Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

izLemeyenler için özet geçeyim..

fatmagülü ebe nine buluyo hastaneye götürüyo,fatmagül konuşmuyo,daha sonra jandarma olay yeri incelemeye gidiyor,doktorlar faillerin bulunacağını deliller olduğunu söylüyo burdan hepsnin yakalanacağını anladım ben.

fatmagülün yengesi olay yerinde nişanlı çocuğun yüzüğünü bulup reşat beye gidiyor ''ben fatmagülün yengesiyim,bu yüzük fatmagülün ırzına geçen oğlunuzun'' diyor,büyük ihtimal para isteyecek.

bu arada kerim dağılmış halde,ebe nine sıkıştırınca ''hiçbişey hatırlamıyorum ama ben yapmadım..'' diyerek itiraf ediyor olayı.

bu arada mustafanın ailesi perişan oluyor mustafaya ne deriz diye,mustafa bi terslik olduğunu anlayıp arayıp duruyo ailesini ama kimse söyleyemiyor,en son teknede haberi alan kaptan anlatıyor herşeyi mustafa yıkılıyor

zengin çocuklardan birinin dayısı olayı çözmek için uğraşıyo,zengin çocuklardan biri ''aramızdan biri evlenirse kızla,kurtuluruz diye duydum'' diyor,dayı ''o eski kanun artık öyle şeyler yok hepiniz bittiniz'' diyor bu kısmı beni muallakta bıraktı:uhm:

son sahnede mustafa gözleri dolu dolu fatmagülün odasına giriyor,fatmagülün uzun süre sonra ağzından çıkan tek kelime ''mustafa...'' oluyor..:a015:

anladımki her perşembe akşamı peçeteler selpaklar rulo tuvalet kağıtları satışında patlama olcakbilmiyorumkismile

pardon yanlış foto eklemişm arkadşlar şu an 34 kişiyiz burası bile tavan yaptıysa reytingleri düşünemiorum

suçlular yakalanıp herşey ortaya çıkacak mı acaba?
bence yenge para isteyecek ve susacak
peki ama fatmagül bu durumda susacakmıdır ki

ayy şu yengesini boğasım geldi
kesin para istiycek gıcık
abisine üzüldüm nasıl üzüldü

ya bu fatmagülün yengesinin saçlarını yolasım geldi. kaynanası da oğlum diye ağlıyo sanki oğluna tecavüz ettiler. ikisinin de kafasını birbirine çarpmak geldi içimden valla...

sibelce0, Aysha29, azra_sila, biopelin, Biricik, bozo85, cHaty, DenizcininPrensesi, devran_26, ege_sny, electra_, elisaa, esma09, ilksah, ipek999, KaRaLaHaNa, KUMRALYESIL, leyla21, meldam, mydecember, ozlenen2010, rengarenkmavi, ruzgaryagmur, serap_resat, SuRMeLi, too__be, yagmur.

Ay çok fenayım ya.Tüylerim diken diken izledim ya.Ayrıca bu yenge ne kadar şerefsiz ya.klava:

suçlular yakalanıp herşey ortaya çıkacak mı acaba?
bence yenge para isteyecek ve susacak
peki ama fatmagül bu durumda susacakmıdır ki

Onlar sussa bile,bi sürü delil yokmu ?
Delilmi karartıcaklar yoksammm akannehir
Bide o dayı,kanun değişti filan dedi,acaba değiştiriceklermi hikayeyi ?akannehir

ya benim merak ettiğim gerçektende tecavüzcülerden biri evlenirse dava düşermi şu anki kanun ne diyorki?

Ben anlamadım Tecavüze uğrayan Fatmagül mü ? mustafa mı ..

o ne salaklıktır ne cahilliktir ya .. mustafanın annesının oğlu için feryad edip fatmagülü suçlaması .. Oldu olucak kızı cezalandırsınlar kendıne tecavüz ettirdin diye pess ya !!
sinirlerim bozuldu o sahnelerde ..

- Fatmagülün abisi konuştukça baktıkça benim ağlayasım geldı .. saf-temiz insanın adına da ' gerizekalı ' dendiye tamam dır artık ..

- Kerim karakteri bence tecavüz etmedi .. hatırlamadığı ıcın onun ustune yıkacak zengin itleri
- İlk bölümde fatmagül bu bölümde de abisi yaktı yaw .. kardeşini sahiplenmesi çok güzeldi.
yengesine söz etmiyorum bile .. kazıklara gelesice kadın kötükedihüso

bence mustafa kapıdan bakıp gidecek kesin oda anası kılıklı kirlendi diye terkeder kızı
ayy ya kerem yapmamış olsun nolur!! ama fatmagül için çok üzüldü diğerleri kendi için üzülürken o fatmagülü düşündü bence o yapmadı hatırlayamıyo ama öteki herif hatırladı o başına geldi eğildi ve acıyarak baktı
şu yengesi denen yellozuda bi iyice benzetmek lazım uyuz garıı yüzügün içindeki ismi okuyunca gözleri parıldadı para kokusu aldı

dur kız deşifre etme bizi:jeyyar:

geçerken uğradım ben dizi izlemem belgesel izlerim:dilcikar:

yersennkaydirigubbakcemile3

Ben bu dizide kimi yolucamı şaşırdım ama o iğrenç çocuklara hiç bi zarar gelmeden olay geçmemesi lazım
Mustafa da sahip çıkmıcak kıza kesin
Moralim yerlerde içim daraldı valla senağlama

Onlar sussa bile,bi sürü delil yokmu ?
Delilmi karartıcaklar yoksammm akannehir
Bide o dayı,kanun değişti filan dedi,acaba değiştiriceklermi hikayeyi ?akannehir

konu değişecek olsa filmde kerimle fatmagül arasında yakınlaşma nasıl olcak
film dizi olduğu için konu uzatıla uzatıla işlenir bir ay kim tecavüzcü o araştırılır bir ay suçu kime atalımkim kabul etsin diye uzatılır sonra kerim kabul eder uzar gider

ya benim merak ettiğim gerçektende tecavüzcülerden biri evlenirse dava düşermi şu anki kanun ne diyorki?

güya yok diyolar ama kanunun işine gelen yerlerinden kırpıp kılıf sağlarsan uygun oluyor.

kişi tecavüzcüsüyle gönül ilişkisi kurduğunu,evleneceğini söyleyip şikayetini alırsa,yaş durumu falan uygunsa bide iyi bir avukat varsa bu tür şeyler oluyor..

Burdada zengin - fakir ezmesini göstericekler marifetmiş gibi ..
Avukat dayılarını işin içine sokmalarıyla o sinyal geldı zaten ..
Kerim'in başı yanıcak ..
Ebe ninemi neydi ona son dkda herseyı ıtıraf etti o kadın bunu kapatmaz kendı ellrıyle kerimi teslim edicektir
Fatmagülün yengesi zaten pislik para için gberiyor kadın o parayı alıcak susacak .
fatmagulude korkutup susturcaklar , mustafadan da destek goremeyen fatmagul kaderıne boyun eğecek
bızde ekran basında salya sumuk gıderız artık .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…