fitili yuttum

Kutudakalansonuykuhapi

shakespeare soneleri
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2012
3.791
1.820
bir arkadasimin tavsiyesi uzerine vagi_flora vaginal kapsul aldirdim,kapsul yazinca agizdan aliniyor sandim ben onu yuttum daha sonra sisesi nekadarda guzelmis diye incelerken uzerinde kocaman yutmayiniz yaziyor ,birde kutusundada yaziyormus ben nasil gormedim sizce borsey olurmu ben migde bulantisini kaldiramam ne yapmaliyim:26:

hahahahaha :KK60: Catlak vajinal kapsul yaziyor madem ne diye yutuyorsun.. Bence bi acile filan git ne olur ne olmaz :26:
Güldüm ama gecmis olsun.. :KK23:

bir arkadasimin tavsiyesi uzerine vagi_flora vaginal kapsul aldirdim,kapsul yazinca agizdan aliniyor sandim ben onu yuttum daha sonra sisesi nekadarda guzelmis diye incelerken uzerinde kocaman yutmayiniz yaziyor ,birde kutusundada yaziyormus ben nasil gormedim sizce borsey olurmu ben migde bulantisini kaldiramam ne yapmaliyim:26:

bibiskremversem kusura bakma ya güldüm istemsiz şekilde.
ciddi olabilir bence, en azından bi doktora danış..

canım kusura bakma sesli güldüm ama:KK60::KK60::KK60:
benim merak ettigim o kocaman seyi nasıl yuttun:KK59:
sen bence hemn acile git:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:
hahahahaha :KK60: Catlak vajinal kapsul yaziyor madem ne diye yutuyorsun.. Bence bi acile filan git ne olur ne olmaz :26:
Güldüm ama gecmis olsun.. :KK23:
ya evet dogruya adi ustunde vajinal yaziyor ben onu ama vajina tedavisi olarak anladim agizdan alinip vajinayi tedavi edecek sandim cahile degilim ama biraz bekleyimde gideyim:

Bunun cehaletle alakası yok zaten. Anlaşılan algınız bir an için kapandı. Stresten olabilir ya da çekiyorsanız acı sebebiyle. Ben de acile gitmenizi önereceğim. Hiçbir şey olmayacak olsa bile, içiniz rahatlasın. Olmadı her ihtimale karşı midenizi yıkarlar. Jinekoloğa da bunun için gerek yok malum. :)

bir tanıdııgm da bu sekılde hemde 2 tane yutmustu ama doktora gıtmems sadece ishal, mide ağrısı, bulantı gibi etkileri oldugunu söylemstı..

siz 1 adet yutmussunuz iki türlüde kandan emılım sağlanacaktı zaten ama siz sadece midenizi yormus olacaksınız... diye düşünüyorum..
yine de yarın mutlaka bir gidin doktora görünün...

$image.jpg $image.jpg Yutmayınız yazıyor okumadan yuttum:18:

Hunharca gülüyorum :KK60::KK60::KK60:
Ne diyeyim ki, kk da bunu da gördük :KK60:

muhtemelen bir şey olmaz ama yine bir git istersen acile, için rahat eder..

hala gülüyorum :KK60:

ya evet dogruya adi ustunde vajinal yaziyor ben onu ama vajina tedavisi olarak anladim agizdan alinip vajinayi tedavi edecek sandim cahile degilim ama biraz bekleyimde gideyim:
ESTAGFURULLAH canim cahil demedim yani cahillikle alakasi yok insanlik hali ama guluyor yinede insan :KK9:
Sen bende ya kustur kendini yada bi doktora git ne olur ne olmaz..

ilac gibi duruyormus he.. birdaha okumadan yutma bari boyle seyleri:KK25:

X