Femara sonrası 14 mm yumurta yardım

klomeni duydum da femara bende duymamıştım bakalım bilmiyorum yumurta kalitesini gösteren testi falan yaptı gayet sağlıklısın dedi iş büyütmekte bitiyor sadece bilmiyorum nolcak bende merak ediyorumm kendiliğinden catlayıp hamile kalmıştım çatlamada sorun yaşamam sanmıyorum fsh 7.13 lh 8 oda iiyi dedi artık gerisi nasip
Ben femara kullandım ama günde 2 kere kullandım femara klomene göre daha iyi inşallah en kısa zamanda hayırlı haberini alırız

Ben femara kullandım ama günde 2 kere kullandım femara klomene göre daha iyi inşallah en kısa zamanda hayırlı haberini alırız
bende iki kez kullandım ama o zaman cok etki etmiyor diyip iptal etmişti hamile kalmıştım sonra kendi haline bıraktım bi kaç ay daha sonra klomene geçtik olmadı şimdi tekrar femara deniyoruz bakalım inş nasip incir vesile olur inş

bugün doktora gittim biri 17mm biri 14mm iki tane yumurtam olmuş kimyasal gebelikten beri hiç böyle olmamıştı bir kere günü gününe olmuştum sadece bu incir gerçekten çok işe yarıyorr mutlaka tavsiye ediyorum sana da ayrıca teşekkür ederim canım :) inşallah olumlu sonuçlanır bana çatlatma vermedi kendiliğinden çatlayacağını düşünüyorum daha öncede kendisi çatlamış hamile kalmışsın dedi 21 de progesteron testi istedi sadece 1 inde de gebelik :)

bugün doktora gittim biri 17mm biri 14mm iki tane yumurtam olmuş kimyasal gebelikten beri hiç böyle olmamıştı bir kere günü gününe olmuştum sadece bu incir gerçekten çok işe yarıyorr mutlaka tavsiye ediyorum sana da ayrıca teşekkür ederim canım :) inşallah olumlu sonuçlanır bana çatlatma vermedi kendiliğinden çatlayacağını düşünüyorum daha öncede kendisi çatlamış hamile kalmışsın dedi 21 de progesteron testi istedi sadece 1 inde de gebelik :)
Ay çok mutlu oldum evet gerçekten işe yarıyor rabbim yüzünü güldürsün hayırlı bir gebelik elde edersin inşallah

Merhaba arkadaşlar ben adetimin 5. Günü 5 gün günde 2 kere femara kullandım kontrole 2 gün sonra gittiğimde sol yumurtalığımda 12 mm yumurta göründü 3 gün sonra bidaha çağırdı doktorum gelişme olmamış kalitesiz bi yumurtaymış demek ki büyümemiş dedi ve tedavimi iptal etti daha sonra ben çok üzüldüm ve oturup beklemekle kalmadım internetten araştırmalarım sonucu incir havuç kürünü 4 gün yaptım daha sonra bi umut başka doktora yumurtam büyümüş mü diye gittim ve bana solda yumurta görmediğini sağda 12.5 mm lik bir yumurta gördüğünü söyledi 2 gün sonra yine çağırdı yani bugün gittiğimde yumurtamın 14 mm ye çıktığını ve 2 gün sonra yeniden gelmemi söyledi çok uzun oldu ama kusura bakmayın yani sormak istediğim sol taraftaki yumurtam nasıl kayboldu ve sağdaki yumurtam gelişmesini devam ettirir mi sizce böyle hamile kalan oldu mu femara gelişimini sürdürüyor demek ki dedi doktorum ama ben ona kür yaptığımı söylemedim bugünden itibaren de zeytinyağı incir kürüne devam edeceğim inşallah yumurtam büyür ve çatlar bende gebe kalırım nolur dua edin😔
Kürlerden faydasini gördün mü canim

Ne inciri canım tarifi veririmisin

Merhaba canım teşekkür ederim yazdıkların için şuan hamilemisin bilmiyorum bende incir havuç kürü ile gebe kaldım şuan 2 aylık gebeyim çok şükür rabbim tüm isteyenlere nasip etsin burda yazdıklarımız da işlerine yarar inşallah
Amin inşALLAH canım sende sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Ne inciri canım tarifi veririmisin
arkadaş tarifini yazmış ama yine de söyleyeyim en fazla 10 tane inciri prolaktin ve şeker sorunun yoksa eğer 20dk 4 e bölüp kaynatıyosun hepsini iki tane de havuc aynı şekilde ama ayrı kaplarda olacak.. sonra biraz soguyunca cok sogumadan ikisini karıştırıyorsun sabah akşam bir bardak ama ben iki gün içtim çünkü ağzımı çok kuruttu galiba şeker yükseltti sonraki günlerde her gün 4 tane kuru incir yedim bırakmadım havuçta tükettim arada günde 3 kez de femara kullandım adetin 11.günü 17mm olmuştu birisi diğeri de 14mm normalde hiç büyümüyordu 10 12 arası kalıyordu hep ya da hiç gelişmiyordu :)

arkadaş tarifini yazmış ama yine de söyleyeyim en fazla 10 tane inciri prolaktin ve şeker sorunun yoksa eğer 20dk 4 e bölüp kaynatıyosun hepsini iki tane de havuc aynı şekilde ama ayrı kaplarda olacak.. sonra biraz soguyunca cok sogumadan ikisini karıştırıyorsun sabah akşam bir bardak ama ben iki gün içtim çünkü ağzımı çok kuruttu galiba şeker yükseltti sonraki günlerde her gün 4 tane kuru incir yedim bırakmadım havuçta tükettim arada günde 3 kez de femara kullandım adetin 11.günü 17mm olmuştu birisi diğeri de 14mm normalde hiç büyümüyordu 10 12 arası kalıyordu hep ya da hiç gelişmiyordu :)
Prolaktinin kaç olmasi gerekiyor

aynen canım yapabilirsin kürü işe yararr emin ol bende cok kararsız kalmıştım ama devam etsem heralde ilaçla birlikte 11.gün falan çatlardı iki gün içmem bile yetmiş sen bişey kullanmıyorsan 4-5 gün iç derim
Ben yumurta kalitesini arttırmak 8cin vitamin kullanıyorum bide folik asit aldim

Ben yumurta kalitesini arttırmak 8cin vitamin kullanıyorum bide folik asit aldim
bende polysitol kullanıyorum ocean ın ama düzenli kullanamadım bi türlü bazı günler unutuyorum incir daha etkili geldi bana ondan :) hatta benim 11.gün perşembe sabah 17mm olan yumurta 12.gün cuma akşama doğru çatlamış bile olabilir çünkü aşırı kasık ağrısı ve akıntı hissettim normalde 25.gün falan yumurtluyodum hatta kimyasaldan sonra düzgün adet olamıyodum rabbim hiç bişeyi boşa yaratmıyo gerçekten her nimetinde var bi hikmet

bende polysitol kullanıyorum ocean ın ama düzenli kullanamadım bi türlü bazı günler unutuyorum incir daha etkili geldi bana ondan :) hatta benim 11.gün perşembe sabah 17mm olan yumurta 12.gün cuma akşama doğru çatlamış bile olabilir çünkü aşırı kasık ağrısı ve akıntı hissettim normalde 25.gün falan yumurtluyodum hatta kimyasaldan sonra düzgün adet olamıyodum rabbim hiç bişeyi boşa yaratmıyo gerçekten her nimetinde var bi hikmet
Aynen canım kaşık ağrısı olduğundan yumurta catliyormu inciri regldeykenmi yapiyoruz

X