Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ebe nine kerimin herşeyi hatırlaması için otlarıyla bi karışım hazırlasa yaa :1closedeyes:

adım gibi eminim para ister o fai...... kadın ama normalde faillerin yakalanması gerekio romana göre daha sonra hapisten çıkarmak içn biri evlenecekki davayı geri çeksnler die o da kerim işte

adım gibi eminim para ister o fai...... kadın ama normalde faillerin yakalanması gerekio romana göre daha sonra hapisten çıkarmak içn biri evlenecekki davayı geri çeksnler die o da kerim işte
elindeki kozu kullanır artık :mymeka:

iyiki geldi mustafadelikafadulden fatmagülün dili açıldı :1closedeyes:

klavasikolojm bozuldu yaa yinee kaynanası da oğlum diye ağlıyo yaa bencil kadın, yengesine de deli oldm saçından tutup suratını asfalta sürcen böelerinin

Yine Kerim'i muallakta bıraktılar...
Senaryoyu değiştireceklerinin sinyalini verdiler zaten.
Tecavüzcüsüyle evlendirme yasası eskide kaldı diyerek...
Ay ne rezalet yasaymış, iyi ki artık yok kötükedihüso
Ama şimdi ne yapacaklar merak ediyorum gerçekten, uyarlama yapacaklar, aynen aslını yapmayacaklar demek.
Ama bu daha hoşuma gitti, diğerinde hırsımı alamamıştım o pisliklerden, inşallah bunda alırız.

diziyi izlerken başıma ağrı geldi yaa , insanı bunalıma sokuyor,, dizi hep böyle bunalımmı olacak acaba..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…