Femara ile yumurtlama

27 cm ilk aydan mı oldu peki ilaca doktorunuz neden baslattı hormon degerlernz iyimiydi

27 cm ilk aydan mı oldu peki ilaca doktorunuz neden baslattı hormon degerlernz iyimiydi
Canım bende hormon bozukluğu yoktu doktora başladığımda bütün değerlerime baktı bir sıkıntı yoktu eşimin de sperm testi normaldi onda da sorun olmadı ben Femarayı 2 kez kullandım birincisinde 29 cm oldu mesela o tutmadı hasta oldum ikinci de 27 cm oldu bi baktım hamileyim

merhaba. 3 ay önce 1 kere klomen kullandım çatlatma iğnesiyle birlikte, ama olmadı. progeston biraz adet düzenimi bozdu 3 ay ara verdim ilaçlara. bu ay femara verdi doktor. ilk kez deniyorum. hayırlısı olur inşallah hepimiz için

Tuttu demekki sizin

Gonal igne ile.i kaldiniz siz

Sen de durum ne tatlim

tedavisiz bir şeyler yaptın mı canım, yiyecek içecek gibi
Evet canım tedaviyi bıraktım 3 ay doktora gitmeyecem diye kendime söz verdim dinlenecem Diye sonra ibrahim saraçoğlunu tv de gördüm çocuğu olmayanlar için bayanlara özel bi kür tarifi verdi hayıt otu civanperçemi aslanpençesi bu üçünü önerdi bende bunları kullandım ilk ay adetim çok düzenli geldi 2.ay adetim gelmeden hamile kaldığımı öğrendim

Allah sağlıkla size bağışlasın canım.. Bana yazar mısın tarifi ve nasıl kullandığını?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…