Femara ile ovulasyon takip

Bugün vuruldum canım daha yeni 1. Gün yani burdan araştırdım çoğu kisi sormus iğne etkisindenmis lh hormonu salgiliyomus igne
Ben uzun süre geçti diye düşündüm canım. Hiç iğne tecrübem olmadı. İnşallah seni bebeğine kavuşturur. Evet doğru lh salgılayıp çatlatıyor. Etki geçene kadar gebelik hormonuda yüksek çıkıyormuş.

Canım naptın nasıl gidiyo bı belirti falan hissediyomusun bat tarihim tahmini 18 diyodun merak ettim seni
Evet canım ilk kez femarayla tedaviye başladık. 1 Mayısta kontrole gitmiştik. 17 mm tek yumurta vardı. Bat tarihim 18 i falan olması lazım. Çatlamayı bilmediğim için eminde olamıyorum.

Canım naptın nasıl gidiyo bı belirti falan hissediyomusun bat tarihim tahmini 18 diyodun merak ettim seni
Yok canım ya kendimi de çok dinlemek istemiyorum aslında ara ara kasığımda seyirme gibi bişey oluyor sanki. Bugün test yapasım vardı sabah vazgeçtim. Sen ne durumdasın iğne etkileri nasıl

Keşke iğneyi kabul etseydin şansa bırakmamış olurdun.
1 hafta geçmiş üzerinden. Geç gördüm başlığını. Ne durumdasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…