Gebeliğe Hazırlık Femara - Ovitrelle kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar bende klomen+çatlatma iğnesi kullandım ayın 6 sında iğnemi vurundum ayın 14 ünde rahatsızlanınca doktorum bthcg bakalım dedi 5.29 çıktı heyecan yaptım ama iğnenin 9. Günüydü bugün yani 11. Günü yine bakacaktık netlik için 4.30 a düşmüş doktor kimyasal dedi ama bana iğnenin etkisi gibi geliyor doktorun böyle demesi hiç mantıklı gelmedi daha 11. Gün çünkü ve böyle olup sonradan değeri yükselen hamile kalan oldumu aranız da lütfen yazarsanız çok memnun olurum

Merhaba arkadaşlar bende klomen+çatlatma iğnesi kullandım ayın 6 sında iğnemi vurundum ayın 14 ünde rahatsızlanınca doktorum bthcg bakalım dedi 5.29 çıktı heyecan yaptım ama iğnenin 9. Günüydü bugün yani 11. Günü yine bakacaktık netlik için 4.30 a düşmüş doktor kimyasal dedi ama bana iğnenin etkisi gibi geliyor doktorun böyle demesi hiç mantıklı gelmedi daha 11. Gün çünkü ve böyle olup sonradan değeri yükselen hamile kalan oldumu aranız da lütfen yazarsanız çok memnu
14. Gün test yapın diyor formda yazan arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar bende klomen+çatlatma iğnesi kullandım ayın 6 sında iğnemi vurundum ayın 14 ünde rahatsızlanınca doktorum bthcg bakalım dedi 5.29 çıktı heyecan yaptım ama iğnenin 9. Günüydü bugün yani 11. Günü yine bakacaktık netlik için 4.30 a düşmüş doktor kimyasal dedi ama bana iğnenin etkisi gibi geliyor doktorun böyle demesi hiç mantıklı gelmedi daha 11. Gün çünkü ve böyle olup sonradan değeri yükselen hamile kalan oldumu aranız da lütfen yazarsanız çok memnun olurum
Bence kimsayal gebelik değil benimde 12 günde 7.9 çıktı iki gün sonra düştü <5 oldu yani doktorum tutmadi dedi çok fazla yüksek sonuç olsa neyse dicem de

Bence kimsayal gebelik değil benimde 12 günde 7.9 çıktı iki gün sonra düştü <5 oldu yani doktorum tutmadi dedi çok fazla yüksek sonuç olsa neyse dicem de
Canini skma canm bendede hic bir belirti yok belki benimde olumsuz olur yine deneriz rabbim ne zaman isterse o zaman olsun bende artik sıkıldm ama hayırlısı neyse o olsun kafaya takmamak lazım

Evet kesi kille takmak lazım hormonları hayatı etkiliyor bir sürü yazı yorum okuyoruz psikoloji gidiyor ama sürekli negatif görmek ya da öyle olacağını düşünmem insanı kahrediyor yani olumlu birkaç küçük kırıntı arıyoruz resmen burda ya çok yorucu rabbim hepimizin yardımcısı olsun varsa eğer 11. Negatif olup sonra pozitife dönüşen lütfen yorum yapsın umut ışığımız olsun en azından bizler için..

Evet kesi kille takmak lazım hormonları hayatı etkiliyor bir sürü yazı yorum okuyoruz psikoloji gidiyor ama sürekli negatif görmek ya da öyle olacağını düşünmem insanı kahrediyor yani olumlu birkaç küçük kırıntı arıyoruz resmen burda ya çok yorucu rabbim hepimizin yardımcısı olsun varsa eğer 11. Negatif olup sonra pozitife dönüşen lütfen yorum yapsın umut ışığımız olsun en azından bizler için..
11. Gün mü demek istedin kuzum

Yarın 14. Günüm kızlar ama hic bir belirti yok hamilelik ile ilgili hic bisy hissetmiyorm yani
Adetimi bekliycem test yapmak icin :/

11. Günüm. Kaşık ağrılarım bitti. Hiç bi bilirdi de yok. ben de adeti beklerim. İnşallah Allah bize ve isteyen herkese nasip eder

Mrb kizlar onumuzdeki ay bende femara duphaston deneyecegim bu tedavi ile bi kizim oldu ins bu sefer olur bi kutu kullandim olmadi simdi tekrardan debeyecegim ekstra bunun yaninda omepa Q10 balik yahi alacam bide inofolic combi kullanan var mi

Bugün 14. Gunum idrar testim negatif biliyordum zaten hissetmemistim hic bisy bu ayda uzulduk yine Adet olmayı bekliyorum

Bugün 14. Gunum idrar testim negatif biliyordum zaten hissetmemistim hic bisy bu ayda uzulduk yine Adet olmayı bekliyorum
Canım çok zor biliyorum ama üzülme Allah büyüktür. İnşallah bi dahaki ay nasip olur stres yapmamaya çalış. Allah en kısa zaman da nasip etsin inşallah

X