Fikirlerinizi bekliyorum

arkadaşlar eşimle 5 gündür aralıksız konuşuyorum kesinlikle ikna olmuyor artık bana karşı eskisi gibi olmayacağını belirtti.yani bana olan hisleri kaybolmuş aniden kalsanda senın için yapacağım bişi yok dior seni mutsuz edrim diyor.bu konuyu aile büyüklerim yakın dostlarımla tabiki paylaştım onlar her şartta benim yanımda olduklarını söylediler ailemin desteği çok önemli benim için ailem bırak gitsin diyorlar onun ailesi ne gelince asıl büyük sorun burda bende 1 ay önce öğrendim ailesinin bizim evliliğimizden haberi bile yokmuş .ben bunu onlara söleyemiyorum bu çoçuğu nasıl anlatırım olmaz diyor.

ben bu adamın seni gerçekten sevdiğine inanmamaya başladım..ailesinin bile haberi yok ya...
çocuk kaç aylık

deseydin ya 2 yıl sonra olacağını biliyormusun.nede olsa kızı var seninde kızın sayılır ama anne olmaya hakkın var..hiç taviz vermeyin aldırmayın bebeği ne derse desin..olmuş madem doğmayada hakkı var değilmi bebeğin...bi karıncayı öldürmeye kıymazken siz bebğinize yani bi insanı öldüreceksiniz..bunun günahından nasıl kurtulacaksınız...vicdan azabı çekersiniz bizden söylemesi.. her negatif sonuçta yıkılan kadınları düşünün...karşılaşmadınızmı hiç o kadar çok kişi var.lütfen bi bebek isteyenler topiklerine bakın ona göre düşünün..:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Bebek bahane olmuş, eşin başka nedenlerle senden boşanmak istiyormuş zaten anladığım kadarı ile..

Bu yüzden de bebek hiç olmasın diyor kendince yoksa niye inat etsin bu kadar, baştan söylemişsin bebek istediğini..

Dediğim gibi umduğu gibi olmamıştır belki 2.evliliği eşinin....Ama aldırma derim bebeği......

neresinden tutsan elinde kalan bir iş bu.
evliliğinizin ailesinin bilmemesinin açıklaması nedir.

valla hayretler içerisindeyim.:1shok:
çok özür dileyerek aklımdakini söyleyeceğim ben;

acaba zaten sizi gözden çıkarmış da, yarın öbür gün çocuğu doğurunca iyice ayağıma dolanır gibi bir düşüncede olabilir mi??

Böyle sorumsuz, hödük, geri zekalı erkekler için söylenecek söz çok ama burası yeri değil. Ne demek çocuğu istemiyorum aldır veya sana karşı eski duygularımı duyamam. Manyak mı bu yahu. Bir bebek olacak diye insanın duyguları hemen değişirmi. Yaparken aklı nerdeydi beyefendinin. Kusura bakma ama adam seni sevmiyormuş güzelim, bebek olayın kılıfı olmuş, ...... et bu adamı başından. Cehennemin dibine kadar yolu var. Bu adamdan ne sana nede bebişini zırnık hayır gelmez.

offf canım ya ne diyim allah merhamet versin eşine...bi çocuk için herşey değişiyorsa değişsin bi cana kıyacksınız onuda düşünün.ama yinede karar sizin..şu an neler yaşadığınızı bilemeyiz ama kendi açımızdan düşündüğümüzden aldırma diyoruz tabi vicdanen olarakta...direnin aldırmayacam diyin şu an sizi korkutmak için söylüyordur...klava:

evet ya ailesi neden bilmiyormuş..birde 5 ay uzun bir zaman..hiç ailesinden bahsetmedi mi?
annen baban nerede demediniz mi? niye nikahta yoklar demediniz mi?
nikaha kimseyi çağırmadınız mı?
ya nasıl olmaz ailesinin nikahtan haberi hala anlamadım ............

Valla güzelim bu 1-2 yıl bahane senin yaşının geçip çocuk doğuramayacağın bir yaşa gelmeni bekliyor. Anlamadığım yılları yalnız geçmesin diye mi evlendi seninle ya aldır ya da boşanalım var mı böyle 3 kuruşa 5 köfte iyi düşün karar ver. Koca heryerde bulunur ama sen tam kritik dönemdesin bir kere 35 geçen hamilelikler kritik ki sen 37 yaşındasın, Allah sonunu hayır etsin.

o zaten ayrılmayı düşünüyormuş ve hamilelik durumunu kendince bahane etmiş gibime geliyor

özellikle evliliğinizden ailesinin haberi olmaması çok ama çok düşündürücü....

Bence de 5 aydır ailesiyle tanışmak hatta en azından telefonda konuşmak için bir teşebbüste bulunmadınız mı?

:1shok: :1shok: :1shok:

tercihini bebeğinden yana kullan sonradan pişman olucağın şeyleri yapma.eşinden ayrılıncamımutsuz olucaksın yoksa bebeğini kaybedincemi mutsuz olucaksın.karar senin ben şiddetle aldırmamandan yanayım

sen nasıl bilmiyordun evlendiğinizden ailesinin haberinin olmadığını
düğünde neden olmadıklarını nasıl açıkladı sana.
5 ay boyunca ne yaptığınız bayramda yada düğünden sonra hiç mi el öpmeye gitmeyi falan teklif etmedin

Ailesi neden bilmiyor onuda bilmiyorum açıklayamıyor .herşey dediğiniz gibi bahane ama ben aileminde onayını alarak bebegimi yaşatacağım bir daha bu şanşım olmayabilir.senelerce uğraşıp çocuk sahibi olamayanlara bakıyorum neler çekiyorlardır ama allah bana verdi işte bunun değerini bilmem lazım .bu akşam ona güle güle diyeceğim.

nasil yani??? esinizin ailesinin nasil haberi olmaz evliliginizden ?????? dügün nikah vs. hic bir yere gelmediler mi? tanismiyormusunuz onlarla ??? kafam karisti kafamçokkarıştı

neyse bu durumda zaten esinizin ne kadar sorumluluk sahibi oldugu ve size ne kadar deger verdigi de belli olmus... siz de ona size verdiginden daha fazla deger vermeyin...

ayrica bebek yüzünden ayrilalim demesi sadece laf... ne yani ayrilalim sen öyle dogur böylece babasi ben olmayayim mi demek bu? ilk esinden ayrildi da cocuk onun degil mi simdi? esiniz kesinlikle cocuk ve dolayisiyla sorumluluk sahibi olmak istemiyor...

karar sizin. esiniz agir basiyorsa hic bir zaman anne olmamayi göze almalisiniz. eger cocuk agir basiyorsa tek basiniza cocugunuzun tüm sorumlulugunu kabul etmeniz gerek yazik ki :1no2:

zor bir sınav masum bir cana karşılık mutluluk teklifi
üstelik bu teklifi yapan öz be öz o masumun babası sıkıysa o 9 yaşındaki bebeğini öldürsün ha onu öldürmüş ha sizin karnınızdakini bi farkı yokki! tek sorun ailesinin duyması bu yüzden apır sapır davranışlar içerisinde.Allahım merhamet versin valla zor insanın eşinin kendine şart sunması üstelik şartı biri canı diğeri caananı zor bi durum Allah akıl fikir ihsan eylesin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…