Femara ??

Yumurtlamanizi kaçıncı günde gördünüz acaba bende takip ettim ilacı bitti ertesi gün pik oldu gibi ama emin olamadım ikinci çizgi çok koyu olmadı böyle olmazdı ama ilaçtan dolayı mı anlamadim
Yumurtlamayı 14.gün gördüm pik değerlendirdim gebe olduğumu onunla anladım zaten sürekli koyu çıkıyordu

Femara dan dolayı mı acaba olmadı olması lazım çünkü 12 13 gun yumurtlamam olurdu benim çünkü
Dogrudur ancak sürekli aynı günde ve hatta her ay yumurtlama olacak diye kesin bişey yok. bazı adetlerde yumurtlama olmayabilirmiş ve bu normalmiş doktor söylemişti. yumurtlamasız adet kanaması

Dogrudur ancak sürekli aynı günde ve hatta her ay yumurtlama olacak diye kesin bişey yok. bazı adetlerde yumurtlama olmayabilirmiş ve bu normalmiş doktor söylemişti. yumurtlamasız adet kanaması
Anladım teşekkür ederim femara kullandığım için bu ay özellikle yumurtlamayi görmek istedim hakkımızda hayırlısı olsun Rabbim çok bwkletmez inşallah hepimizi

Sabah 10 da yaptığın t koyumuydı şimdi kuruma çizgisi var ilk resmî yokmu
Evet ilk yaptığım da c kadar koyu değildi ama silikte değildi ilk resmi yok ben yine değerlendirdim bugün de emin olmak için tekrar yaptım net pik oldu iki kere yumurtlamis olabilir miyim acaba her gün değerlendirmiş olduk umarım hamis kalırız hepimiz

Eklentiler

• IMG20230110144946.jpg
    196,9 KB · Görüntüleme: 137
Evet yumurtlama

Kızlar Rabbim hepimize hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin. Bende de polikistik over var. 2021 temmuzda bir gebelik yaşadım ama dış gebelik olmuş. Sonra denedik olmadı doktora yeni başladım. Sol tüpüm tıkalı sağ tüpümden gebe kalmamı sağlayacakmış. Dün gittim PIKOS ve Femara verdi adetimin 5.günü cumartesi başlayacağım cuma da kontrole gideceğim. Çatlatma iğnesi yapacak ilk defa başlıyorum çok bilgisizim ve heyecanlıyım ne olacak acaba diye siz neler yaptınız süreç nasıl ilerleyecek yardımcı olur musunuz bana da

Doktor bana polikistik overin var dedi. Ama ovulasyon testlerinde piki goruyorum kopkoyu oluyor ve catlama da oluyor ama 5 aydir hamile kalamadim 35 yasindayim. Hormonlarim normal. Doktor femara verdi rahim filmi cekilecegim. Adetim duzenli. Bir arkadas da yumurtan bos catliyor olabilir, dedi. Ne dusunecegimi sasirdim.

Bende pko hastasiyim femarada 2. Ayimda hamile kaldim catlatma ignesi vs vurulmadim. Söylediğin ilactan banada vermedi doktor. Ilk ay herseye uydum gunlerimi takip ettim glifor vermişti doktor kullandım vs vs ilk ay olumsuz oldu. 2. Kullanmamda hic birseyi kafama takmadim nasip dedim umursamadim pek gunlerimzii bile tam degerlendirmeidk ama 2. Ayimda hamile kaldim. Sana tek tavsiyem kafana takmaman stres yapmaman

evet her seferinde bunu duyuyorum ama öyle zor dönemlerden geçtim ki. şimdi bakınca iyi ki o zamanlar olmamıs dedim. şimdi stresten büyük oranda kurtuldum bundan sonra daha rahatım. kafamda rahat oldugu için kendimi şartlandırmıyorum bu ay olsun olacak kesin diye... Nasip deyip klomene başladım bu ay :))

Insallah gönlünüze göre olur hersey. Doktorunuz sizinle ne konustu ama bende pko olmasına rağmen doktorum hep olumlu konustu senin cocugun olacak dedi bu kadar net konustu ama tedavili ama tedavisiz elbet olacak dedi. Ilk ay buyuk heyecanla baslayip sonu husran olunca ikinci ay hic düşünmedim acaba hamile kalacak miyim bu ay diye. O kadar rahattim ki stres herseyi etkiliyor kafani dagitcagin birseylerle meşgul ol gez dolas inaniyorum hersey guzel olacak

tamam ben de onu anlattım. benimde pik oluyor ertesi gün çatlama görüyorum. çatlama gördügüm gün muayeneye gittim ve doktor yumurtan yok oluşmamış dedi o yuzden bizim gibiler için ovulasyon testi zaman kaybı

Bence böyle düşünmeyin sadece kafanizdan biraz silip atin. Bende pkoyum 1 yildir cocuk trdavisi görüyorum hamile kalamadim ama femarayla 2. Ayimda hamile kaldim cok sukur rabbim insallah isteyen herkese nasip eder. Ilk ay o kadar cok kafama taktim bloglardan cikmadm surekli agladim 2. Ayimda hic kafama takmadim gunlerimizi bile tam degerlendirmedik nasil olsa bu ayda hamile kalamicam diye yilbasinda alkolde aldim cunku femara disinda doktorun verdigi hic bir vitamini kullanmadm günleride tam degerlndirmedik diye hamile kalacagimi dusunmemistim ilk ay her gun aglarken 2. Ayda adet gunum gecti acaba test yapsam mi diye anca o zaman düşündüm. Bende 30 yasindayim ama anladigim kadariyla stres herseyin basinda geliyor

Evet hep öyle diyorlar ama stres yapmamakta elinde değil insanın bende femara kullandim bu ay pik gününü değerlendiremedik bir gün öncesini birde çatlama gününü değerlendirdik inşallah nasip eder Rabbim hepimize

Belirtiniz var mıydı peki hiç farkettiniz mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…