Felaketlerin Eşiğinden Dönen Hayatım. Nikahlandım Hala İnanamıyorum.

Yanliz cekirge bir ziplar, iki ziplar. Ucuncu de nolur artik biliyorsun.

Yalanını yiyeyim ya yine kandırılan kız hikayesi zaten genitaldekilerde hep kandırılmış masum insanlar. Biz bizeyiz dürüst ol biraz hadi bizi geçtim kendine dürüst ol canım...

Son düzenleme:
Adamı kandırmış tabi göbek atar. Önceki konusuna en baştan bakın sonuna kadar cevaplarını okuyun nasıl karakteri olduğu çıkar. Girdiği pozisyonlara kadar yazmıştı konu kapanmasa kamasutra yazacaktı. Adam bakiremisin demiş bu evet demiş napcam etcem artık bi şekilde kandırmış işte sevinme nedeni bu kin bilir daha ne yalanları vardır. Yastığınızla üçünüze mutluluklar da adamın gözü açılırsa yada sağ gösterip sol vurursa diyecemde nikahı da kıydırdım diyor hoş oda yalan olabilir.

Yalanını yiyeyim ya yine kandırılan kız hikayesi zaten genitaldekilerde hep kandırılmış masum insanlar. Biz bizeyiz dürüst ol biraz hadi bizi geçtim kendine dürüst ol canım...
bence kınama çünkü kınayanlar bu günahı kendi üzerlerine çekerler.kendinin ya da kendi çocuğunun başına gelebilir Allah korusun.Kimseyi yaptığı bir günahtan dolayı ayıplama.ben ki dinibütün biriyim bunu ben kendimden beklemezdim. şeytan en çokta buna sevinir iyi insanların günah işlemesine, Allah affetsin. ben yaptıysam herkes yapar emin ol.

Son düzenleme:

insanları tanımadan yargılama bence, şayet konu sahibini bende tanımıyorum o veya başka biri yargılama insanları seninkisi tanımadan,sorgulamadan infaz etmek oluyor.

insanları tanımadan yargılama bence, şayet konu sahibini bende tanımıyorum o veya başka biri yargılama insanları seninkisi tanımadan,sorgulamadan infaz etmek oluyor.

Konu sahibini kapatılan konusundan çok iyi tanıdım ve tanıdık bana attığı özel mesajlardan da karakter profili belli.

Evet klasık kınama muhabbeti var bunu da bırak. Dediğimin arkasındayım ben hala özel hayatın amenna ama bayatladı bu yalanlar aç genitale bak hep zorla çevrene bak hep zorla karşı gelince kınama başına gelir klasik...

Peygamber Efendimiz’in (sallallahu aleyhi ve sellem) “Kınamayınız, kınadığınız şey başınıza gelmedikçe ölmezsiniz.” hadis-i şerifini de düstur edinmemizi nasihat ediyor bizlere.

Son düzenleme:
Peygamber Efendimiz’in (sallallahu aleyhi ve sellem) “Kınamayınız, kınadığınız şey başınıza gelmedikçe ölmezsiniz.” hadis-i şerifini de düstur edinmemizi nasihat ediyor bizlere.

Canım biliyorum ben klasik yalan dediğim senin gibilerin hemen bu hadisi kendilerini siper etmesi anladınmı ? Hep aynı laflar sözler arkasından dini kullanma...

Canım biliyorum ben klasik yalan dediğim senin gibilerin hemen bu hadisi kendilerini siper etmesi anladınmı ? Hep aynı laflar sözler arkasından dini kullanma...

pekala bayan uzatmıyorum yaşayınca anlarsınız

Bu mudur yani.. bana masum aşkı hissettiremedi üzgünüm
daha çok beni anlamadı kabul etti zaferi gibi olmuş:26:

kesinlikle size katılıyorum, başlığı görünce büyük bir aşk hikayesi okuyacağımı sanmıştım oysaki...

Ben şu bolumu tam anlamadim.

"Bundan sonra da yuzyuze bakacağımız, gelip gideceğimiz insanlar. "Ben bununla yattim diyemezdim "diyerek gecmisini irtiraf etti."

gibi bisey yazmışsınız. Telde oldugum icin o kismi alintilayamadim. Esınız de sizin tanıdığınız biriyle mi birlikte olmus?

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Eşimin itirafına göre 17 yaşındayken olan bişeymiş. Kv, Malum hanımı, "aile dostumuz, eski kiracımız"(bir iki sıfatı daha var ama yazmayayım şimdi) diye nişanda tanıştırmıştı benle. Her yaz bir iki haftalığına bunlara misafirliğe geldiği için(eşinin tatili çok kısaymış) eşim, "yuzyuze bakacağımız..." diye belirtti sanırım.
Haddim olmadığı için didiklemedim konuyu.

Sen oyle zannet :) hersey yeni basliyor :).
Eminim başa çıkabilirim.

Bu mudur yani.. bana masum aşkı hissettiremedi üzgünüm
daha çok beni anlamadı kabul etti zaferi gibi olmuş:26:
Yanlış yerden baktığınıza inanıyorum. Hem "aşkı" bi kişiye hissettirmek fazlasıyla yetiyo zaten.
Başka kimseye kanıtlamak gibi bir ihtiyacım olmayınca bu tutumum, konuya da sirayet etmiş olabilir diğer yandan.

Ilk önceki alintini ben yazdim ama diger ikisi benim yorumum degil, niye beni alıntılamışsin gibi olmus anlamadim :) e zaten onunda bi geçmişi varmis, senin kabul etmeme gibi bi durum soz konusu olamazdı heralde..

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Bu mudur yani ? Adamı keklediğiniz için mi bu zafer nidaları ?

Büyük bir aşk hikayesi gibi anlatmışsınız bir de.

Siz kimi kınadınız da doktora gidip sağlam mı diye baktırdınız ?

Bu mudur yani ? Adamı keklediğiniz için mi bu zafer nidaları ?

Büyük bir aşk hikayesi gibi anlatmışsınız bir de.

Siz kimi kınadınız da doktora gidip sağlam mı diye baktırdınız ?

önceden çok kınardım uzaktan bi akrabamzn kızını çok kınamıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…