Femara kullananlar bilgi paylaşımı istiyorum :)

Brs1691

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2021
1.234
664
32
Kızlar merhaba bu ay femara kullandım adetimin 13. Günü yumurta kontrolüne gittim solda 19mm 16mm sağda 16mm 15mm yumurtam varmış bir hafta değerlendir dedi çatlatma iğnesi vermedi ve tekrar kontrole çağırmadı sizde nasıl oldu çok yumurta olması avantaj mı dezavantaj mı acaba femara kullanan hamile kalanlar bilgilerini paylaşabilir mi lütfen 🥰

Merhaba bende bu ay femara kullandım. Doktorum çatlama iğnesi verdi bana. Ve neler yapacağimi da anlattı . Ben de Ovulasyon testi vardı onla da takip ettim 2 gün sonra catladigini gördüm

Kizlar bugun ben de gittim doktora femara onerirmisiniz dedim. İlk kizimada femara ile kalmisdim. Bana dediki femera tibben etkili bisey degil sen zaten yumurtluyosun o wy denk gelmis falan falan dedi. Kizima hamile kaldimda femera duphastonla kalmisdim baska doktor vermisdi buda hooip asilama dedi

Merhaba bende bu ay femara kullandım. Doktorum çatlama iğnesi verdi bana. Ve neler yapacağimi da anlattı . Ben de Ovulasyon testi vardı onla da takip ettim 2 gün sonra catladigini gördüm
Kaç tane yumurtan oluşmuştu ve kaç milimdi

2 yumurta 18 mm biri çatlamak üzere dedi buna rağmen çatlama iğnesi yaptım hemen o gün ama ovulasyon testi ile takip ettiğim de 2 gün sonra çatladı
Bana yapmadı ya iğne vermedi dört yumurta büyüklükleri güzel kendiliğinden çatlar dedi 😔

Bana yapmadı ya iğne vermedi dört yumurta büyüklükleri güzel kendiliğinden çatlar dedi 😔
Bazen kişilerde çatlama sorunu oluyor işi garantiye alması lazımdı yada birkaç gün sonra çağırıp çatlayıp çatlamadigini kontrol etmeliydi . Önemli olan yumurtlarin çatlamasi .

Bazen kişilerde çatlama sorunu oluyor işi garantiye alması lazımdı yada birkaç gün sonra çağırıp çatlayıp çatlamadigini kontrol etmeliydi . Önemli olan yumurtlarin çatlamasi .
Bencede yarın ben bir arayıp söyleyim doktoru akıntınız varmı çatladığı zaman mı oluyor acaba yoksa döllenme olduğu zaman mı

Bencede yarın ben bir arayıp söyleyim doktoru akıntınız varmı çatladığı zaman mı oluyor acaba yoksa döllenme olduğu zaman mı
Evet vardı çatladigi zaman artı iğne yapıldığı için çatladigi sabah çok kasık ağrım olmuştu .

2 ay klomen tedavisi ve sonraki ay femara kullandım ve üzerine çatlatma iğnesi vurdu doktorum. 2 tane yumurtam oluştuğunu birinin 18 mm diğerinin 23 mm olduğunu söyleyerek iğnemi vurdu. Bugün iğnenin 13. günü daha test yapmadım kasıklarımda ağrı var. 9 Temmuzda adet olmam gerekiyor beklemedeyim bende şimdilik. Rabbim inşallah hepimizin gönlüne göre verir.

Hanımlar son durumunuz nedir femara ile sonuç aldınız mı bende bu ay başladım femara kullanmaya

X