Fethiyeliler Hadi Bakalım Buluşma Sırası Bizde

ok burdan yazarim sana merak etmen. Buyuk ihtimal Agustos 20 gibi ucarim. agustos sonu bulusma olur insallah. sen nerde oturuyordum canim? benim annemler ksk'deler.

ooo süper bende bornovadayım daha doğrusu annemler. manavkuyuyu bilirsin heralde smirna meydanına yakın bi yer. buluşur dedikodu yaparız :icecream:

yazgülüm ve papatya48 isterseniz bir önden buluşma yapalım. daha sonra gelmek isteyenler olursa onlarla bir daha buluşuruz. ben hello cafeyi öneriyorum tarih ne olsun acep? cuma falan olsa uyarmı sizlere?

yazgülüm ve papatya48 isterseniz bir önden buluşma yapalım. daha sonra gelmek isteyenler olursa onlarla bir daha buluşuruz. ben hello cafeyi öneriyorum tarih ne olsun acep? cuma falan olsa uyarmı sizlere?

cuma olur neden olmasın ben papatya48 ile tanışıyorum büyük ihtimal katılır bize hello cafe de uygun benim için sorun yok:dance:

dıptıs cım hadi buluşunda biz de görelim sizi..yakın olsak inanınki gelirdim..

tamam kuzum inşallah birgün sende aramıza katılırsın a.s.

cuma olur neden olmasın ben papatya48 ile tanışıyorum büyük ihtimal katılır bize hello cafe de uygun benim için sorun yok:dance:

o zaman canım cuma günü 3-4 gibi buluşalım ne dersiniz? malum öğlen baya sıcak oluyor. ama derseniz daha erken olsun bana uyar. benim kociş nasılsa 8 de işden çıkıo :icecream:

o zaman canım cuma günü 3-4 gibi buluşalım ne dersiniz? malum öğlen baya sıcak oluyor. ama derseniz daha erken olsun bana uyar. benim kociş nasılsa 8 de işden çıkıo :icecream:
[/QUOTE]

tamam o zaman da birbirimizi nasıl tanıcaz bi de o var 3.30 4 gibi orada olurum ben:sm_cool:

hadi bakalım arkadaşlar buluşuyorsunuz demek resim cekmeyi unutmayın.saat 3-4 debile hava sıcktır ama deniz kenarı serinletilir bari.bekliyoruz resimleri.

merakla resimlerinizi bekliyoruz canım buluşmanız inşallah güzel gecer eminimki, guzel gececek hadi bakalım a.s.

bu topiği actınız arkadaşlarım.ama en azından buluşup buluşmadığınızı eklemek istemesenizde aslında buluştuk ama resim eklemek istemiyoruz yazısını en azından bilgi mayetinde koyabilirsiniz dimi kızlar.dıptıs sanada papatya sanada defalarca mesaj yazdım ama bir cevap dahi alamadım.bukadar önemsediğim için kendime kızıyorum ve sizi rahatsız ettiğim için özür diliyorum.

bu topiği actınız arkadaşlarım.ama en azından buluşup buluşmadığınızı eklemek istemesenizde aslında buluştuk ama resim eklemek istemiyoruz yazısını en azından bilgi mayetinde koyabilirsiniz dimi kızlar.dıptıs sanada papatya sanada defalarca mesaj yazdım ama bir cevap dahi alamadım.bukadar önemsediğim için kendime kızıyorum ve sizi rahatsız ettiğim için özür diliyorum.

canım kusura bakmayın hala resimlerle uğraşıom zaten topu topu 2 resim çektik ama benim mak. bozuk dosya diyo açılmıo bende günlerdir kafa patlatıom nasıl düzelticem die. düzeltemezsem zaten kızları tek tek ziyaret edip resimler çekicem :roflol: arıca biz buluştuk çok mutlu oldum Şeniz papatya48, yazgülüm ve dıptısdıptıs gamyoncuiremsu çok değildik ama ben çok memnun oldum öle arkadaşları tanıdığım için umarım yeniden görüşürüz :lepi:

ben yine resimleri düzeltmeye çalışıcam. son bi program var onunlada olmazsa artık 2. çağreye başvurucam kızlar a.s.

arkadaşlar merhaba,
tatil için fethiye'ye geleceğim annemle. en iyi bilgiye sizden ulaşabilirim diye düşündüm.

Kocaçalışta çok uygun, referansları olna bir otel bulduk. Ancak akşamları 12 ye kadar dolmuş olduğunu söylediler Fethiye merkeze. Doğrudur değil mi?

Bir de Fethiye merkezden Ölüdeniz'e yine dolmuşla gitmek istiyoruz. Dolmuş fiyatları ve 12 adalar tekne turu fiyatları nasıldır. 2 hafta önce başka bir yöreden geldim ve fiyatlar oldukça pahalıydı.

8 sene önce geldiğimde tekne turu çok uygundu fiyat oalrak ve çok zevkli geçmişti, onu hatırlıyorum. O zaman marinanın orada bir pansiyonda kalmıştım ama.

Bir de Saklıkent'i önerir misiniz? yalnız yanımda benden aktif de olsa 60 yaşında annem de olacak.

arkadaşlar merhaba,
tatil için fethiye'ye geleceğim annemle. en iyi bilgiye sizden ulaşabilirim diye düşündüm.

Kocaçalışta çok uygun, referansları olna bir otel bulduk. Ancak akşamları 12 ye kadar dolmuş olduğunu söylediler Fethiye merkeze. Doğrudur değil mi?

Bir de Fethiye merkezden Ölüdeniz'e yine dolmuşla gitmek istiyoruz. Dolmuş fiyatları ve 12 adalar tekne turu fiyatları nasıldır. 2 hafta önce başka bir yöreden geldim ve fiyatlar oldukça pahalıydı.

8 sene önce geldiğimde tekne turu çok uygundu fiyat oalrak ve çok zevkli geçmişti, onu hatırlıyorum. O zaman marinanın orada bir pansiyonda kalmıştım ama.

Bir de Saklıkent'i önerir misiniz? yalnız yanımda benden aktif de olsa 60 yaşında annem de olacak.

canım ben fethıyeden yenı dondum
evet calıs fethıyeye gore daha uygun fıat acısından
12 adalar turunada cıktım cok guzeldı
4 kısı 60 ytlye gıttık kısı bası 20ytl dı ama ufak oğluma almadılar
öglen yemegı guzeldı ama mesrubat ve su paralı ve cok pahalı
yanında goturmeyı tercıh et bence
saklıkent cok guzeldı annen gırıste oturabılır sen daha ılerlere gıdebılırsın
cunku kayalık ve tırmanılması gereken yerler var..bır de saklıkent cıkısında cok guzel yerler yapmıs oranın yerlılerı
bız bacının yerı dıye bır yerde durduk..ıkı sene oncede orada durmustuk
cok guzeldı sahıplerı cok ıyı ınsanlar ve bozulmamıs halıs turk koylusu
sedırlere kurulduk bır bardak cayı 1 ytl ye ıcerken her yerde cay demlıkle geldı
ıcecekler (ayran su)surahıyle,kendı yetıstırdıgı meyvalardan bedava ıkram ettı
hanımıda bır tabak baklavayı yanında
kendı yetıstırdıgı o mıss kokulu domatesler salatalar
gozlemeler yedık ıctık ıkı saat oturduk
ve bunların karsılıgında 15 ytl odedık ustelık meyvalarımızı da yanımıza alarak
bayılıyorum ben fethıyeye
seneyede oradayım ıns:içelim:

canım ben fethıyeden yenı dondum
evet calıs fethıyeye gore daha uygun fıat acısından
12 adalar turunada cıktım cok guzeldı
4 kısı 60 ytlye gıttık kısı bası 20ytl dı ama ufak oğluma almadılar
öglen yemegı guzeldı ama mesrubat ve su paralı ve cok pahalı
yanında goturmeyı tercıh et bence
saklıkent cok guzeldı annen gırıste oturabılır sen daha ılerlere gıdebılırsın
cunku kayalık ve tırmanılması gereken yerler var..bır de saklıkent cıkısında cok guzel yerler yapmıs oranın yerlılerı
bız bacının yerı dıye bır yerde durduk..ıkı sene oncede orada durmustuk
cok guzeldı sahıplerı cok ıyı ınsanlar ve bozulmamıs halıs turk koylusu
sedırlere kurulduk bır bardak cayı 1 ytl ye ıcerken her yerde cay demlıkle geldı
ıcecekler (ayran su)surahıyle,kendı yetıstırdıgı meyvalardan bedava ıkram ettı
hanımıda bır tabak baklavayı yanında
kendı yetıstırdıgı o mıss kokulu domatesler salatalar
gozlemeler yedık ıctık ıkı saat oturduk
ve bunların karsılıgında 15 ytl odedık ustelık meyvalarımızı da yanımıza alarak
bayılıyorum ben fethıyeye
seneyede oradayım ıns:içelim:

Ayrıntılı bilgiler için çoook sağ olll:1hug:
Hiç Çalış plajı tarafına gittiniz mi diye sormak istiyorum. Çünkü KK'dan bir arkadaşımızın annesi ve kız kardeşi de 10 gün önce Çalış'taymış ve denizden lağım kokusu geldiğini, girenlerin mikrop kaptığını söylemiş otel müdürü, arıtma sistemi arızalı diye olmuş demiş.

önce annemle çok moralimiz bozuldu. Ama turistlerin Ağustos'u tercih ettiğini de söylemiş aynı arkadaş, biz de arızanın giderileceğini umarak pozitif düşünmeye çalışıyoruz. Olmadı orayı burayı gezelim diyoruz. Aslında eskiden de bir çok yerde zaman zaman bu durumla karşılaştığımız olmuştu, sonuçta arıtma tesisleri yeni bir oluşum.

X