Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

salak adam nişanlın ne halde bide kızı sarsıyo
bu ebe ninee çok akıllı kadın yaa

mustafada çok şerefsizmiş kızı nasıl hırpaladı zatn agır darbe aldı kız hala şoktaaa herkes uçkurunun peşinde namusu bacak arasına sıgdırdı bütün dizidekiler bu dizide kızı düşünen tek okadın

zenginler yaa parayla susturacaklarr kızın halini düşünen yok
kendilerini düşünüyolar en büyük suç çocuklarda zaten
sütten çıkma ak kaşıklar yaa boğasım geliyo şu adamı

bu dizi günümüzdeki gerçekleri orataya döküyo kız tecavüze uğraşmış
ama hala namus peşindler sanki kız isteğiyle yaptı ne salaklar var yarabbim hala
böle salakça düşünenler varr

bu yengeside şırfıntıı kesin para koparmak için götürdü o yüzüğü pislik yaa

aman milletvekili dünürlerine rezil olmasınlar sizde haysiyet yokki rezil olasınız bee

Ay bu Fatmagülün abisi de niye bu kadar pısırığı oynamış ki pff tamam iyi olsun da çok saf yaaa

kerim yaptıda diğerleri yapmadı öyle kansızlar işte kendi paçalarını kurtaracaklar diye ne pislik yapıyolar adamı 2 sn yede satar böle insanlar ulan kerim konuşsana yaa niye suçu üstleniyon sanki seni sonra tanıcaklarmı

Bu bölümünü hiç sevmedim,
parasi olanin dudugu caliyo iste, onlar siyrildi gitti,
ilk defa bir diziden bu kadar etkileniyorum ve bu kadar sinir oluyorum gercekmis gibi, eger gercekte bunun gibileri varsa(illaki vardir) Allah akil fikir versin.

bu dünyada parası olanın düdüğü çalıyo züürt olanında zurnası ötüyo alsanaalsanasmile

Ne çabuk da sineye çektiler oğullarının pisliklerini...
Hayır ya, hepsinin hayatı rezil olmalı, sersefil olmalılar...
Doktor raporunu nasıl örtbas edecekler onu merak ediyorum, inanma ebenine yaaa !!!

Bende o kadar parmak izini nası örtücekler onu merak ediyrum..
ciddi bi araştırma yapıldıysa şayet,fatmagülün üzerindeki saç,kıl,tüy,sperm hepsinin çkmış olması gerek adli tıptan..Çok geçiştirdiler bu ayrıntıları..

yaa dizide eksik var ebe nineyi çok akıllı o adamlara güvenmeyen biri olarak gösterdiler hastaneye gidip dr a sorabilir gerçeği öğrenebilir inanmamalı bence bu kerimde ne safmış yaa sinir oldumm

X