Femara sonrası 14 mm yumurta yardım

Wish0961

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2022
707
447
24
Merhaba arkadaşlar ben adetimin 5. Günü 5 gün günde 2 kere femara kullandım kontrole 2 gün sonra gittiğimde sol yumurtalığımda 12 mm yumurta göründü 3 gün sonra bidaha çağırdı doktorum gelişme olmamış kalitesiz bi yumurtaymış demek ki büyümemiş dedi ve tedavimi iptal etti daha sonra ben çok üzüldüm ve oturup beklemekle kalmadım internetten araştırmalarım sonucu incir havuç kürünü 4 gün yaptım daha sonra bi umut başka doktora yumurtam büyümüş mü diye gittim ve bana solda yumurta görmediğini sağda 12.5 mm lik bir yumurta gördüğünü söyledi 2 gün sonra yine çağırdı yani bugün gittiğimde yumurtamın 14 mm ye çıktığını ve 2 gün sonra yeniden gelmemi söyledi çok uzun oldu ama kusura bakmayın yani sormak istediğim sol taraftaki yumurtam nasıl kayboldu ve sağdaki yumurtam gelişmesini devam ettirir mi sizce böyle hamile kalan oldu mu femara gelişimini sürdürüyor demek ki dedi doktorum ama ben ona kür yaptığımı söylemedim bugünden itibaren de zeytinyağı incir kürüne devam edeceğim inşallah yumurtam büyür ve çatlar bende gebe kalırım nolur dua edin

Merhaba canim bende yeni başladım femaraya adetimin beşinci gün başladım gunde bir tane içiyorum yarın beşinciyi icicem cumada kontrole gidicem nasıl olacak bende bilmiyorum ek olarak zeytinyağlı incir kürü yiyorum ve kabak çekirdeği sanada fikir olsun söylediklerine tam cevap veremiyorum bende henüz yeniyim bu tedavide ama genelde ikinci ay daha kaliteli yumurtalar olabiliyor üzme kendini inslalah herşey yolundadir

Merhaba hakkımızda hayırlısı olsun ben zeytinyağlı incir kürünü yaptım benim yumurtam çatladı yarın erken gebelik testi yapıcam adetime 3 gün var inşallah hayırlı haberler alırım sizede iyi gelir inşallah

Merhaba, benim de benzer bir durum başıma geldi. Sonra ne oldu acaba? Büyüdü mü yumurtanız?

Canım merhaba benimde yumurtalıklarım gelismiyordu ilac kullandim ayrica burada bikac kisinin topiklerinde kürler okudum her ay birini deniycem dedim ilk basladigim aydaki kürler cok sukur istenilen mm gelmisti yumurtalarım catlatma iğnesi yapti doktorum bugun 3.günü bol bol havuc ye ozellikle ben havuc ananas kuruyemis kabak cekirdeği haftada 1 gun balık karnıbahar sebze yemekleri bir ay boyunca kontrole gidene kadar yeme icme herseye dikkat ettim kola asitli seyler abur cubur bayilirdim hepsinden vazgectim mecburen bol bol meyve sebze tarcınlı süt bu sekilde yumurtalarim olgunlasmisti

Bal tarcın çörekotu kürüyle geliştirdim ben yumurtalarımı bu saydiklarimla da destekledim beslenme cok onemli

Bal tarcın çörekotu kürüyle geliştirdim ben yumurtalarımı bu saydiklarimla da destekledim beslenme cok onemli
Merhaba canım teşekkür ederim yazdıkların için şuan hamilemisin bilmiyorum bende incir havuç kürü ile gebe kaldım şuan 2 aylık gebeyim çok şükür rabbim tüm isteyenlere nasip etsin burda yazdıklarımız da işlerine yarar inşallah

İnsallah canım rabbim sağ salim kucagınıza almayı nasip etsin cok sevindim senin adına darısı bana olsun yok gebe değilim suan catlatma iğnesi yaptı doktorum onu bekliyorum banada dua et hamilelerin duasi kabul olur Allahin izniyle gözünüz aydın :)

Ay inşallah rabbim sevindirsin mucizene kavuş bir an evvel güzel haberlerini bekliyorum eğer bu ay olmazsa da içini ferah tut incir havuç kürünü denersin

Bal tarcın çörekotu yaptım havuc cok yiyorum ama bu kürü bilmiyorum nasıl kullandiniz adet döneminde mi önce mi sonra mı

Bal tarcın çörekotu yaptım havuc cok yiyorum ama bu kürü bilmiyorum nasıl kullandiniz adet döneminde mi önce mi sonra mı
Adet döneminden sonra profilime tıklarsan açtığım konularda var femara pcos çiftrahim hamilelik sürecim diye orda anlattım ya da YouTube a yazabilirsin İbrahim Saraçoğlu incir havuç kürü diye

ibrahim saraçoğlunun tarifinde 20 adet yazdığı için ben öyle yapmıştım siz sakın yapmayın 6-7 tane yeterli :) çok fena şeker yükseltiyor dilim damağıma yapıştı iki gün boyunca

Femarayı günde 3 kez içeni duymadım ama kendi kendine çatlar incir havuç kürüyle
klomeni duydum da femara bende duymamıştım bakalım bilmiyorum yumurta kalitesini gösteren testi falan yaptı gayet sağlıklısın dedi iş büyütmekte bitiyor sadece bilmiyorum nolcak bende merak ediyorumm kendiliğinden catlayıp hamile kalmıştım çatlamada sorun yaşamam sanmıyorum fsh 7.13 lh 8 oda iiyi dedi artık gerisi nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…