Fethiyeliler Hadi Bakalım Buluşma Sırası Bizde

DIPTISDIPTIS

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
6.393
3.601
evet fethiyeliler bizlerde buluşalım istedim :dance: ben buraya yeni taşındım 2 aydır burdayım. malesef hiç arkadaşım dostum yok burda senağlama
ben diyorumki önümüzdeki haftalarda: haftasonu yada haftaiçi buluşma yapalım. mekanı, saati ve tarihi beraber kararlaştıralım :icecream: herkese uygun bir günde buluşalım ne dersiniz? gamyoncuiremsu

oy oy dıptısımın dostuda yokmus oralarda kıyamam anam dur ben geliom atlıom otobüse bekle bacım heç oralarda seni yanlız bırakırmıyız yaw :roflol::roflol:

fethiyeli kardeslerim bu sese kulak verin dıptısı tanıdıgınıza asla pişman olmayacaksınızyerimseniben:enbuyukkk:

ben burdayım yazgülü :teytey: ee hadi kızlar sadece bu kadarmıyız? bir sürü arkadaş vardı fethiyeden hani nerdesiniz bakalım :uhm:

buluşma diyince kimse yazmıyor arkadaşım.ben ordayken böyle başlık actım sonu gelmedi.umarım siz başarırsınız.

kızlar bizde üçümüz buluşuruz var mısınız madem kimse katılmak istemiyor zorla değil ya:teytey:

ben varım vallahi 2 kişi bile olsak razıyım coksekeriremsu yeterki göneller bir olsun :roflol: buluşur 1 çay içeriz fenamı hava almış oluruz. ben hello cafe ve yakamozu beğendim. önerilere açığım ve her gün müsaitim :roflol::icecream:

banane banane bende gelcem işte ..

bende nişantaşı çocuğuyum bende sevmek bende sevilmek istiyorum beni de aranıza alın ..
pis dıptıs ben fethiyeli deilim die beni çığırmadın haaa .:mymeka:

bende varım hello cafe uyar bana ne zaman ve saat kaçta orda olacağız:teytey:

kızlarrr ne zaman buluşucaksınız bizde tatile için gelcez,eccük uğrayım yanınıza..olmazmı dıptısımm:)

kızlarrr ne zaman buluşucaksınız bizde tatile için gelcez,eccük uğrayım yanınıza..olmazmı dıptısımm:)

oy oy barzeyim uğra tabiii coksekeriremsu seni görmeyi çok isterim :icecream: ne zaman buraya geleceksiniz? haber ver ona göre buluşma tarihi atayalım. yazgülüm hazırlan buluşuoz az kaldı :teytey:

diptis oglum bence sen izmirde olacagin hafta icin bulusma ayarla orda agustosta bende geliyim hadi be hacii :)))) yap bi guzellik

diptis oglum bence sen izmirde olacagin hafta icin bulusma ayarla orda agustosta bende geliyim hadi be hacii :)))) yap bi guzellik

:roflol: gelcenmi gelcenmi fethiyeye gamyoncuiremsu
ben zaten eninde sonunda ağustosda izmirdeyim :teytey: haberleşelim kopmalayım

Son düzenleyen: Moderatör:

:roflol: gelcenmi gelcenmi fethiyeye gamyoncuiremsu
ben zaten eninde sonunda ağustosda izmirdeyim :teytey: haberleşelim kopmalayım

yok be ya fethiyeye gelmem. Biraz ailemle vakit gecircem ayol. Ama sen madem gelcen izmire illakin haberleselim. zaten mutlaka olur izmir bulusmasi bizde takiliriz seninle. bulusur gideruk olma mi? :lepi:

yok be ya fethiyeye gelmem. Biraz ailemle vakit gecircem ayol. Ama sen madem gelcen izmire illakin haberleselim. zaten mutlaka olur izmir bulusmasi bizde takiliriz seninle. bulusur gideruk olma mi? :lepi:

olmamı bacım tabi buluşuruz sen türkiyeye gelmeden önce bana haber ver ama coksekeriremsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…