Fikirlerinizi bekliyorum

zor bir durum bebeğime kıyamam o bana ALLAHIM IN BİR HEDİYESİ eşime güle güle dedim

iyi yapmışşın:) eğer seviyorsa mantıklı düşünür ve geri döner:)

bu bebek zaten bence son şansın.. hata mucize gibi.. çünkü 35 yaşından sonra hamile kalmak doğal yollrla hele süpriz olarak az rastlanan bir durum.

Allah sağlıklı bir doğum nasip etsin:):CüvCüv:kaydirigubbakcemile5

ya yazmadan geçemiycem inanılmaz sinirlendim

arkadaşım sen bu bebeği tek başına yapmadın heralde... bu bebeğin babası olacak şahıs ya o ya ben diyebiliyorsa gözün kapalı bebeğim demelisin ortada yanlış yok hata yok nedir bu ya...

25 yaşındayım 3 senelik evliyim doktorlar bir probleminiz yok demesine rağmen şimdi tüp bebek tedavisine başladım daha ne diyeyim ki...

Arkadaşım 37 yaşında sana verilmiş bir hediye bu...İstemeze canı sağolsun..işin var gücün var..Aslında ne kadar itici gelsede inan bazı erkekler bizden daha bunalımlı oluyor bu dönem ilk cümlende kafamda ''aldırma her ne kadar itici gelsede bu normal,inan birçok kişi yaşıyor sonra senden çok bağlanıyor'' gibi cümleler tasarladım çünkü şahit olduklarım vardı.İlk önce istemeyip sonra anneden çok bebeğin üstüne düşen ama ya ben ya o gibisini de ilk defa duyuyorum.Bunu diyebilen insanın ya senden ayrılmak gibi niyeti vardı üstüne bu haber hoşuna gitmedi yada ruhsal durumu zaten senden öncede bozuktu.
Ben onu boşveriyorum şimdi asıl sen ne durumdasın ?Bugün nasılsın ?Hamileliğin ilk haftaları bu tarz üzüntüleri kaldırmaz..takma desem hiç olmaz...Özet olarak nasılsın arkadaşım ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…