Fibromiyalji, hep beraber dertleşelim, paylaşalım

Kuru igneleme de devam edildiginde cok iyi somuc veriyormus nedrn kimse bu zamana kadar denemediki. 3 aydir cekiyorum ama 3 asir gibi geldi.Burda devlet hastanesinin agri polikinliginde yapiyolar gidicem sonuclari yazafm
Sen tamamen iyileşsen de yine yaptırmam çok korkuyorum

Arkadaslar merhaba,
Bende bu grubu yeni fark ettim. Kafa derimden ayak parmaklarima kadar agri var bende de. Birde kulak agrisi yapiyor arada. Sizde de bu durum var mi?

Arkadaslar merhaba,
Bende bu grubu yeni fark ettim. Kafa derimden ayak parmaklarima kadar agri var bende de. Birde kulak agrisi yapiyor arada. Sizde de bu durum var mi?
Yapmayan agri yok canim agrimayan tek yerimi gosteremem

Bu iki ay bana 2 yil gibi geldi. Bir agri bitiyor digeri basliyor. Birde bagirsak ve candida problemlerim var. Ne yaptiysam geciremedim mantarida. Birde bu fibromiyalji cok zor

Merhaba arkadaşlar bende bu hastalıkla geçen haziran ayında tanıştım. Ama ondan öncesinde kendimi yedim bitirdim ilk ağrı ve seyirme ataklarım başladığında bazı arkadaşlarımızın yaptığı hatayı yaparak netten araştırmalara giriştim ve sonucunda benzer belirtiler veren ms ve als hastalıklarıyla karşılaştım ve 1 hafta içinde stresten üzüntüden tam 5 kilo verdim ki ben tiroid pcos ve insülin direnci olup çok zor kilo veren birisiyim ama hiç bişey yiyemedim yediğimde yaramadı üzüntüden hemen Bi nörologa randevu aldım gittim şikayetlerimi söyledim muaeye etti her yerimi çömel kalk parmak ucunda yürüme falan yaptırdı elimdeki kemiklere baktı yok kızım sende öyle bişey herhangi Bi bulgu görmedim bence gerek yok ama sırf sen rahat et diye emar istiyorum dedi ve hem belden hem beyinden emara girdim orta dereceli bel fıtığından başka bişey çıkmadı ama insan kendini bilmez mi ben eski ben değilim kaslarımda seyirme yanma ağrı baş ve boyun ağrısı ne ararsan var. Sonra bir gün bir öğretmen arkadaşıma durumumu anlatırken başka Bi arkadaş aynı şeyleri yaşadığını gitmediği doktor kalmadığını en son fibromiyalji teşhisi konduğu hemen Bi romatoloji doktoruna gitmemi söyledi gittim ve tek cümlemle yapıştırdı hemen teşhisi artık yeni bir hastalığım olmuştu hem de yaşam kalitemi mahveden ve beni panik atağa sürükleyen Bi hastalık... FİBROMİYALJİ çok uzun yazdım arkadaşlar hakkınızı helal edin bugün keşfettim bu topiği ve benimle aynı şeyleri yaşayan kişilerle karşılaşmak çok iyi geldi

Benim gaitada helicobactee pyriori denen bi bakteri cikti. Endoskopik muayenede istedi doktorum. Ama malum devlet hastaneleri kac tarih sonraya attilar...bugunde diskidan kan gelince cok korktum. Geciktirmeden gidin sizde..

Benim gaitada helicobactee pyriori denen bi bakteri cikti. Endoskopik muayenede istedi doktorum. Ama malum devlet hastaneleri kac tarih sonraya attilar...bugunde diskidan kan gelince cok korktum. Geciktirmeden gidin sizde..
kabızlık olduysan tahrişten de kanama oluyor . tabi aksatmamak gerekli

kızlar 2 haftadır hafta da 1 gün olmak üzere aletli platese gittim bir çok ağrım hafifledi . bağırsak sıkıntım oluyordu bağırsak iritbali vardı gittiğim günden beri bağırsaklarım düzene girdi . aletli platese gidemezseniz bile evinizde yapabildiğiniz esneme egzersizlerini yapmanızı öneririm

Uyku problemlerinizi nasil hallediyorsunuz? Ben her 2-4 saatte bir kalkiyorum hala. Kediotu icmeme ragmen. Uyku ilaclari pek bir ise yaramiyor bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…