Femara ile yumurtlama

Merhaba kızlar 🌸
Benimde bu ay femarayla 3.deneyişim rabbim inşallah bu ayki tedavini olumlu sonuçlandırır bu aydan ümitlenmek istiyorum ama sonrada fazla umutlanmak istemiyorum benimde kafam karışık anlayacağınız 😍 bat 17 Ağustos benimde bakalım 18 ve 15mmlik yumişler bana gebelik getirecekmi 🤰🤲🏻
Merhaba canım benimde bu ay 3. Denemem femerayla bat 21 Ağustos sen olumlu sonuç aldın mı merak ettim

Femara ile güncel üyelerden hamile kalan varmi
Ben ilk defa femara basladim 5gun dün bitti gunde iki doz ama bir gram ağrı sancı vs hissetmedim acaba yumirtam olmadımi pazartesi gidicem takibe ama klomen 3ay kullandığımda ağrılarım aşırı vardı yumurtamda oluşuyordu gebelik olmuyor.die.femaraya başlattı doktor
Merhaba bende Femara ile hamile kaldım 2. denemede şuan 32 haftalık gebeyim Rabbim sizlere de nasip etsin inşallaah. Öncesinde Klomen kullanmıştım çatlatma iğnesiyle beraber hiç işe yaramadı

Merhaba bende Femara ile hamile kaldım 2. denemede şuan 32 haftalık gebeyim Rabbim sizlere de nasip etsin inşallaah. Öncesinde Klomen kullanmıştım çatlatma iğnesiyle beraber hiç işe yaramadı
Amin canım benim yaşımdan dolayı rezerve dusuk klomenle 3kere denedim olmadi bakalim fameraya basladim ilk kullanımda 13mm iki yumurta oldu ama büyümedi kaldi simdi 5sinde adet olcam sora yine femara devam

Sabah aksam canim ama benim sol yumurtalık tembellik oldugu halde 2yumirtam olustu 13mm dekaldi bu ay sağdan yumurtlama ursa ondan sağlıklı oluşuyor femara çok güçlü bir ilac klomenden daha iyi ama rahim kalınlığı olanlarda klomen etkili bende rahim.fuvari inceliği olfugu 9cin klomen dahada inceledi gebelik olmadı o yüzden.femaraya gecdi doktorum estrofem femara coraspirin ve glifor kullaniyoeum ben

Femara ile güncel üyelerden hamile kalan varmi
Ben ilk defa femara basladim 5gun dün bitti gunde iki doz ama bir gram ağrı sancı vs hissetmedim acaba yumirtam olmadımi pazartesi gidicem takibe ama klomen 3ay kullandığımda ağrılarım aşırı vardı yumurtamda oluşuyordu gebelik olmuyor.die.femaraya başlattı doktor
Merhaba ben de iki kere femara ile hamile kaldım iki yumurtam vardı ilkin de ikincisinde bir tane diğeri küçüktü gelişti mi bilmiyorum öyle ağrım sancım olmadı benim de

X