fethiye ölüdeniz apart ya da pansiyon arıyorum

graceful

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
4.065
23
fethiye ölüdenize çok yakın apart ya da pansiyon arıyorum...düşündüğüm tarih agustosun 20 sinden sonra 1 hafta 2 kişilik düşünyorum... yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum. günlük ne kdr ortalama? ölüdenize en yakın motel pansiyon apart isimleri nelerdir?

tabi vereceğim fiyat 2 sene öncesine ait. pansiyon fiyatı gecelik 2 kişi 30 tl idi(en düşük). pansiyon ismini hatırlayamadığım için yazamıyorum ama fiyat olarak çok uygun bi yer..

tabi vereceğim fiyat 2 sene öncesine ait. pansiyon fiyatı gecelik 2 kişi 30 tl idi(en düşük). pansiyon ismini hatırlayamadığım için yazamıyorum ama fiyat olarak çok uygun bi yer..

peki yakın mı ölüdenize... yol kenarından minibüse binilen yerlerden miydi?

biz ölüdeniz icinde kaldık..tam merkezde..

ölüdeniz resort oteldi...en büyük iki otelden birisiydi..

biz hersey dahil sisteminde kaldık ..kişi bası 100 idi..

en ucuz hersey dahil 75 tl idi ama uzaktı merkeze..

sen apart ,pansıyon demıssın..merkez icinde vardı ama fıyatlar cok ucuz degıldır sanırsam..
ama hisarönü .ovacık buralarda vardır daha uygunlar..ama minibüsle gelip gitmen lazım..

minibüs ücretleri de 1.250 :)

hisarönü festivalı vardı oraya gıttık oradan bılıyorum :))

dedigim fiyat 1 ay öncesine ait :)

bu arada merkezde kurulmuş otel bilgisi veren bir şube var..
orada hangı otel nerede ,ne kadar ,odalarına dair bilgi veriyorlar..
otelı arayıp durumunu soruyorlar..yer varsa sizi gönderiyorlar,ya da götürüyorlar :)

bilgin olsun dıye soyledım :)

sağol tatlım benim aldığım duyumlarda aynı şekilde ... teşekkür ederim oteller varmış sadece .. minibüsle gidip gelinecek apart pansiyon vs.. olursa...

X