Fikirlerinizi merak ediyorum

içimden gelmiyor midem falan bulanıyor yazdığınıza gör çok ciddi bir sıkıntı olmalı , bu kolay kolay söylenecek bir şey değil. Bence iyice düşünün, benim midemi bulandıran birine çocuğumu emanet etmezdim şahsen.

Ogretmen sizi taciz mi etti nedir bu sindiremediginiz mesele? Yani bu denli buyuk birsey mi? Anlatmazsaniz bence butun yorumlar havada kalir
Yani ben anlamadim mide bulandırıcı olması için taciz yada belden aşağı mi olması gerek.Gereksiz üslup terbiyesizlik aşağılık kompleksini bir baskasindan çıkarmak benim için mide bulandırıcı olmaya yetiyor

Taciz değil öyle bir durum olsa Zaten ne o ne o okul kalir

Ogretmenin cinsiyetini dahi belirtmeden mide bulandirici yazinca aklima direkt taciz geldi, tabii sizde haklisiniz su ara muneccim olmayani dovuyorlar.

Ne yaşadiniz onu bilmeden ne diyelim Veliler her öğretmen anne kafası ile yaklassin istememeli sonuçta öğretmen bireyselligi tek başına beceriyi sorunları kendi haletsinii destekler .Orası toplumun ilk oluştuğu yer anne kucağı değil.Nasil çocuk büyüyünce her zarar her boşlukta millete sarlayamazsak ki takmazlar orasida kendi yeteneklerimizle uyum göstereceğimiz yer .Konuyu anlatmadiginiz için hak veremedim belki öğretmenin eşref saati değildi o da bir insan sorumluluğu da sizden ağır .Veli hakliligini abartma kendi cocugunu pek özel sanma akımı çok abartiliyor sizin için demiyorum etraf bilinçsiz veliden de geçilmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…