Fikir ve görüşlere ihtiyacım var

zorlubirhayat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2023
6
0
Merhabalar fikir ve görüşlerinize ihtiyacım var 1 yıllık evliyiz çok şükür borçsuz harçsız evlendik balayı dönüşü kolumdaki 4 bilezik ve takıdaki tüm altınları bozdurup eşimle araba aldık benim sorunum şu KAYINPEDERİM kendisini çok seviyorum oda beni seviyor ama yetersiz kalıyor arabamıza resmen ortak oldu eşim sağ olsun yedek anahtarı babasına vermiş bazen boşver diyorum kendine ait arabası yok ama bizden daha fazla geziyor ve ben bunu hazmedemiyorum hakkımı helal etmiyorum sonra diyorum saçmalama böyle gel git yaşıyorum sizce haklı mıyım vermesem vermezdim bileziklerimi gözüm götürmüyor arabayı istedikleri gibi kullanmalarını

Siz arac kullaniyor musunuz ehliyet var mi? Yoksa hemen bir surucu kursuna yazilip ehliyet aliyorsunuz ve kendi arabanizi kullaniyorsunuz.
Ehliyetiniz varsa her gune bir ihtiyac yaratip yedek anahtari alip siz kullaniyorsunuz.
Ehliyetim var ama aktif kullanmadığım için unuttum sürmeyi gerçekten böyle vicdan azabıda çekiyorum biraz ama anahtar bizde olsa ihtiyacı olunca istesin o kadar köpek değilim ama böyle bakkala çakkala gitmeye fıttırıyorum

Birde eşime aktardığım zaman bu durumu satalım o zaman al altınlarını geri babamdan kurtulsun diyor tamamda o zaman ben arabasız kalıcam çok kafam karışık çözümlerinizi bekliyorum

İsminiz bile zorlu bir hayat
Sizin ihtiyacınız varken kullanıyorsa ona bende kızarım ama araba kapıda boşta duruyor benzinini koyup biniyorsa sıkıntı yapmam

Birde eşime aktardığım zaman bu durumu satalım o zaman al altınlarını geri babamdan kurtulsun diyor tamamda o zaman ben arabasız kalıcam çok kafam karışık çözümlerinizi bekliyorum

Şu anda da arabayı kullanmıyorsunuz; yine arabasız sayılırsınız. Aradaki fark ne ? Eşiniz arabayı satıp, altınlarınızı size geri verecekse; satın o zaman.

Su an zaten araban yok ki baba oğul altınlarına çökmüşler sana da vicdan yaptırıyor. Hayır şunu dediğinde tamam sat altınlarımı istiyorum deyince satmayacağına başka bir manipülasyon konusu bulacağına eminim

Haklı olabilirsiniz ben gerçekten kötü bir insan değilim aramızda iyi ailesiyle ama yinede sevgi saygıdabir yere kadar bu kadar sahiplenilmesi gözüm götürmüyor bide araba onların garajda duruyor bizim apartman önü müsait olmadığı için bugün şöyle bir olay geçti araba arızalanmıştı garajda duruyor kayınvalideme eltisi soruyor arabaya ne oldu diye bizim araba arızalandı diyor bizim derken hayırdır onu bile kaldıramıyorum bide ben çok sessizim alçak ata biniyorlar böyle geçenlerde bir yere gittik eşim çalışıyor o gelmedi kayınpederim önde kayınvalidem yanında ben arkada besleme gibi yok yok gözüm götürmüyor şeytan dürtüyor

Hastalık, sağlık, acil bir durum olduğunda herkes arabasını verir. Haa 40 yılda bir gezmeye giderler verin ne olacak derim.

Durum tam tersi olsa ailesi size 7/24 araba verecek mi? Hayır tabi ki.

Sizi haklı görüyorum, eşiniz ya altınlarınız güncel fiyatını hesaplayıp size geri versin ya da arabayı sizin üzerinize devretsin.

İnşallah bir çözüme kavuşturacağız çok sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…