Femara çatlatma 14. Gün silik kaset test ve beta degeri

aykskn

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2022
42
14
24
Merhaba kızlar bu ay aretimin 2.gunu femaraya basladim 5 gun ictim ilac bitiminden iki gun sonra gittim doktora catlatma ignemi vuruldum bugun catlatma ignesi vuruldugum gün dahil 14.günüm dün yani 13. Günde test yaptim silik çıktı bugun14. Günde sabah kaset test yaptım yine silik cikti dayanamadim özele gittim kan testi verdim kandada degerlerim 14,48 çıkmış sizce hamilelik varmı nasil bir yol izlemeliyim basina gelen yasayanlar yardimci olabilirmi

Evet hamilelik var biraz daha bekle 3 gün falan sağlık ocağından tekrar kan ver yükselirse hamilelik kesin var

Canım kan verdin mi

Benden13 Ekim de çatlatma iğnesi vuruldum 14. Günü kan verdim HCG 63 çıktı pazartesi istedi kan doktor ama korkuyorum
Aaa benim niye okadar dusuk cikti iste ben bunu anlamiyorum korkuyorum halendaha dusecek bos gebelik olacak dieee var iste seninde ne guzel baya da yuksek cikmis

Zaten doktorum 1000 olana kadar ver test dedi 1000 den sonra kese gozukuyor dedi gelirsin bakariz dedi
İnşallah ikimizin de gebeliği çok güzel gider canimm bakalım inşallah pazartesi artmıştır sende de ağrı var mı karininda goguslerinde

İnşallah ikimizin de gebeliği çok güzel gider canimm bakalım inşallah pazartesi artmıştır sende de ağrı var mı karininda goguslerinde
Valla benim arada kasik agrisi oluyor iste bas donmesi de oluyorr halsizlik hep uyku hali gogus uclarim aciyor ustune dokununcada aciyor bazen nebilim deisik haller allah kucagimiza almayida nasip etsin insallah iki senedir bekliyorum sonunda oldu allahim nasip etti insallah ikimizinde sorunsuz kucagimiza almaya nasip eder allahim sende nasil belirtilerr

Benim adet olacak gibi ağrım oluyor belim de bazen ağrı oluyor idrara çıkma goguslerimde ağrı aminn canimm inşallah güzel sonuçlara variriz

Benim adet olacak gibi ağrım oluyor belim de bazen ağrı oluyor idrara çıkma goguslerimde ağrı aminn canimm inşallah güzel sonuçlara variriz
Hamilelik belirtileri iste ikimizdede var zaten suan gebelik var ikimizdede amac sonuna kadar goturebilmek ben sadece arkadasimin basina geldi beta 1000 2000 lere ciktiginda iste cok karim agriisi fln yasadi sonra bos gebelik gibimi ne kurtaj oldu bole biseyden korkuyorum

Sen ilac kullaniyormusun suan ben folic asit progestan estrofem fln kullaniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…