretmeli çünkü o adam aşıkmış ya (!) aşk denen şey sabun köpüğü gibidir bir anda başlar ve biter, köpek gibi evine döner bu adam.. Ayrıca böyle bir koca için gurur da yapılmaz, önce çocuklarının sonra kendi çıkarlarını düşünsün bu hanım..

Çocukları düşünecek insan arka arkaya yapmaz.

Niye bu kadar doğurdunuz ki? Eşiniz kadınla konuşmuş affetmişsiniz, şimdi sosyal medyada arattı diye 3 çocukla boşamazsınız. Oturun yerinize canınız mı sıkıldı uğraş mı arıyorsunuz?

Nolur boşanmayın, bu sefer korkarım hadi deyip çıktığınızda 4.bebe girecek yola. Lütfen artık boşanmayın.

Adam durumdan pişman değil yakalandığına pişman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…