fitili yuttum

şekil açısından bakarsak fitil gibi değil de gerçekten ağızdan alınacak kapsüller gibi duruyor.. içinde yutulması halinde ne yapacağı yazıyor mu? çok çok geçmiş olsun :KK50:

yok yazmiyor, lactobacillius casei subps, rhamnosus donerlein liyofilize kulturu icerir.yardimci madde olarak laktoz monohidrat ve magnezyum stearat bulunmaktadir yaziyor

Süt ve süt ürünlerinde bulunan bakteri çeşitleri...Bol bol laktik asit üretirler...Yaniii gaz yaparlar...

Gaz harici en ufak bir şikayette doğru acile...

O ilacı ne amaçla aldın acaba cnm arkadaş tavsiyesi fln sorun varsa doktora görün en uygun fitili verir. Verirkende fitil yazıyorum yutmayın derdi hatta :KK9: Acile gidip sorsan için rahat ederdi aslında. Kapsül formunda vajinal fitili ilk defa duydum. Geçmiş olsun.

Biskrem güldüm filan kusura bakma ilk okuyunca komik geldide.. yan etkisi filan olabilir mi ? Bir gitsen doktora keske:26:
gulmeniz cok normel arkadaslarima anlattim ben dahil herkez guldu onemli degil canim:KK34: yarina kadar bekleyim yoksa ozel dahiliyemi artik ne bakarsa ona giderim bu ozel bir durum acilde soyleyemem kimseye:KK14:

Arkadaşım aklıma geldikce gülmekten kendimi alamıyorum.

Şimdi sen doktora gider bir kenarda durumunu anlatırsın.
Doktor sana yeni ilaçlar verir.Üzerine birde iyice tembihler
-Bak bunları yutacaksın bir yerlerine sokuşturma tamam mı.

rahatladim simdi cunku bendede sadece suan migdemde gaz var azda dudaklarim kuruyor tesekkur ederim::

Rica ederim:KK34:
Bol sıvı(özellikle su) tüketirsen iyi olur...
Ama kahve gibi kafeinli, portakal suyu ve süt gibi gaz yapabilecek içeceklerden uzak durman mantıklı olur..
Rezene gibi gaz söktürücü bitki çayları yada sıcak suya kimyon atıp içebilirsin...

Ağrı sancı olursa mutlaka doktora git...
Birde bende biraz gülebilirmiyim :KK1:

O ilacı ne amaçla aldın acaba cnm arkadaş tavsiyesi fln sorun varsa doktora görün en uygun fitili verir. Verirkende fitil yazıyorum yutmayın derdi hatta :KK9: Acile gidip sorsan için rahat ederdi aslında. Kapsül formunda vajinal fitili ilk defa duydum. Geçmiş olsun.
antibiyotik kullanimindan sonra biraz vajinamin nen dengesi bozulmustu oyizdem:: tesekkur ederim:

Rica ederim:KK34:
Bol sıvı(özellikle su) tüketirsen iyi olur...
Ama kahve gibi kafeinli, portakal suyu ve süt gibi gaz yapabilecek içeceklerden uzak durman mantıklı olur..
Rezene gibi gaz söktürücü bitki çayları yada sıcak suya kimyon atıp içebilirsin...

Ağrı sancı olursa mutlaka doktora git...
Birde bende biraz gülebilirmiyim :KK1:
tamamdir:KK34: bu kadar verdigin bilgiden dolayi tesekkur edrim kahkaha bile atabilirsin:KK1:

X