Femara kullanımı , tecrübelerinizi paylaşır mısınız

Hayır sadece akıntımdan anladım ve kasık ağrım oldu dün , göğüs ağrımda geçen ay hariç kendim bildim bileli Ovulasyon bitince yumurta çatlayınca olur dengem şaşırdı bir iki gün 😁😁
bu ilaçlar bizim dengeyi bozuyor cidden benim göğüslerim patlamaya hazır birer bomba gibi eziyet oldularr

Kist olduğunu sanmam sen artık kan tahlili mi versen iğne olmadıysan geç döllenme ihtimalin var o zaman çıkmaz zaten.
yok ya idrar testinde net bişey görmezsem birdaha kan vermicem. geçen ay silik çizgi çıkmıştı artımedde gittim kan verdim sonuç hüsran. gerek yok

bu ilaçlar bizim dengeyi bozuyor cidden benim göğüslerim patlamaya hazır birer bomba gibi eziyet oldularr
Gebeliğini geciktirecek duphaston olurdu onu da kullanmamışsın , yumurtlaman bir iki gün geç olmuş olsa bile su an idrarda çıkmaz biliyorum çok zor ama en güzeli 2-3 gün daha beklemen. Güzel bir haber ver bize ya 🥲

Ben geçen ay femara kullanmıştım kızlar adetim 3 gün gecikmişti ama duphaston ile alakalıydı muhtemelen, 3 gün gecikince yumurtlama tarihimde ileriye attı takvimde 13-14.gün oluyordum tuhaf ki bugün göğüslerim acımaya başladı ( genellikle) çatlama sonrası ağrır yumurtlama akıntım 2-3 gündür geliyordu sanırım yumurtlamam bir iki gün önce oldu bu sefer femara sonrası doğal herhalde bu süreçler benim hiç şaşmaz çünkü
Bende femara kullandim ki normalde adetim geç gelir aşırı düzensizdir ama bu ay 29 oldu adet oldum ben şok 🤔 en az 35 40 gün de bir oda ilaçla adet olurdum şimdi kendi kendine olunca şaşırdım 😂 bu ilaçlar da ne var acaba ☺️

Bende femara kullandim ki normalde adetim geç gelir aşırı düzensizdir ama bu ay 29 oldu adet oldum ben şok 🤔 en az 35 40 gün de bir oda ilaçla adet olurdum şimdi kendi kendine olunca şaşırdım 😂 bu ilaçlar da ne var acaba ☺️
Ben de bilsem 😁😁😁 bu ay öyle boş boş deniyoruz Hsg yeni çekildiğim için 2 ay hiç bir ilaç tedavisi vs almamaya verdim ekime kadar ben kızlar

bakalım kuzum kısmet ya. bu ay femara + gynoseed kullanmıştım. yine de pek bir beklentim yok. göreceğiz gece adet olmazsam sabah yine test yaparım. sürekli yapıp duruyorum zaten 100lü strip test aldım jkbkdf
Aşkım gynoseed bende düşünüyorum ama yakıyor diyorlar korktum biraz anlatsana

Aşkım gynoseed bende düşünüyorum ama yakıyor diyorlar korktum biraz anlatsana
Yanma yapmadı ama biraz kuruluk oldu tuhaf bi şekilde, kutu içinde 8 tüp var 4 ünü bu ay yumurtlama haftasında kullandım, bi de bazen ginhyal jel kullandım ama o yakıyor aslında, düzgün bi kayganlaştırıcı bulamıyorum

Ben de bilsem 😁😁😁 bu ay öyle boş boş deniyoruz Hsg yeni çekildiğim için 2 ay hiç bir ilaç tedavisi vs almamaya verdim ekime kadar ben kızlar
hsg sonrası ihtimal yüksek diyollar. gerçi bende olmadı ama eşim askere gitmişti falan 1 ay boşa çıktı zaten. Bakalım belki sana nasip olur hsg sonrası hemen :))

Yanma yapmadı ama biraz kuruluk oldu tuhaf bi şekilde, kutu içinde 8 tüp var 4 ünü bu ay yumurtlama haftasında kullandım, bi de bazen ginhyal jel kullandım ama o yakıyor aslında, düzgün bi kayganlaştırıcı bulamıyorum
Kuruluk da söylemişler o zamanda birlikteliği zorluyor haliyle yani kullanışlı değil anladığım kadarıyla

hsg sonrası ihtimal yüksek diyollar. gerçi bende olmadı ama eşim askere gitmişti falan 1 ay boşa çıktı zaten. Bakalım belki sana nasip olur hsg sonrası hemen :))
Benim annem 42 yaşında 2 sene denemeyle olmayınca hsg çektirdi ve 3.ayında hamile kaldı kızlar umut kaybetmek umut yitirmek yok yola devam 😁😁 İNŞALLAH CANIM Hsg sonrası kafam tüpler konusunda vs rahat artık acaba mı diyordum bakalım bizim bebişler nazlı birwz

Kuruluk da söylemişler o zamanda birlikteliği zorluyor haliyle yani kullanışlı değil anladığım kadarıyla
İlişkinin gidişatına göre değişiyor diyeyim ya. Bir keresinde kuruluk yaptı konforlu olmadı ama diğerlerinde öyle çok rahatsız edici bi durum yaşamadım. Bazen tam hazır olmadan ilişkiye girdiğimiz de oluyor sanırım onunla alakalı. Çok şikayetim yok ama yine de gynoseedden. Bir sonraki yumurtlamada kalanları da kullanırım muhtemelen

Benim annem 42 yaşında 2 sene denemeyle olmayınca hsg çektirdi ve 3.ayında hamile kaldı kızlar umut kaybetmek umut yitirmek yok yola devam 😁😁 İNŞALLAH CANIM Hsg sonrası kafam tüpler konusunda vs rahat artık acaba mı diyordum bakalım bizim bebişler nazlı birwz
maşallah annene, çok sevindim . :) evet bayağı bir nazlı çıktılar nerdeyse 1 yıldır gelmedi benimki :))

evet valla o da tam bıraktığı anda oldu ama şu anda kardeşim 16 yaşında :) nasip işte er ya da geç seni buluyor biz kadınlar çok hassasız yaradılış annelik iç güdüsü hepsi bizde :) elbet çok istiyoruz işte.. Hepimizin yüzü gülecek ben inanıyorum

evet valla o da tam bıraktığı anda oldu ama şu anda kardeşim 16 yaşında :) nasip işte er ya da geç seni buluyor biz kadınlar çok hassasız yaradılış annelik iç güdüsü hepsi bizde :) elbet çok istiyoruz işte.. Hepimizin yüzü gülecek ben inanıyorum
İnşallah canım. Aynen çok haklısın. Yakında güzel günler göreceğimize inanıyorum <3 :))

X