FETAL DNA TESTINDE TRIZOMI 21 YANLIS CIKAN VARMI LUTFEN YORUM YAZIN

Sizi cok iyi anliyorum daha cok yeni ben yasadim.insanlar gebelik sonlandirdik diyince malesef lincliyorlar ne yasadigimizi bilmeden ben asla boyle bisey cikarsa kiyamam diyordum fakat gercekler yuzume tokat gibi vuruldugunda bi yanim onumdeki 3 5 ayi deilde 20 yili gordu ve malesef suanda yiprandim ve ben ozaman kaldiramazdim yapamazdm cok zor cevremde cok yakin arkadasmn dayisi t21 60yasinda ve altina yapdigini bile soledi arkadasm anlatti neler yasadiklarini. Ve benim bebegimin ensesi 2.60di burun kemigi gozukmedi ve kalbinde buyuk sorun cikdi zaten kalp problerimi de ileriydi bunu ona da yapamazdim aci cektiremezdim. Rabbim hayirli kolaylikla saglikli evlatlar versin insalah. Cok zor bir surec gercekden ne desem kelimeler anlamsiz kalir. Fakat dua edin bol bol cunku ben cok dua ettim . Annem dediki kizim uzulme sana bu karari aldiranda Allah sana bunu sunan da Allah haberin olmayabilirdi dedi. Hakikaten cogu insan dogumda ogreniyor. Ben cok dua ettim bi umut mucize olsun die bana olmadi. İnsalah siz bir mucize yasarsiniz dua edecegim size.

Sizin kac haftalik di ? İnsan çaresizlikten surekli bir umut arıyor. İnanın anlatılmayacak derece üzgünüm.
22haftalikken sonlndi. 21 haftalikken ogrendik bole bisey oldugunu. Tabi oncesinde ense kalinligi 2.60di 10 haftalikken . Sonra ikili test yapildi 12 haftalikken 1/241 geldi sonuc . 19haftalikken nift yaptirdim.

Benim 13 haftaya girdi ense kalinligi 2.8 çıktı cvs sonucundan umutlu değilim ama diyorum ya nokta kadar bile bir umut arıyor insan bu bebek için yıllarca uğraştım ben gözümde yaş dinmiyor üzüldükce kanama geçiriyorum. Tüm hayallerim yıkıldı hiç çocuğum yok benim onun adını bile koymuştuk. Anlatılacak gibi değil üzüntüm minik bebeğim ile yolları ayırmak istemiyorum ama elimden bisey gelmiyor bir mucize bekliyorum allahtan .

Allah size inşallah saglikli bir bebek versin. İnsan duyunca inanmak istemiyor kabullenmek zor geliyor.

Umudunuzu kaybetmeyin aynen cok guzel ifade etmissiniz insan nokta kadar umut ariyor hakikaten bende bir ufak minik bir mucize dilemisdim. Rabbim mucizesini gostersin size cok uzgunum sizin icin. Yasadiklarinizi yasadigim icin sizi cok iyi anliyorumcok zor durum gercekden. Allah bi evlat verdiyse birdaha verir insalah gonlunuzu ferah tutun. Ama iki ihtimalede hazirlikli olun ben kendimi hazirlamadim cok yikildim ayakda durcak gucum kalmadi . Temiz hava bile bogmusdu beni yasamak istememisdim. Allahim dualarim sizinle insaah temiz gelir sonucunuz insalah Allahim

Allah size inşallah saglikli bir bebek versin. İnsan duyunca inanmak istemiyor kabullenmek zor geliyor.
Amin cok sagolun rabbim kimsenin kucani bos birakmasin malesef inanmak istemiyor insan kabullenmesi cok zor. Allahim sizlere de dayanma gucu saglikli evlatlar hayirli evlatlar versin. Size cok dua edecegim ne zaman cikcak sonucunuz?

Umarım saglikli bir bebek kucağınıza alin allahtan diliyorum . Sagolun amin

Cvs 10 15 gün sonra çıkacak. Allahtan umut kesilmez .
Ön sonuc oluyor onlarda 3 gunde falan bi sorun isterseniz. İnsalah temiz sonuc alirsiniz beklemek de insani bi okadar yipratiyor. Bol bol dua edin Allahin mucizesi eksik olmaz mucize denen sey hep var umudunuzu kirmayin. Rabbim insalah saglikli hayirli bir evlatla taclandirsin sizi

Sağol insallahhhh insallahhhh bebeğim iyi çıkar ve sanada nasip olur saglikli bir evlat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…