Fikirleriniz cok önemli

"kaç kez beni aldattı hatırlamıyorum" dan sonrasını okumadım.
Bugün üye olunmuş, başarısız troll denemesidir umarım

Merhaba arkadaslar nerden baslarim bilmiyorum okadar doluyum ki kendimi nasıl toplarim bilmiyorum uzuntum cok kirginligin cok ne bilim sorunlarim cok şöyle anlatayim esimin beni sevmediğini düşünüyorum 4 senelik evliyim kacarak tabi esimle oyle vurdulu kırdılı kavgamiz yok ama sözlü kavgamiz var eşim hiç bir zaman bana duzgun deger vermedi kaç kez beni aldatti hatirlamiyorum benimle tartissa kalbimi kirsa yemeğe götürü özür dilemek icin ama kardesinide yanimizda götürür ne biliyim normal bir yere gitsek benle beraber gitmez annesi veya teyzesi veya kardesinide alir neyse 4 seneye kadar boyle boyle geldik 3. Senemde kardeside kiz kacirdi ama kardesi eşini cok sever rabbim huzurlarini bozmasin gözüm yok ama istemsiz kiskanirim çünkü o herseyi esiyle tek yapar yemege cikarir kahvaltiya götürür ne biliyim gezdirir ama kaynim bir o kadarda terbiyesiz banada az küfür etmemis en agir kufurleride abisine etmistir bana nie küfür etti derseniz bir sey yaptigim yok bir ara abisiyle kavga etmisti abisine agza alinmayacak laflar etmisti bende ne biçim konusuyorsun dedim o yuzden etti esime dedim bana böyle boyle kardesin küfür etti diye adam hiç bir şey demedi kardesine ya daha anlatacagim cok sey var cok uzun diye yazamiyorum s8zcede esim beni sevmiyor mu
Çok açık ve net değil mi sizce de? Neden yazık ediyosunuz kendinize? Eşinizin sizi sevmesini geçtim siz kendinizi sevin gelecek yıllarınızı heba etmeyin.

Sormanıza bile gerek yok boşanın tabi ki. Adam aldatıyor terbiyesiz kardeşine izin veriyor sana değer vermiyor senin bu evliliğe devam etme amacın nedir?

Sizce yazdıklarınız içinde "eşiniz sizi seviyor" dememize neden olacak bir cümle var mı?
Seviyor dersek tüm sorunlarınız bitecek huzurlu olabilecekseniz onu söyleyelim

Sevmiyor dersek düzeltebilecek misiniz. Ya da eşinizi bırakıp kendi ayaklarınız üstünde durup güzel bir hayat kuracak mısınız kendinize?
Üzgünsünüz ve huzurlu değilsiniz.Gerçekleri bir de bizden duymanızın faydası yok ki size.

X