Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

bence mustafa kapıdan bakıp gidecek kesin oda anası kılıklı kirlendi diye terkeder kızı
ayy ya kerem yapmamış olsun nolur!! ama fatmagül için çok üzüldü diğerleri kendi için üzülürken o fatmagülü düşündü bence o yapmadı hatırlayamıyo ama öteki herif hatırladı o başına geldi eğildi ve acıyarak baktı
şu yengesi denen yellozuda bi iyice benzetmek lazım uyuz garıı yüzügün içindeki ismi okuyunca gözleri parıldadı para kokusu aldı

evet evet bence kerim yapmadı o yengeyi elime verseler iyi bir benzetcem zaten

Ben anlamadım Tecavüze uğrayan Fatmagül mü ? mustafa mı ..

o ne salaklıktır ne cahilliktir ya .. mustafanın annesının oğlu için feryad edip fatmagülü suçlaması .. Oldu olucak kızı cezalandırsınlar kendıne tecavüz ettirdin diye pess ya !!
sinirlerim bozuldu o sahnelerde ..

- Fatmagülün abisi konuştukça baktıkça benim ağlayasım geldı .. saf-temiz insanın adına da ' gerizekalı ' dendiye tamam dır artık ..

- Kerim karakteri bence tecavüz etmedi .. hatırlamadığı ıcın onun ustune yıkacak zengin itleri
- İlk bölümde fatmagül bu bölümde de abisi yaktı yaw .. kardeşini sahiplenmesi çok güzeldi.
yengesine söz etmiyorum bile .. kazıklara gelesice kadın kötükedihüso

Aycanım evet ya onlar mustafa diye bağırdıkca sinirden çatladım resmennn
Yengesi içinde en doğru söz oldu pis kadın insanlık yok bu yengede 40 kat yabancıya bile yapılmaz o kadının yapıcağı kesinn para isticek

ilk defa bir dizide herşey en başından çıktı ortaya ilk defa iyilerden yana...çok şaşırtıcı ama gerçek...oofffff hakkaten beren rolünün hakkını veriyor çok iyi oynamış...kerimede çok üzüldüm o birşey hatırlamadığı için ve konuşacağını düşünerek sende yaptın ben hatırlıyorum dedi öbür pislik...

en çok mustafa nasıl sıvışacak onu merak ediyorum.haberi alınca o denli acı feryat eden adam sevgilisini terkedermi hiç. ne diyerek terkedecek zavallı fatmagülü acaba?

ya benim merak ettiğim gerçektende tecavüzcülerden biri evlenirse dava düşermi şu anki kanun ne diyorki?

ne kadar saçma bişi yaa o kızın ne yaşadığı önemli değil birisi evlensin ooohh kurtulsunlar ne ala memleket böyle bir kanun eskiden bile olmuş olsa çok saçma bişi bence

en çok mustafa nasıl sıvışacak onu merak ediyorum.haberi alınca o denli acı feryat eden adam sevgilisini terkedermi hiç. ne diyerek terkedecek zavallı fatmagülü acaba?

Mustafa fatmagülle oturmak için yaptırdığı o evi yıkacak galiba yıkacak mı yakacak mı öyle bi şeybilmiyorumkismile

nişanlısı bence sahip çıkmak isticek ama aile baskısı yüzünden terketmek zorunda kalıcak yani benim düşüncem bu mustafanın annesini görmedinmi oğlum oğlum diye feryat edio fatmagülü hiç düşünmüyoo o an tvnin içine giripp o kadını parçalayasım geldii kötükedihüso saçma ama o kadar sinirlendim kii rol mol anlamadım o an valla kaydirigubbakcemile3

anamm u diziler içimizi kurutacakk valla ya sanki gerçekmiş gibi bütünleşiyorum diziyle resmensempatiksalakcinni

Dayısına cocuklardan bırı sordu bırımız evlense ıcımızden fln dıe dayı da o eskıdendı artık kanun deıstı dedı...demek kı bu senryo okdrda eskıye baglı kalmayacak..

yengeye sussun diye para verecekler o da kabul edecek
hiçbişi olmamış gibi davranacak kesssssin böle olacak gıcık karı uyuz oldum kızın başında bağırmasına

ortada dalga konusu dönüyor ya fatmagülün suçu ney diyee?gece vaktı dısarı cıkmasıymış...
hiç bir kadın bunu haketmemeli:gitme:
uçkuruna sahip cıkamayan erkekler yuzunden oluyo herşey

yaprak dökümüde çok değişti günümüze uyarlandığı için
gerçekte fatmagül fakir olanla evlendiriliyordu bakalım bunda ne olacak
ama var ya kerimin ablası olan kadın bu işi bırakmayacak bakalım diğer bölümde ne edecek kerime

bu hafta da fena tesir etti bana bu dizi
ne kadar acıklı ne büyük haksızlık
bunları gerçekten yaşayanları düşündükçe
sanki dizi değil facia izliyomuşum gibi geliyo

anamm u diziler içimizi kurutacakk valla ya sanki gerçekmiş gibi bütünleşiyorum diziyle resmensempatiksalakcinni

hakkeden yaa başta olmak üzere o pislikleri,yengeyi ve mustafanın annesini boğmak istedim kötükedihüsokötükedihüso

eger mustafa fatmagulu terk ederse hic sevmemis demektir
insanoglu cok vefasiz hayatta neler yasaniyor neler

cahillik çok kötü..mustafa kızı bırakıcak çevre baskısı yüzünde..yenge paraları alıp fatmagülü kerimle evlendirmeye zorlayacak ki olay kapansın diye..kanunlar değiştiğine göre demek ki olayı kimlerin yaptığı kanunen ortaya çıkmayacak..ama o kadar parmak izi de aldılar fatmagül sussa bile ortaya çıkması gerek..
ebe nine de kerim de işin içinde olduğu için sessiz mi kalıcak acaba..

o yengenin hakkından ebenine gelecek
ebe nine asla susmayacak,çok yürekli cesaretli bir kadın
her ne pahasına olursa olsun konuşacak ve fatmagülü sahiplenecek,
oda olmasaydı bu dizi nasıl çekilirdi bilemiyorum
o yengeye bir tane okkalı biri vursa nasıl ohhhhh çekecemki sormayın.
tavuk gibi yolasım geliyor.

X