Yatak Odası Dekorasyonu Fikir verir misiniz

pelincikcik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2020
1.412
1.264
33
Kızlar merhaba, ben yatak odası takımı aldım yatağı gardolapı komidinleri ve 4 çekmeceli şifonyeri var ,şimdi ben alırken makyaj masası istemiştim ama nişanlımla ortak bişey beğenemedik bu aldığımız takımda da o yok o zaman da ben sinir olduğum için makyaj masası yapar mısınız diye sormak hiç aklıma gelmedi , şimdilik kirada oturucaz evde boş bir oda var oraya yüklük dolabı gibi bir dolap aldık ütü masasını koyduk diyorum ki acaba oraya çekmeceli güzel beyaz bir makyaj masası mı alsam , ya da yatak odası takımı aldığım yere sorsam aldığım takıma uygun mu yaptırsam

Reactions: 000
tarzı baska olabılır ama boyle cok cekmecesı olmayan sade bısey. puf ve boydan aynalı takı dolabı guzel oluyo :)

Eklentiler

• 0013-d_d_m-set.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 51
tarzı baska olabılır ama boyle cok cekmecesı olmayan sade bısey. puf ve boydan aynalı takı dolabı guzel oluyo :)
şöyle düşündüm ilerde ev sahibi olursak ve allah nasip ederde çocuğumuz olursa , boş odadaki dolabı çocuk için kullanabilirim ama makyaj masasını ayrı beyaz olarak alıp da ilerde yatak odasına koyarsam çok kötü durur mu , hep isterim ki giyinme odam ayrı olsun da şansımıza öyle bi ev denk gelmezse şimdi boşuna mı almış olurum acaba diye düşündüm aynı takımdan yaptırsam mı ama beğendiğim modelde şu ampul aynalı beyaz makyaj masaları kararsız kaldım

Bende şifonyer var aynaları var monteli. Makyaj masası olarak kullanıyorum. Şifonyeriniz var ise ayna alabilirsiniz.Duvara monteli aynalı dolaplar var takı toka vs koymak için . küçük odam var oraya makyaj masası koymak bilmem bence olmaz gibi ya ortada durur gibi yani yatak odasının kapısını kapatabilirsiniz çoluk çocuk oldugunda ama kucuk odanın kapısını kapatmanız pek işe yaramaz gibi..

Bence takıma uygun alın.
Veya yer yoksa sifonyer üstüne ayna yaptırın.
Ileride içimde kalmasın diyorsanız da bir makyaj masası alın.

Bence takıma uygun alın.
Veya yer yoksa sifonyer üstüne ayna yaptırın.
Ileride içimde kalmasın diyorsanız da bir makyaj masası alın.
şifonyer üstüne ayna var ama o şifonyer daha çok çamaşır vs koymak için yani benim takı toka makyaj eşyam sığmaz düzensiz olur örneğin saç köpüğü tarzı şişeler var hepsini yatay koymam lazım içine çekmeceyi çekip ittikçe birbirine çarpıp düzeni değişiyo ,banyoda da dar bir dolap var aynanın yanlarında olur ya öyle ona da diş fırça macun kulak çubuğu anca sığıyor

Reactions: 000
O zaman çocuk odası şu anlık boşsa içinize sinen bir modeli alın. Çok güzel makyaj masaları var modokoda. Istanbul da iseniz mutlaka bakın.
Her keseye uygun makyaj masaları mevcut.

O zaman çocuk odası şu anlık boşsa içinize sinen bir modeli alın. Çok güzel makyaj masaları var modokoda. Istanbul da iseniz mutlaka bakın.
Her keseye uygun makyaj masaları mevcut.
Evet çocuk odası boş yani yüklük dolabı aldık ütü masası vs. var, kiradayız ilerde çocuk olunca yüklük dolabını çocuk için kullanırım belki ama bu masayı nereye koyarım diye düşünüyorum, evet çok güzel masalar var yani bi tarafım al kullan bi düzenin olsun diyo diğer tarafım boşuna masraf etme sonra çocuk olunca nereye koycaksın diyo öyle yani

Çocuk 5 6 yaşına gelene kadar onun odasında durabilir. Sonra belki ev sahibi olacaksınız. Eviniz daha büyük olacak odanıza sığacak.
Ben olsam eğer içimde kalacaksa çok beğendi isem ve fiyatı keseme uygunsa alırdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…