Femara ve ovitrelle

dilebil

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2024
9
1
33
Merhaba arkadaşlar adetin beşinci gününden itibaren beş gün femara kullandım ve 15 Haziran sabahı ovitrelle iğnesi yaptırdım. 16-18-20-22 Haziran akşamları birliktelik oldu. Bugün 29 Haziran ve iğne günümle birlikte 15. Gün ama hala regl olmadım. Uygulama da ise 28 Haziran regl başlangıcı görünüyor. Üç dört gündür adet olacakmışım gibi sol kaşık ağrısı, bel ağrısı, iki gündür sırt ağrısı var. Dünden beri beyaz akıntı geliyor. Ama asla göğüs ağrım yok. Test yapmaya da korkuyorum, çünkü biz üç yıldır çocuk istiyoruz ve olmadı. Geçen yıl yazın bi kere iğne tedavisini yine olmuştum o zaman gebelik olmadı. Bu ikinci tedavim.

Test yapmadan bilemezsin ama hamile olup olmadığını belirtiler hem hamilelik belirtisi hem regl belirtisi

Bir kaç gün daha olmazsan kan ver. Catlatmadan 16 gün sonra falan geliyo adet. Uygulama ile çatlatma yaptığın gün ovulasyon günü aynı mıydı? Değilse onu dikkate alma

Bir kaç gün daha olmazsan kan ver. Catlatmadan 16 gün sonra falan geliyo adet. Uygulama ile çatlatma yaptığın gün ovulasyon günü aynı mıydı? Değilse onu dikkate alma
Uygulama da ovülasyon günüm 14 Haziran gösteriyordu, çatlatma 15 Haziran da yapıldı. Pazartesiye kadar olmazsam test vercem.

Bana da 3.gün başlattı doktorum 6gün kullandım ilacı ama şu an 14mm olduğunu söyledi sizin kaçtı acaba 5gün kullandığınızda

Bana da 3.gün başlattı doktorum 6gün kullandım ilacı ama şu an 14mm olduğunu söyledi sizin kaçtı acaba 5gün kullandığınızda
Merhaba benim 5 gün ilacı kullandıktan sonra kontrole gidince 19 mm di, iki gün sonrası için iğneyi kullandırdı doktor.

Uygulama da ovülasyon günüm 14 Haziran gösteriyordu, çatlatma 15 Haziran da yapıldı. Pazartesiye kadar olmazsam test vercem.
Merhaba bende femara kullandım 5.günü ovitrella iğnesi yaptım. 1 tane sol yumurtam 16 m sağ yumurtam 3 tane 18 m olmuştu. Değerlendirme yapıyoruz eşimle bir gün ilişki bir gün ara olacak şekilde ama iki gündür yoğun kasık ağrım var ve özellikle sağ tarafımda bu durum normal mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…