Fiziki olarak değil ama kalben başkasına aşık eş den boşanmalımı

Kadın kabul etse adam çoktan fiziki olarak aldatmış olacaktı zatende kadın kabul etmediği için yapamamış. Eski sevgilisi falan mı bu kadın nerden tanıyor ki?

Kesin pişmandır. Bu olaydan patladığında hamileymişsiniz, sonra bir bebiş daha yapmışsınız. Muhtemelen 1 tane daha yapacaksınız. Adamın başkasına asılması durdurmuyor çünkü

Ne boşanmasi ilk gördüğünüz de 2. Cocugunuza hamileymişsiniz. Sonra 3. çocuk olmuş.
Şimdi tekrar görünce mi boşanacaksınız.
Dikkat edin tekrar hamile kalmayın…
Ne kadar acımasız yorumlar yapılıyor 3. Çock tamamen plansız bir şeklde oldu ve 7 yıllık süreçte eşim o güveni gerçekten sağlamştı zaten 3 yıldır evde birlikte çalışıyorduk telefonun şifrelerini herşeyi bilirm ve eşimin bizsiz sosyal hayatı kesinlkle yoktur face instegram bütün sosyal medyada benle çekildiği fotoları çocukları hep paylaşır gizli birşeyini yakalamamştm

3.cü getirmeden düşünecektin yoksa şimdide sen mi aldatıyorsun ne değişti??

E tamam o zaman boşanma. Ne diyelim.
Bu olayı görüp 2 cocuk daha yapan sizsiniz biz değiliz.
Unutamadı ise o kadını unutamamıştır.

E tamam o zaman boşanma. Ne diyelim.
Bu olayı görüp 2 cocuk daha yapan sizsiniz biz değiliz.
Unutamadı ise o kadını unutamamıştır.
2 çocuk değil 2. Çock zaten hamileymşm olay olduğunda öğrenmiştik 3. Çock oldu ve sorn 1-3 çocuk olması değil yani bilemiyorum bu durumu nasıl aşarım başka olumsuz bir yanı olsa oda destekler ama bize karşı bu kadr iyi olması beni düşündüren yani hiç bir olumsuz yanı olmayışı yoksa bir kötü yanı olsa zaten böyle derm düşünmem şuandada diyorumki boşanarak çocuklarıma karşı bencillik mi yapmş olurm çocklar olmasa zaten düşünülecek bir durum değil kabul ediyorum

Fırsatını bulsa, kadın da yüz verse sadece kalple kalmaz, fiziksel olarak da aldatılırsınız.
Eşinizin evli iken evli bir kadına ( bekar da olsa aynı) yazması karakter eksikliği değil mi?
Neden hala ne yapayım diyorsunuz ki?

İlk yazışmadan sonra 2 çocuk daha doğurmuşsunuz, mutsuzluğunuza ortak mı olmalarını mı istediniz?

Eşiniz neden boşanmak istesin ki?
Kadın yıllar önce teklifini reddetmiş. Ondan yana bir umudu yok. Sizinle bir düzeni var. Niye bozsun bunu?
Siz de boşanmayacaksanız, eşinizle yüzgöz olmayı bırakın. Şimdi kadının hesabına baktığını gördüğünüzü söyleyip, sonunu getirmeyerek elinize ne geçti? Eşiniz açısından bu olayı basitleştirilmiş oluyorsunuz sadece.

Eşinizi bildiğiniz halde İtinayla 3 çocuk yaptıktan sonra boşanmak aklınıza gelmiş. Madem 3 çocuk yaptınız onların geleceği için büyüyene kadar boşanmayın. Çocuklar büyükten sonra ister boşanın ister devam edin size kalmış.

İyi de bakmayan yok ki.
Bakmayan çok az.

Benim çok cevrem vardı. Çok seyler gördüm şahit oldum.
Bir arkadaşın kardesi evlendi. Bi gün buluştuk. Kalabalığız, yedik ictik, çaylar, kahveler.
Tarot kağıtları vardı.
Kız gördü bakarmısınız dedi.
Bakacak kişiye dedi ki, eski sevgilim beni düşünüyor mu ona baktırıcam.
Oda da ki herkes şok oldu.
Tabi kızı tersledik. Sen evlendin vs.

Sosyal medyadan bakmak masum kalıyor bi çok şeyin yanında.

Bu durumda olmamaliydiniz üzgün ama olaya devam.Yani bu nasıl vazgecilesi unutalasi birşey.Cocuklat büyür siz sonra geçen ömrünüze ek süre talep edebilecek misiniz.Esiniz siize düşkün değil siz başkasıyla yarışmak zorunda değilsiniz bu eş ödül değil

Ayrıca eşiniz iyi ve ilgili bir babaysa bosanmayin zaten. Sonuçta bu durumu bilerek üçüncü çocuğunuz olmuş. 3 çocukla yeni bir düzen kurmak falan çok zor, gerçekçi olmak lazım. Onları düşünerek hareket etmeniz gerekiyor en başta şu saatteden sonra. Biriniz hata yapıyor, diğeriniz yanlış kararlar veriyor. Bedelini çocuklar ödemesin en azından belli bir yaşa gelene kadar.

Ben cidden kadınların bu durumu kaldırabilmesine çok şaşırıyorum. ister eli eline değsin ister sadece yanından geçen bir kadından etkilensin insan bunu bildikten sonra eskisi gibi olamaz ve aşık kalamaz bence. ondan sonrası düzenimi bozmayayım gibi bir şeydir galiba. geçende necla nazırın bir röportajı rast geldi. ferdi tayfur için aldattığını hiç fark etmediniz mi diye soran muhabire " turnelerde falan tek gecelik şeyleri göze almıştım zaten, adı üstünde tek gecelik" diyordu ve ben gene çok şaşırmıştım bu düşünceye. Hadi onlar biraz daha eski insanlar belki kültürden böyle bir şey düşünüyor ama şu zamanın düşüncesiyle ben bu "erkek hovardadır, biraz idare etmek lazım" mantığını kabul edemiyorum. ben eşimin kalbindeki tek kişi olmayacaksam o ilişki kenarda dursun.

Eşiniz istikrarlı ve azimli biriymiş. O olsun bu olsun dememiş, aynı kadına sabitlemiş kendini. Size de tebrik etmek düşüyor. Bir umut deniyor adam, elbet bir gün o karşılığı bulur. Hamile olup aldatılınca boşanılmıyor mu? Sadakatsiz, aklı başkasında adamlardan ayrılmak yasak mı günah mı?

Gram incinmemişsiniz gururunuz kırılmamış, bizden teselli edici yorumlar okumak istiyorsunuz. Hala bu durumu nasıl aşarım diyorsunuz, pes. Boynuzları taktınız ama nasıl taşıyacağınızı bize soruyorsunuz. Aynen çocuklar babasız kalmasın. Kocanız o kadınla anlaşıp veya başkasına aşık olup sizi boşayınca noluyor o çocuklar? Onlar yetişkin olmaya yakın plansız bir şekilde 4.ye hamile kalıverirsiniz.

Başka birini seven, ona aşık olan adamla bırak aynı yatağa girmeyi aynı evde nasıl yaşanıyor bunu anlayamazken çocuk üstüne çocuk yapılıyor.

aldatmanın fiziği yada duygusalı diye bir durumu yok maalesef takıntı yapmış kadını ilk fırsatta yazar da aldatırda sen çoçuk pışpışlarken bile yazar her neyse zor bi durum ve sizde fazla saf geldiniz bana

Eşinizin evliyken başka kadına aşık olmasını geçiyorum, evli çocuklu bir kadına çıkma teklifi etmesi ahlaksızın önde gideni olduğunu gösterir. Hiç ahlak değer yargısı kalmamış, madem aşık oldu kalbine gömecek yada sizden ayrılıp yoluna bakacaktı. Kadın evli olduğu için eşinizde sizden ayrılmıyor, bu kadın bekar olsa değil 3 çocuk 10 çocuğuda olsa kapıya koyardı sizi, sanıyosunuz ki evliliğini çocuklarını sevdiğine yanınızda duruyor.
Eşinizi sevip evliliğinize devam etmek istiyorsanız edin bu sizin hayatınız kimseye yargılamak düşmez fakat bu hareketinize çocuklarınızı bahane etmeyin.
Ayrıca bu ülkede namus adı altında cinayet işliyor insanlar, o kadının kocası bunu duysa bi temiz dövse yada canına bi şey yapsa ne olacak?

Hadi eşiniz yapıyor yapıyor her halti

Nasılsa sizin af edeceğini biliyor iki pişmanlık sözleri duygu sömürüsü ve herşey güllük gülistanlık

Bu böyle devam edecek boşuna uğraşmayın boşanmazsınız

Benim anlamadığım o 3 cocuk ne kocanızın telini karıştırmak yetine keşke doğum kontrol nasıl yapılır onu inceleseniz

Ha bide siz birine ilgi duysanız mesaj yazsanız o af eder mi bide bunu düşünün çoktan 3 çocukla kapı önündeydiniz...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…