Femara

harivefaa

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2023
726
228
35
Merhaba iki aydır femara kullanıyorum ama hala gebe kalamadım başka doktora gittim o da klomen versin sizce hangisi daha etkili

Merhaba iki aydır femara kullanıyorum ama hala gebe kalamadım başka doktora gittim o da klomen versin sizce hangisi daha etkili
Sabırlı olun öncelikle, pcosunuz varsa rahim inceliği olduğundan dolayı klomen daha da inceltiyor bebeğin tutunması zorlaşıyor femara bu konuda daha iyi diye biliyorum ama yine de siz doktorunuza danışın

Olur mu acaba Allah bana da nasip eder mi ya sanki ben tek böyle yim gibi hissediyorum
Olur tabi her şey Allah’ın ol demesiyle…Bende senin gibi düşüncelere kapılıyorum bazen ama sonra şutluyorum onları.Beynine olumlu mesajlar yolla anne olacağım diye çünkü beyin kendini ne duyarsa ona hazırlar her zaman olumlu olalım.Bende 1 yıl olacak evliyim ilk gündür istiyorum bebiş maalesef olmadı.Pcosluyum sadece bir kere femara kullandım onda da oluşmadı gebelik.Kistim var şu an 2,5 cm.5 gün gecikti reglim dün test yaptım gene negatifbugün doktora gidecem söktürücü verir herhalde.Sen bahseder misisn kendinden

Bende tam bir yıldır evliyim mayıs ayında dedim bebek hazırlığı yapayım doktora gittim bana polikistik ödersin dedi benim adetim 9 gün kadar sürüyordu bana amh da bakti yaşında 32 geç kalmayalım hemne 4 ay lik femara tedavisine baslayalim.dedi bu ikinci ayım çok merak ediyorum diye ağustosta yumurtaliklarim çatlama durumuna da baktiricam

Ah şu pkos…Kan verdim bende negatif çıktı adette olmadım neyse ki kistim erimiş en azından bende klomen tedavisine felan başlayabilirim.En iyisi hemen tedaviye başlamak olmuş umarım bizimde göbüşlerimiz bebişlerle dolar

Amin Allah im Amin sizin yaşınız kaç

Merhaba, femara daha sağlıklı diye biliyorum. Klomende çok sayıda yumurta büyüdüğü için çoğul gebelik riskiyle birlikte sağlıksız gebelik ihtimali artıyo diye biliyorum. Doktorunuz en iyisini bilir, her bünye bir değil sonuçta. Size klomen iyi gelir başkasına femara. O yüzden doktorunuzun sözünden çıkmayın ama tek bi doktorda da takılı kalmayın

Offf ya başka doktora da gittim o da dedi hormonları n kan değerlerin hersey iyi klomen verdi ya i gerçekte iki doktorda aynı diyor

İlacın bittikten sonra yumurtan çatlamış mı diye kontrole gidiyor musun doktor çatlamış yada çatlamamış diyor mu
Ben doktoruma dedim herkes iğneden bahsediyor dediki içine sinmiyirsa ağustosta gebelik kalmazsın ki Allahim nasip et hamile kalayım işte ağustosta gel yumurtaliklar7na bakalım çatlama durumuna falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…