Fikirleriniz...

XIXBXIXARU

benim tatlımı tatlı kızım
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
522
3
MRB ARKADAŞLAR SİZLERE BİR SORUM OLACAK BENİM KARNIM BU ARALAR ÇOK GERİLİYOR SANKİ PATLICAKMIŞ GİBİ VE DAMARLARIM YEŞİL YEŞİL ÇOK BELLİ OLUYOR BİDE BEBEĞİM TERS HAREKETLERİ BAZEN ÇOK ACITIYOR KARNIMI SİZCE BUNLAR NORMALMİ YADA NİYE OLUYOR?OTURURKEN FALANDA ÇOK ZOR OLUYOR NEFES ALAMIYORUM BAZEN SEBEPLERİNİ AZ ÇOK BİLİYORUM AMA YİNEDE FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE :)):1hug:

ee canım bizimkiler de öyle karnımızda kocaman bebişler var büklüm büklüm duruyolar tabi geriliyolar esniyolar tekme atıyolar dirsek vuruyolar ben yürüken bile bazen çok canımı yakıyo minik kızım zaten bunları yapmasalar o zaman endişe etmemiz gerekecek dimi

çok normal hatta giderek artacaktır karnını çok gergin hissettiğinde badem kakao yağı vazelin vs. yumuşatıcı maddeler sür nispeten daha iyi oluyor

MRB ARKADAŞLAR SİZLERE BİR SORUM OLACAK BENİM KARNIM BU ARALAR ÇOK GERİLİYOR SANKİ PATLICAKMIŞ GİBİ VE DAMARLARIM YEŞİL YEŞİL ÇOK BELLİ OLUYOR BİDE BEBEĞİM TERS HAREKETLERİ BAZEN ÇOK ACITIYOR KARNIMI SİZCE BUNLAR NORMALMİ YADA NİYE OLUYOR?OTURURKEN FALANDA ÇOK ZOR OLUYOR NEFES ALAMIYORUM BAZEN SEBEPLERİNİ AZ ÇOK BİLİYORUM AMA YİNEDE FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE :)):1hug:

canım benim bebişde seninki gibi ters duruyo. yazdıklarının aynısını bende yaşıyom. damarlarım belirgin, bebek hareket ettiği zamanlar genelde canım yanıyoo son zamanlarda. tabiki nefes almakda zorluk çekmende doğal hatta bizlerde mide yanması daha fazla olur çünkü bebişin kafa yukarda ve midemizide sıkıştırıyoo. bunların hepsi bende de var. ve malesefki zaman geçtikçe daha da artıyoo bu şikayetler. bide hani genelde doğuma yakın annelerin karınları aşağı inmeye başlar yaa. bizimkinin aşağı inme şansıda çok az. 37+1 deyim ama karnım hala ağzıma girecekmiş gibi yukarda duruyoo

tabiki nornal artık kocaman oldular oturunca bizdde baskı yapıyoruz onlara o yüzden hafif yata gibi arkana yaslanarak oturacaksın

X