Felil batık kremi kullanan var mı?

elmalikurabiye

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2012
262
9
Arkadaşlar bu kremin batıklara iyi geldiğini duydum,hatta burada da yazmıştı birkaç kişi..İnternetten sipariş verdim,geldi ama rengi kapkaraBu kremi daha önce hiç kullanan var mı? Rengi çok kötü,sahte olmasından şüphelendim.Ömrü hayatımda böyle bi krem görmedim ya çok kötü....

Başka bir sitede ürün kataloğu buldum,o ürün kataloğuna bakarken felil kremin altına krem siyahtır diye not düşmüşler..masaj yapın filan diyo krem gibi değil ki bi tuhaf...içime yatmadı yine de ama bacağımın az bir yerine deneme amaçlı sürdüm,üstünü sardım bekliyorum.Bu kremi kullanan yok mu bu saatte forumda online olan? Yarına kadar çatlarım :)

3 kere kullandım ama sonuç yok 4-5 kullanımdan sonra etkisini gösterir filan yazıyor üstünde,bir de benimkiler derinin altında büyüyor ne zamandan beri..çıkarmaya uğraşsam yara olucak,izi kalıcak daha da beter ne yapıcam bilmiyorum.bu gece yine sürücem bakalım,inş bi işe yarar...

3 kere kullandım ama sonuç yok 4-5 kullanımdan sonra etkisini gösterir filan yazıyor üstünde,bir de benimkiler derinin altında büyüyor ne zamandan beri..çıkarmaya uğraşsam yara olucak,izi kalıcak daha da beter ne yapıcam bilmiyorum.bu gece yine sürücem bakalım,inş bi işe yarar...

cıkarmaya ugrasınca mosmor lekeler kalıyor cnm ama baska turlu de cıkmıyor malesef umarım ise yarar yaa

5 kere kullandım ama malesef ....özellikle deri altında büyüyen vardı bi tane kapkara duruyor,çok sinir bozucu...bilmiyorum şu sıcaklar bi hafiflesin tekrar denicem,bacağım sarılı sabaha kadar pişiyorum

ben kullandım ama hiçbir faydasını görmedim zift gibi kapkara bişey doktora işe yaramadı deyince o zaman en iyisi lazer epilasyon demişti

ben kullandım ama hiçbir faydasını görmedim zift gibi kapkara bişey doktora işe yaramadı deyince o zaman en iyisi lazer epilasyon demişti

boşuna 38 lira patladık desene :/ Bliss in batık pedleri varmış,onun da marifetlerini çok duydum ama o da 125 lira,kesin işe yaradığını bilsem alıcam, bacaklarımda 30 tane deri altında büyüyen tüy vardır herhalde..

offf sorma bu sorundan ben çok dertliyim geçmek bilmiyor hep sıktırdım yara oldu iz kaldı kapri falan giyemiyorum

benimde hep yara oldu geçmiyor. kapalıyım sorun değil ama ince çorapla bileklerim görünüyor kızlar arasında utanıyorum. çıkan tüylerde diken diken çıkıyor
lazere de şuan param yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…