Femara kullanımı , tecrübelerinizi paylaşır mısınız

selinaagca

Herşey çok güzel olacak 🍀☀️
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2023
271
80
31
Herkese merhaba, bu ay ilk kez femara kullandım yarın 12.gün ve yumurta takibi yapılacak , normalde 14.gün civarı yumurtlama görüyorum ovulasyon testim hala silik çizgi, yumurta takibi yaptıranlar 12.gün civarı kaç mm olması gerekir yumurtanın sağlıklı diyebilmek için 😇

ilaca başladıysanız artık testi bırakın. doktorunuz zaten takibi yapacak. bosuna stres olup durumu kötüleştirmeyün. ben de 14-15. günler yumurtlardım genelde ilaç kullandığım ay 12.gün yumurtladım. herkeste aynı olmuyor tabii ki. doktorum benim yumrutalıklarımın hızlı tepki verdiğini söyledi. ama gebelik oluşmadı maalesef.

dediğim gibi yumurtlama testi yapmayın artık

Elimdeki son testti zaten daha yapmam muhtemelen 😁 heyecandan uyuyamıyorum su an resmen ne oldu acaba diyeeee

Herkese merhaba, bu ay ilk kez femara kullandım yarın 12.gün ve yumurta takibi yapılacak , normalde 14.gün civarı yumurtlama görüyorum ovulasyon testim hala silik çizgi, yumurta takibi yaptıranlar 12.gün civarı kaç mm olması gerekir yumurtanın sağlıklı diyebilmek için 😇
Merhaba gittiniz mi doktora ne dedi ben de yarın gideceğim ne kadar büyümüş bakılacak

Merhaba gittiniz mi doktora ne dedi ben de yarın gideceğim ne kadar büyümüş bakılacak
Evet gittim canım , iki yumurta var 18 ve 19 mm doktor bir gün daha büyüsün 20mm ye ulaşsın dedi yarına ovitrelle verdi yarın yapıcam

Evet gittim canım , iki yumurta var 18 ve 19 mm doktor bir gün daha büyüsün 20mm ye ulaşsın dedi yarına ovitrelle verdi yarın yapıcam
Hayırlısıyla sağlıklı gebeliğin sağlıklı bebeğin olsun canım benim de bugün 9. Günüm 15mm olmuş yarın tekrar gel dedi büyür inşallah ya

Büyür büyür 3 günde bence hemen hemen benimki kadar olur çünkü günde 1/2 mm büyüyor dedi doktor. Amin senin de inşallahhhh ağrıların oluyor mu kasıkta

Büyür büyür 3 günde bence hemen hemen benimki kadar olur çünkü günde 1/2 mm büyüyor dedi doktor. Amin senin de inşallahhhh ağrıların oluyor mu kasıkta
İnşallah. Ay evet özellikle bugün çok ağrım oldu ama ben buna seviniyorum çünkü yumurta büyüdüğü için ağrı oluyor ağrı olmayınca korkuyorum büyümüyor diye

Merhaba benim 12. Gün 17mmydi 2 gün sonra çatlatma iğnesi oldum ama gebelik oluşmadı maalesef. 5 gün femera kullandim

Aşkım benimde özellikle son 2-3 gün çok ağrıdı uzanırken daha çok hissettim batma yanma gibi doktor çok iyi büyümüş dedim inanıyorum seninde öyle olacak çünkü dediğim gibi günde 1-2 mm büyüyor. Özellikle bugün artık büyüdükçe ağrım şiddetli arttı son 1 saattir daha çok hissediyorum sana çatlatma iğnesi verecek mi söyledi mi

Aşkım benimde özellikle son 2-3 gün çok ağrıdı uzanırken daha çok hissettim batma yanma gibi doktor çok iyi büyümüş dedim inanıyorum seninde öyle olacak çünkü dediğim gibi günde 1-2 mm büyüyor. Özellikle bugün artık büyüdükçe ağrım şiddetli arttı son 1 saattir daha çok hissediyorum sana çatlatma iğnesi verecek mi söyledi mi
Evet canım verecek benim ilk gebeliğim de femarayla olmuştu onda da çatlama iğnesi vurmuştum. Sonu iyi bitmedi ama en azından tedaviye cevap verdiğimi gördüm

Merhaba benim 12. Gün 17mmydi 2 gün sonra çatlatma iğnesi oldum ama gebelik oluşmadı maalesef. 5 gün femera kullandim
Olsun bir daha ki ay nasip olur inşallah , tedaviye devam edecek misinizzz benım de 19mm ve 18mm doktor bir gün daha bekle dedi işte 1-2mm daha büyüsün istedi sanırım

Evet canım verecek benim ilk gebeliğim de femarayla olmuştu onda da çatlama iğnesi vurmuştum. Sonu iyi bitmedi ama en azından tedaviye cevap verdiğimi gördüm
negatif mi çıktı direkt yoksa kimyasal vs mı oldu , ovitrelle nin bir yan etkisini yaşadınız mı?? ilk kez kullanacağım da

Doktor kontrolsüz aman diyim kullanmayım polip yapıyor

X