Fethiyeliler Hadi Bakalım Buluşma Sırası Bizde

Arkadaşım bu hatalı bilgi dolaşımları yüzünden istemeden de olsa müdahale etmek durumunda kalıyorum kusuruma bakma. Çalış'ın denizine lağım dökülmez, Fethiye'nin kanalizasyon ve arıtma sistemi vardır. Bugüne kadar da giren kimse mikrop kapmadı bu nedenle. Bunu söyleyen otel müdürü ya müşteriler havuzdan dışarı çıkmasın diye uydurmuş ya da kendi otel kanalizasyonunu denize boşaltıyor (imkansız ama) ki bu durumda bu kişi ciddi bir suç işliyor. Çalış sadece öğleden sonraları dalgalı olduğu için biraz yosunlu ve bulanık oluyor ama sabah saatlerinde bunu yaşamazsınız. Halk plajıdır. *Ayrıca turistler (yabancı) buraya mayıs ve eylül aylarında gelmeyi tercih ederler ki sıcak havadan dolayı. Temmuz ve Ağustos aylarında daha çok yerli turistler vardır. Ama sanırım siz Koca çalış tarafında bir yerde kalacaksınız değil mi, tesisin ismini yazarsan sana bilgi verebilirim.

arkadasım ben oyle bırseyle hıc karsılasmadım..denız tertemızdı özellıkle sabah vakıtlerınde..

arkadasım ben oyle bırseyle hıc karsılasmadım..denız tertemızdı özellıkle sabah vakıtlerınde..

İyi ki foruma uğramışım, moral oldu senin bu haberlerin. Planımızı değiştirmesek de, içimiz biraz burulmuştu açıkçası...

Bir çok yerde zaten öğleden sonra gerek insanların kalabalıklaşması gerek dalga ile deniz bulanır. Bu da doğanın bir parçası bana göre, havuza girmekten pek hoşlanmam da, yosunu da taşı da balığı da ayrı güzeldir denizlerin. Temiz olduktan sonra anlık bulanıklar hiç umrumda olmaz.

Ayrıca Fethiye'yi araştırdıkça anladık ki annemle, bu yıl başlayacak olan Fethiye keşiflerimizin devamı gelmek zorunda. Çünkü gezip görecek çoook yer var. Startı verdik haydi hayırlısı, bu yıl Ölüdeniz, Katrancı Koyu ve 12 Adalar turu ana planımız. Zaten 6 gün kalabileceğiz o yüzden bir gün gezi bir gün dinlenme diyoruz ama aklımız çelinip her gün ayrı bir rota da yapabiliriz, annem sağ olsun benden aktiftir de:)))

Bir de kafa dağıtmaya ihtiyacım olduğu bir dönem deyim, farklı yerler görmek eminim çok iyi gelecek...

Bende Muğlada oturuyorum Fethiyeye yakın sayılsamda gelme imkanım yok :1no2: Akadaşlar en azından buluşup buluşmadığınızı yazarsanız buluştuysanız güzel anları paylaşırsanız belki birdahaki sefere bizde geliriz :icecream:
Heh birde buluştuysanız tüm sayfaları okumadığım üşendiğim ortaya çıkacak kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…