Femara&Ovitrelle 13. Gün bilgi

Evet yitirmemeye çalışıyorum her ay aynı şeyi yaşıyorum ama en büyük umudum sizin gibi bir sürü yıl sabırla bekleyen insanlar olduğunu görmek.Büyük ihtimal ince olduğu için tutunmuyor allaha dua etmekten başka çarem yok siz duvarınız için ilaç kullanıyorumusunuz ek olarak?
yok canık tüp bebekte ilaçla kalınlaşmıstı onlar neden düştü bilemiyoruz,bunda da süpriz oldugu için dr gidip bakırmamıştımn.

Herkese Merhaba;
Bende bir kaç aydır bebek için tedavi aşamasındayım 1 yıllık evliyim ve pcos mücadelesini verenlerdenim yumurtalama takibi başlandı ve ilk ay feamara kullandım 2 yumurtam gelişti doktorum hangi gün çatladığını görmek istedi ve 18. Günde yumurtam çatladı allahtan kiste dönüşmedi 2. Ay yine femara kullandım ve bu sefer de yumurtalarım gelişti riske atamam dedi ve 14. günü yani 22 ekim salı günü çatlatma iğnemi oldum ovitrelle.İğnenin tüm semptomlarını yaşadım kasık batmaları sancılar bel ağrısı iğnenin ilk 8 günü pozitifti ve 9. Gün negatife dönmeye başladı ve bugün 13. Günüm test yaptıpım da negatif görüyorum pozitife dönme şansı nedir? Şuan ateş basmaları miğde bulanmaları içim baygın baygın yani hiç birşeye halim yok içim hiç birşey istemiyor artık kafayı yemek üzereyim umarım böyle uzun yazıp sizleri rahatsız etmemişimdir bilgisi olan sonradan pozitif görenler artık umutsuzluk beni bitiriyor umudum tükeniyor.Rabbim hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın aylardır burada tek tek herkesin yazdıklarını okudum umarım bu konuda herkese şans getirir ve mucizelere kavuşuruz🙏❤️
Merhaba birsey sormak istiyorum size benim igne günü dahil 13.gun igne gününü saymaz isek 12.gunum ovulasyan yada normal test hiç yapmadım bu süreçte ilk defa bugün normal gebelik testi yaptım negatif çıktı sizce 2 gün sonra tekrar yapsam değişir mi yok regl olmayı mı beklemeliyim

Merhaba birsey sormak istiyorum size benim igne günü dahil 13.gun igne gününü saymaz isek 12.gunum ovulasyan yada normal test hiç yapmadım bu süreçte ilk defa bugün normal gebelik testi yaptım negatif çıktı sizce 2 gün sonra tekrar yapsam değişir mi yok regl olmayı mı beklemeliyim
Merhaba isterseniz yarın birdaha yapın pozitife dönebilir tabiki allahtan ümit hiç kesilmez regl kalana kadar ümit vardır🥰❤️umarım pozitif görürsünüz😍❤️

X